PDA

Zobacz pełną wersję : Metka



SebaZgr
15-08-06, 18:17
Siemka napiszczie jaka jest najlepsza metka??Tzn po jakiej sa najlepsze efekty??

mapet
15-08-06, 18:36
Podobno po ruskiej. Ale chyba jest ostatnio nie dostępna.

vold
15-08-06, 18:37
Nie można tak powiedzieć która jest najlepsza jak ja bym miał wybierać wybrał bym polską tylko że jest najdroższa, z tańszych wybrał bym naposim.

edi666hunt
15-08-06, 23:26
To zależy jak chcesz możesz kupić sobie Polską mete ,ale jeśli masz na tyle floty, a rosyjska jest tańsza i chyba nierówni się praktycznie niczym od polskiej. A skoro nie widać różnicy to po co przepłacać??

grzehu
16-08-06, 12:13
polska-mysle ze najpewnijsza wśród tego wszytskiego,jeszcze spokojnie mozesz sie brać za scanbech,również jeszcze mało wyjebek ale nie powiedziane ze Ci sie nie trafi akurat,jesli chodiz o działenie to równiez są chyba najbardziej chwalone

LUKI
16-08-06, 13:31
Polska bardziej nawadnia od ruskiej i jest mniej szkodliwa, chociaz ruska mocniejsza. Widze ze tu niektorzy tylko nabijaja sobie posty... Panowie ruskiej na rynku nie ma juz grubo czasu... nie orientuje sie zabardzo ale z tego co wiem to napewno jest bulgarska :wink:

Rocky
16-08-06, 15:27
Luki a co do mety ruskiej to bym sie spierał bo widziałem ostatni dwie odmiany jedna w kapsólkach do której nie miałem przekonania choc gdzies w sieci widziałem zdjecia i druga normalnie w tabsach ponizej wżuce fotke poszukajcie w sieci to znadziecie.
http://img153.imageshack.us/img153/8513/matang7.th.jpg (http://img153.imageshack.us/my.php?image=matang7.jpg)
A co do nawadniania to bym sie sprzeczal dlamnie meta to meta. A zapewne dlawas nie chodzi zeby bardzo sie nawodnic tylko zdobyc dobrej jakosci mieso a tu wystarczy 15mg/dziennie. Dlamnie to kwesti polemizacji kogo potamy czy osoby ktora zdobywa dobraj jakosci mieso czy tylko chce sie dobrze zalac ale to tylko moje zdanie moze jakis fachmen by sie wypowiedział.

pey
16-08-06, 16:45
Weź polską nie bedzie takich skutków ubocznych- dawkowanie do 6 tab. dziennie Pozdro

LUKI
16-08-06, 17:29
Przepraszam za blad, nie chodzilo mi o bulgarska tylko o indyjska. Co do tej ruskiej to slyszalem ze bubel, wiec Ci co sie na tym znaja nie handluja tym...

Co do dawkowania to nie znam sie na tym

jondeca
18-08-06, 13:39
LUKI, ciekawe??
ja myslałem ze ci co sie znaja unikaja bułgara bo od 2 lat to syf

ps.zreszta nie pochodzacy z bułgari :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

grzehu
19-08-06, 23:25
ciekawe rzeczy tu sie dzieją ;-) LUKI proponuje bionabol choć większość osób go unika(bo naprawde ma opinie syfu),ale jeśli ma dobry dostęp to luzz( ale z ta indyjską to opinie firmy LL tez nie są zbyt ciekawe),ale nie pisz że nie ma ruskiej,bo popularny scnabech zbiera naprawde super opinie(i widziałem jak chłopaki rośli na nim)

pey wybacz również ale jesli nie nie znamy profilu kolegi(i poprzednich cykli)) to napewno nie radz mu jeść 30mg dziennie(6 tab) bo sobie krzywde tylko zrobi(jesli dylemat na 1-szy cykl to góra 20mg cd)

Gonatropin
20-08-06, 10:13
Metanabol
Methandienone scanbech
Naposim

^^
:razz:

mapet
20-08-06, 12:17
Ok a ja mam pytanie z innej beczki w takim razie.
Czy ktoś sie orientuję jak mietek wpływa na stres?
Pytam bo mam zamiar sobie zapodać a prowadzę strasznie stresujący tryb życia i nie wiem czy to bedzie dla mnie dobre.
Chodzi mi o to czy będe bardziej nerwowy czy mniej?

Gonatropin
20-08-06, 12:55
Możesz się spodziewac wzrostu agresji.

edi666hunt
21-08-06, 17:48
Meta jak meta ruska jest najlepsza cenowo i niewiele różni się od polskiej ja brałem ruską i nic mi się nie działo a za polską nie będę przepłacał no chyba, że ma się lewe recepty. A co do stresu to nie wpływa on na działanie mety no, ale faktycznie trochę agresja skacze

kumpel1908
31-08-06, 12:27
a holenderska mieta dobra ? wiecie cos o niej ?

jondeca
31-08-06, 16:09
pewnie o eap ci chodzi!!
Dobra jak narazie dopiero wchodzi ale nikt nie narzeka!!

tMQ
31-08-06, 21:44
mniam mniam ;]

LUKI
01-09-06, 21:14
Jondeca masz racje, poprawilem w nast odpowiedzi ze chodzilo o indyjska. Faktem jest ze ruska metka jest ale wiem tez ze trafienie na orginal graniczy z cudem, dlatego Ci co siedza w tym pare lat nie handluja tym.