PDA

Zobacz pełną wersję : Drugi cykl



Kropek_KWpl
10-05-08, 09:25
Siemka
Tydzień temu skończyłem cykl na monohydracie kreatyny z Vitalmaxa (tej niebieskiej czyli najsłabsza jaka może być bodajże). Teraz mam zamiar jeszcze tydzień poprowadzić okres regeneracyjny (czyli w sumie będzie trwał 2 tygodnie) i nie wiem czy w okresie nie dawkowania kreatyny czyli w okresie 6 tygodni prowadzić trening ”regeneracyjny” czy może 2 tygodnie regeneracja i 4 tygodnie trening właściwy (na 100% możliwości), a po tych okresach znów kreta. Jeszcze mi mówiono żebym zrobił okres regeneracyjny 6 tygodni ale to chyba za dużo bo wtedy trening będzie mało wydajny. Co o tym powiecie? (trochę nie ten dział, za co przepraszam ale nie będę zakładał 2 tematów). Teraz temacik drugi
Zostało mi jeszcze więcej niż połowa tej kreatyny (kupiłem 1200gram) i chciałbym coś dokupić do niej żeby w 2 cyklu mięć o wiele lepsze efekty. Myślałem nad Cell Pump’em, jakąś dextrozą (wiadomo lepsze wchłanianie kreatyny), dietę mam od 2 tygodni więc białka i węgli nie kupuje (w dextrozie mam węgle). Co jeszcze kupić do tego cyklu? ZMA, BCAA? Może coś w okresie przed keratynowym brać? Czekam na wasze opinie.
Pozd.

Punisher
10-05-08, 10:56
Możesz połączyc mono z CP jak najbardziej.
Białko lub gainer. Dextroza to same cukry proste, nie kupuj ich bo są nie potrzebne i nie mają wpływu na wchłanianie kreatyny.
Zacznij ten cykl po takim czasie, jak długo trwał cykl - to jest minimalny okres.
ZMA, BCAA jak najbardziej, ale skup się głównie nad dietą i jej uzupełnianiem odżywkami białkowymi albo gainerem.

Kropek_KWpl
10-05-08, 12:21
Aha ok, a ZMA i BCAA kupic na cykl kreatynowy czy teraz brac?

PS. dlaczego nie moge zobaczyc profilu użytkowników? Nie pokazuje mi ile mają wzrostu, wagi, cm w bicku, itp.

PS2. Punisher prześlij mi na prv swoją diete, będe bardzo wdzięczny. Nie pytaj po co mi ona:)

Punisher
10-05-08, 15:35
Najlepiej to kup już teraz, ale żeby Ci starczyło jeszcze podczas cyklu kreatynowego.

Tymczasowe problemy z profilami.

Kropek_KWpl
10-05-08, 18:02
Punisher a możesz swoją dietke tu wkleic bo na prv chyba mi nie wysłałeś jej, w skrzyńce jej nie ma.

Punisher
10-05-08, 19:17
Nie wiem po co.

Kropek_KWpl
10-05-08, 20:40
Chcę zobaczyc jak ona wygląda. To taki wielki problem by ją wkleic?

Punisher
10-05-08, 22:47
Tak, jest problem, bo nie mam diety spisanej na kartce.
Ale po co ci wiedzieć jak wygląda dieta, wejdz do działu Dieta i tam są różne i sobie popatrz.

Kropek_KWpl
11-05-08, 16:28
Aha, więc nie masz ułożonej diety z uwzględnieniem ile czego jeśc, jesz tyle ile możesz tylko wiesz co (pierśi z kurczaka, ryż brązowy, oliwa z oliwek, wołowina)

marcinmks1
11-05-08, 23:13
A moze poprostu ma to w pamieci...? Wez zejdz z niego, bo zal czytac twoje "mamrotanie".

simonides
12-05-08, 09:05
haha, dobre :P ------> Dział Diety

Co do CP + mono teraz robię relację więc zapraszam do działu "nasze relacje".