PDA

Zobacz pełną wersję : rzezba barków



lukemaster
19-05-08, 17:29
ema mam pytanko jakie cwiczenia rzeby uwidocznić definicje barku:D,podrzezbić go

Bull1
19-05-08, 17:42
Chodzi Ci o mięśnie kapturowe ?

lukemaster
19-05-08, 18:08
chodiz mi o to ze jak stoje bokiem to rzeby było te odzielenie barku od bica tak bardzo bardzo uwidocznione

Rynju
19-05-08, 18:08
jesli chcesz uzyskac dobra rzezbe i definicje barkow musisz robic dana partie okolo 10-14 powt. na kazde cwiczenie. Co do barkow najlepiej ida przy wyciskaniu sztangi zza glowy siedzac i z podparciem dla kregoslupa i na te twoje boczne to wzniosy rak (taki pajacyk ale tak do wysokosci glowy) z obciazeniem w rekach

Damian st-ce
19-05-08, 22:33
Unosznie sztangielek bokiem i w opadzie tułowia. Pozdro

lukemaster
19-05-08, 23:38
no włąsnie wykonuje takowe cwiczeia ale rzezbe mam jak napne:D to mięsien dobrze widac barku ale zalezy mi na tym rzeby bez napinania sie fajnie prezentował

MhL
20-05-08, 11:36
lukemaster nic innego tobie nie zostalo, jak tylko cwiczyc :) i powiekszac te miesnie.

Hulk
20-05-08, 11:54
no włąsnie wykonuje takowe cwiczeia ale rzezbe mam jak napne:D to mięsien dobrze widac barku ale zalezy mi na tym rzeby bez napinania sie fajnie prezentował


pare lat cwiczen i beda ladnie widoczne :) jak chcesz efektow na juz to jedyne co mozesz zrobic to wlozyc sobie poduszki pod koszulke :)

Paluch
20-05-08, 16:01
Tkanka tluszczowa jest spalana rownomiernie z calego organizmu, a nie tylko z okolic miesni, ktore cwiczymy. (w dziale gallery masz tyle do powiedzenia, a jak cos madrego jest, to nawet tego nie przeczytasz http://e-kulturystyka.info/showpost.php?p=114982&postcount=214)
Zeby cokolwiek rzezbic musisz przejsc na diete z ujemnym bilansem kalorycznym i treningiem na rzezbe.

oSiŁeK_sNd
20-05-08, 18:17
Tkanka tluszczowa jest spalana rownomiernie z calego organizmu, a nie tylko z okolic miesni, ktore cwiczymy. (w dziale gallery masz tyle do powiedzenia, a jak cos madrego jest, to nawet tego nie przeczytasz http://e-kulturystyka.info/showpost.php?p=114982&postcount=214)
Zeby cokolwiek rzezbic musisz przejsc na diete z ujemnym bilansem kalorycznym i treningiem na rzezbe.


wow super, jestes PRO.... :/ on nie pytał jaki trening tylko jakie ćwiczenia więc twoje mądrości na ch*j sie zdały, taki z Ciebie webster to zacznij doradzać ale chociaż to o co Cie pytają

Paluch
20-05-08, 18:49
wow super, jestes PRO.... :/ on nie pytał jaki trening tylko jakie ćwiczenia więc twoje mądrości na ch*j sie zdały, taki z Ciebie webster to zacznij doradzać ale chociaż to o co Cie pytają

no to znaczy, ze pytanie jest jeszcze bardziej bezsensowne niz myslalem

wszystkie, ktore angazuja ten miesien w odpowiedniej liczbie powtorzen...

jestes taki glupi na zywo, czy tylko na forum blyszczysz, bo w ryja dostac nie mozesz?

oSiŁeK_sNd
21-05-08, 11:09
tylko ty prezentujesz tutaj swoją głupote, prowokując wszystkich do odpowiadania Ci często w sposób dosadny...i obawiam sie że bys sie mocno przeliczył z tym biciem po ryju...leszczu, a jak to pytanie jest takie bezsensowne to wypierdalaj z tąd i w ogóle nie udzielaj odpowiedzi a nie tylko szukasz burdy i powodu zeby sie z kims pokłucic

Cielu7
21-05-08, 12:37
ja bym proponował cwiczenia na bramce np krzyżowanie linek itp i podciaganie sztangi wzdłuż tłowia w wąskim uchwycie obciazenie oczywiscie mniejsze niz na mase i 15-10 pow

Paluch
21-05-08, 13:59
tylko ty prezentujesz tutaj swoją głupote, prowokując wszystkich do odpowiadania Ci często w sposób dosadny...i obawiam sie że bys sie mocno przeliczył z tym biciem po ryju...leszczu, a jak to pytanie jest takie bezsensowne to wypierdalaj z tąd i w ogóle nie udzielaj odpowiedzi a nie tylko szukasz burdy i powodu zeby sie z kims pokłucic

so.pwn.pl <- zacznij od tego.

oSiŁeK_sNd
21-05-08, 16:59
a ty zacznij od poszukania ośrodka dla dzieci niepełnosprawnych umysłowo...pajacu