PDA

Zobacz pełną wersję : Co sądzicie???



mooha
11-05-08, 16:17
Obecnie jestem na cyklu nitro II ale juz koncze ,planuje kupic sobie na czerwiec jakies bialko moze ostrowie? lub jakiegos gainerka+kreatyne , a nastepnie tzn w lipcu znow kupic sobie nitro II 350g???chetnie wyslucham opnij doswiadczonych? aha wygladam tak http://e-kulturystyka.info/showthread.php?t=10781

pablo91prg
11-05-08, 16:49
no masz taki staz, a nie wiesz do czego słuzy bialko i gainer?

Rynju
11-05-08, 16:51
hmm to musiales miec wczesniej super dietke skoro ci odzywki potrzebne nie byly

mooha
11-05-08, 17:09
a dlaczego sadzisz ze wczesniej mi nie byly potrzebne odzywki???

PanT
11-05-08, 17:34
Jeśli można wiedzieć to jaką masz dietę ? Co jesz ? No bo wygladasz ładnie.

Rynju
11-05-08, 18:55
no bo co mam doradzac w braniu bialka !? Skoro juz nitro obskoczyles to czemu pytasz o bialko, albo o gainera ? Wczesniej brales i zapomniales jak brac !? Rozpiske na cykl na bialku chcesz wynika z tojej wypowiedzi o "bialku na czerwiec", rozumiem ze twoj organizm w nastepnych miesiacach (podczas tego cyklu na kreatynie) bialka nie bedzie potrzebowal ;)

pablo91prg
11-05-08, 18:56
no bo co mam doradzac w braniu bialka !? Skoro juz nitro obskoczyles to czemu pytasz o bialko, albo o gainera ? Wczesniej brales i zapomniales jak brac !? Rozpiske na cykl na bialku chcesz wynika z tojej wypowiedzi o "bialku na czerwiec", rozumiem ze twoj organizm w nastepnych miesiacach (podczas tego cyklu na kreatynie) bialka nie bedzie potrzebowal ;)
Stąd właśnie moje wyzej napisane pytanie ;P

mooha
12-05-08, 13:13
jem co mi wpadnie pod ręke :P:P bez zadnej diety :P

TEMAT ZAMKNIETY :)