PDA

Zobacz pełną wersję : 1 cykl - co brać?



hans87
14-05-08, 16:25
Witam!
Moja przygoda z siłownią trwa ponad rok, ale systematycznie ćwicze 5 miesięcy, cwicze na sucho (nic nie brałem) przez ten okres zauważylem wzrost masy i siły ale rewelacji nie ma. Od jakiegos czasu zauwazyłem zastój i brak motywacji bo jak juz nie widac efektów to nie chce sie ćwiczyć. Mam małą wiedzę na temat odżywek i suplementów więc liczę na waszą pomoc.

Mam pytanie co brać odżywkę białkową czy kreatynę? Mam 21 lat, 174 cm wzrostu, waga 78kg, moim celem jest zdobycie siły i czystej masy mięśniowej. Pozdrawiam

ciaastek91
14-05-08, 16:28
a dieta jest?

Punisher
14-05-08, 16:29
Połącz kreatynę - monohydrat z odzywką białkową lub białkowo-węglowodanową (gainer) w celu uzupełnienia diety.
Przeczytaj podklejone - lista produktów godnych polecenia oraz artykuł o kreatynie, gainerach też podklejone.

hans87
14-05-08, 16:42
jesli chodzi o diete to nie mam obliczone ile ile powinienem spozywac bialka, wegli, tłuszczy... jem 5 posiłków dziennie (jaka, ryż, serek wiejski, piers z kuraka, itp.)

punisher no wlasnie slyszalem o tym monohydracie.. a co jest lepsze jesli monohydrat czy kre-alkalen? czym wogole sie róznią te odzywki?
jesli chodzi o gainera to wolałbym nie brac bo podobno w brzuszek fat idzie, a ja latwo sie obtłuszczam. pozdro

terrorsiejem
14-05-08, 16:48
stężeniem kreatyny :) kre-alkalyn to gó*no wielkie bo i tak nadmiar kreatyny wysikujesz.monohydrat kreatyny to najprostsza pospolita kreatyna :) pod nazwą chandlową "kreatyna"

hans87
14-05-08, 16:58
czyli monohydrat lepszy... napiszcie mi czy dobrze rozumiem że kratyna sprawia ze rośnie siła ? i czy masa też po niej idzie?

ErWeider
14-05-08, 17:12
jak kreatyne monohydrate polaczysz z gainerem to pujdzie sila masa, najwazniejsza jest dieta a gainer to posilek w proszku po gainerze nei powinno pujsc Ci w brzuch unikaj tlustych rzeczy ktore zawieraja tluszcz a napewno nabijesz czystą mase mieśni.

Przy kreatynie mono musisz duzo pic najlepiej okolo 4l dziennie.

terrorsiejem
14-05-08, 20:33
kreatyna to suplement głównie na siłe. Wiadomo że masy też coś wpadnie jednak niewiele.

hans87
14-05-08, 21:03
narazie skupie się na kreatynie mono i odzywce białkowej. Doradzcie mi jaką dobrą odzywkę białkową i jaki monohydrat moglbym zakupić?... łącznie mogę na to przeznaczyć 200 zł. pozdro

Punisher
14-05-08, 22:05
Vitalmax - Creatine (zielona) 500g - 50zł
Białko, w zależności jaką chcesz jakosc, najtansze białko i dobrej jakosci to ostrowia, ok 70-80zl za 1,8kg
Jezeli chcesz lepsze to zobacz w podklejone - suple godne polecenia i tam masz bialka i poczytaj i zorientuj sie cenowo jakie ci pasuje, badz tez kliknij w napis o bialku aby poczytac opinie uzytkownikow o bialkach - dyskusja.

Rickey
14-05-08, 22:37
j.w.
Może być zielona z Vitala, ale godne uwagi są również: kreta z olimpu, weidera & uniwersala.
Pozdro!!

hans87
14-05-08, 23:13
moze sie myle ale ta z zielona z Vitala to chyba najslabsza kreatyna...

poszperam troche w necie i zobacze jakie sa dobre kreatyny i białko... a wy jakie białko byście polecili takie do 100 zl? pozdro

NIKOLIS 168
15-05-08, 08:09
vitala jest oki! białko do 100 zł to tylko ostrowia cena za 1.8kg ~~80zł

