PDA

Zobacz pełną wersję : NITROX (MEGABOL)- Wasze opinie



horniat_88
17-05-08, 18:56
Witam.
Czy macie jakies doświadczenia z tym NO booster'em ? Zrobilem pare treningów na nim i musze przyznać, że jestem bardzo zadowolony (dobra koncentracja, siła i widoczny przyrost ). Zastanawiam sie czy go dokupić czy zainwestwac w cos innego? Cena jest zadowalająca i to ze jest w saszetkach i nie trzaba bawic sie w miarki itp. tylko wsypac do szklanki i leciec na trening. Ja narazie widze same plusy. Jaka jest Wasza opinia o tym produkcie???

pablo91prg
17-05-08, 19:55
Najważniejsze jest to, jak działa na Ciebie. Skoro pozytywnie to po co słuchać innych. Inni powiedzą, że to syf bo z megabola :P Narazie jedź na tym skoro ładnie klepie. Jak będzie gorej to zmień supla, proste. Serdecznie pozdrawiam.

Nuru89
17-05-08, 20:58
Słyszałem bardzo różne opinie o tym produkcie...

Symu
17-05-08, 23:21
Ja bardzo chwale nitroxa tyle że 2 saszetki, trochę też za bardzo cisnienie skacze. W sumie nie zawiodłem sie jeszcze na megabolu.

horniat_88
18-05-08, 11:59
Ja bardzo chwale nitroxa tyle że 2 saszetki, trochę też za bardzo cisnienie skacze. W sumie nie zawiodłem sie jeszcze na megabolu.


Dokładnie, jedna saszetka działała tylko za pierwszym razem. Potem chyba organizm już sie przyzwyczaja, bo teraz żeby go poczuć musze brac 2 saszetki.Ale zastanawiałem się czy nie wymienić Nitroxa na Shock Therapy z Universal'a? Bo słyszalem wiele pozytywnych opini o nim.

Symu
18-05-08, 13:36
Tzn. właśnie z tym nitroxem troche dziwne bo teoretycznie tam jest 5g AAKG a tyle zazwyczaj mi wystarczalo do naprawdę dobrej pompy, odpowiada też mi forma podania i smak dość orzeźwiający. Co do shock therapy to kozak muszę przyznać, choć dla mnie nr 1 jest No Xplode 1-2 miarki i jest siekiera.

horniat_88
18-05-08, 13:51
Tak myśle, że teraz zostane przy Nitroxie. Cena fajna, skład tez dobry i jak narazie pozytywnie działa. Dla mnie najlepsza ilość to 1,5 saszetki, bo po 1 porcji mam wrażenie, że nic nie działa, a juz po 2 saszetkach zaczyna mocno wirować w głowie;p. Nastepnym razem przerzuce się na shock'a albo na tego No Xplode, skoro polecasz.

Nuru89
19-05-08, 10:52
Połączenie Shock Therapy ze Stormem to jest miazga ;) pompa niesamowita :) polecam

Urban17
19-05-08, 19:56
Witam. Dzis sprobowalem przed treningiem tego specyfiku :) i musze przyznac ...ze jestem pozytywnie zaskoczony ze strony MEGABOLA.
Bardzo dobra pompa treningowa, i poczulem wiekszego powera podczas treningu. Dla mnie super.... zobaczymy co z tym na dłuższą mete ;]