Hulk
15-05-08, 10:15
tak jak wyzej - Ostrowia ma najtansze i dobre bialko, niestety strasznie sie pieni, ale to juz kwestia gustu

hans87
15-05-08, 19:08
szukałem troche w necie ale jakos ciezko mi cos znalezc odpowiedniego :/ ile trwa wogole taki cykl na kratynie ?? dobrze mowie ze ta zielona kreatyna z Vitala jest najslabszą ?

marcinmks1
15-05-08, 22:30
Nie jest najslabsza. Jest dobra! Cykl na kreatynie trwa 6 tygodni, pozniej robisz tyle samo przerwy. Na pierwszy cykl spokojnie ci ta z Vitalmaxa wystarczy, ale jesli chcesz lepsza to w pewnym sklepie( niewiem czy moge wkleic link?) mozesz za 25 pln kupic Met-Rx 908g. Oprocz mono ma jeszcze jakies tam dodatki.

hans87
16-05-08, 08:36
patrzyłem w necie znalazlem kreatynę Olimp mega caps 1250 mg za ok. 33 zł. Co sądzicie o tej krecie? rozumiem że ta kreatyna to monohydrat i ma 150 kapsułek czyli na pełen cykl 42 dni potrzebuje 3 takie kreatyny. czyli 100 zł to mnie będzie mnie to kosztowało. Dobrze myslę?

Cielu7
16-05-08, 08:43
nie ma czegos takiego ze kreata jest slabszaa czy mocniejsza moze bys roznica w jakosci vital ma jakosc dobra mialem juz 2 cykle na tym mono smiało mozesz brac bo nie widze sensu przeplacac

hans87
16-05-08, 13:05
ok to wezmę tą Vitalmax (zielona) napiszcie mi jeszcze jak ją się dawkuję i ile gram mam jej kupić żeby starczyła mi na cały cykl czyli 42 dni? pozdrawiam:)

Cielu7
16-05-08, 13:30
kup sobie 500 g i dawki takie

dt
5g rano na czczo 30 min potem posilek
5g po treningu
dnt
5g na czczo
i teraz jak wolisz bo to pierwszy cykl ale 8h pozniej 5g
mozesz tez tej 2 dawki nie brac

pojedziesz tak z 6-7 tygodni zależy od przyrostow.

Jaco90
17-05-08, 20:06
Hmmm
Ja sam nie brałem , lecz sie szykuje do cyklu takiego jak mam w podpisie;]
Znajomi chwalili mega capsy olimpa, więc ja też spróbuje , bo słyszałem że jest dobra.
A potrzeba ci: 42dni x 8kapsów dziennie = 336 kapsów , chodz ja mam opakowanie tylko 300 kapsów , lecz ja bede brał w dt 8 w dn 4 wiec mi spokojnie starczy.

mayki
18-05-08, 00:09
a co sadzicie o stuffie z mojego podpisu?..generalnie moje pierwsze suple a mam 60kg wagi na 180cm wzrostu przy 21 wiosenek

Punisher
18-05-08, 00:29
A dlaczego pytasz w tym temacie?
Przeczytaj regulamin.

hans87
08-06-08, 09:31
Hej! Nie chcę zakładać nowego wątku, więc pytam w moim starym:) Gdzieś czytałem że jak się bierze monohydrat (kreatyne) to trzeba dziennie pic duzo wody, ponieważ woda podczas cyklu będzie gromadzila się w mieśniach. I teraz pytanie, to dobrze jak woda gromadzi sie w mięsniach? bo podobno jak sie koksuje to tez mięsnie są wielkie bo gromadzi sie w nich woda, a to nie jest dobre. Proszę speców o opinnie bo ja jestem z tego zielony. Pozdrawiam:)

Punisher
08-06-08, 10:51
Nie chcę zakładać nowego wątku, więc pytam w moim starym
OK, ty możesz:)
Pisałem do mayki.

hans87
08-06-08, 13:29
to jak, odpowie ktoś na moje pytanie?:)

hans87
08-06-08, 19:53
Hej! Nie chcę zakładać nowego wątku, więc pytam w moim starym:) Gdzieś czytałem że jak się bierze monohydrat (kreatyne) to trzeba dziennie pic duzo wody, ponieważ woda podczas cyklu będzie gromadzila się w mieśniach. I teraz pytanie, to dobrze jak woda gromadzi sie w mięsniach? bo podobno jak sie koksuje to tez mięsnie są wielkie bo gromadzi sie w nich woda, a to nie jest dobre. Proszę speców o opinnie bo ja jestem z tego zielony. Pozdrawiam:)


odpowie ktos na moje pytanie?:)