PDA

Zobacz pełną wersję : cykl do 1000zł



dunker
10-05-08, 08:45
Witam :)

Chiałem sie dowiedziec i poradzic szanownych kolegow co kupic ,dysponuje kwotom 1000zł i chaiałem zaaplikowac sobie jakis cykl odzywkowy typu kreatyna, jakas odzywka białkowa itp . W domu mam nutrition creatine 100% z treca czy to jest dobre? mam tego 3/4 od kolegi moze cos do tego dokupic ? czekam na wsze rady koledzy.
Cwicze juz ładnych pare lat ,odzywek nie bralem od kilku wiosen ,niezalezy mi aż tak bardzo na masie bardziej na rzezbie dlatego bede stosowal przy tym zdrowe odzywianie np http://e-kulturystyka.info/showthread.php?t=7922

dziekuje i pozdrawiam

Rynju
10-05-08, 10:06
to ja bym radzil na baze kupic odzywki w celu uzupelnienia diety i Shredded Stack muscletecha, do tego jakies witaminki, BCAA, l-carnityne, omega 3.
Mysle ze osiagnalbys zadowalajaca rzezbe

u.waw.pl
10-05-08, 10:46
Wklej tutaj swoją dietę.

Punisher
10-05-08, 10:53
nutrition creatine 100% z treca
?? To jest monohydrat Trec- 100% creatine.
Jak na rzeźbę to monohydrat nie jest najlepszy.
Już lepiej jakiś jabłczan np Trec - cm3 360kaps
Białko Biogenix - Prolongatum
i jw
Napisz swoje dane i jaki masz cel, czy rzeźba, redukcja.... bo nie jasno przedstawiles sytuację.

u.waw.pl
10-05-08, 10:59
Dokładnie jest tak jak kolega wyżej pisze, po monohydracie mięśnie będą bardziej uwodnione co w konsekwencji pogorszy rzeźbe.

NIKOLIS 168
10-05-08, 12:12
Ładnie sie zapowiada ten Shredded Stack. Moze ktos o nim cos wiecej powiedziec?

Rynju
10-05-08, 13:47
no to juz troche wiekowy zestaw, nie zadna nowosc. I zbiera naprawde b. dobre opinie

Punisher
10-05-08, 15:30
Ale ten Shredded Stack chyba bardziej na redukcję niż rzeźbę?

dunker
10-05-08, 20:46
oczywiscie chodziło mi o rzeżbe

Moja dieta bedzie sie skladala z ciemnego ryzu ,sera bialego ,ryby chleb razowy,tunczyk, owoce, soki ...lecz
jednak postanowilem wprowadzic zmiane bo kusi mnie ta kreatyna wiec zrobie ten cykl na mase z ta kreatyną a potem przyrzeżbie .Przepraszam za moje niezdecydowanie ,ale dawno nie bralem juz zadnych odzywek a pamietam ze fajnie sie czylem po kreatynie napompowany i nabuzowany energia gotowy do dzaialania takze cos do niej dokupic bym chcial do tego treca i jakies bialko tez by sie przydalo
Moja waga 75kg wzrost 1,73 tylko chodzi o to ze nie wiem jak to jedzenie rozplanowac bo :pracuje na nocki ,ide do pracy na 21-00 do 6-00 spie od 7-00 do 14-00, silownia kolo 15-00 przed jem platki po jakis banam lub batonik energetyczny ,obiad ryż losoś lub piers ,krewetki z makaronem ,cherbat wypijam duzo kolo 1,5 lna dzien z miodem ,po obiedzie juz nic nie jem bo mi sie nie chce zreszta jak po tym sie klade na chwile i zaraz musze juz isc do pracy w pracy kanapki z chleba ciemnego i cherbata to jest moja codziennosc.
Cwicze 4x w tygodniu pon-klatka -triceps ,sroda barki- biceps,piatek plecy-nogi,niedziela biegam ,worek itp .Ogolnie nieraz po silowni w pracy jestem wycienczony z energi .
Co byscie poradzili jak rozplanowac odzywianie w takiej sytuacji + odzywki
pzdr

pablo91prg
10-05-08, 21:02
no najlpeszym wyjsciem bedzie chyba gainer

marcinmks1
10-05-08, 23:19
Trening godzine po przebudzeniu to nie za szybko?

dunker
12-05-08, 10:48
Suplementy:
-Kreatyna ?
-BCAA ?
-Białko gainer?
-Witaminy i minerały ?
-Omega-3 ?
Po przeczytaniu "kilku"postow dobralem sobie kila spuplementow i chialem sie dowiedziec ,upewnic czy ten zestaw bylby dobry czy jest cos do zmiany cos odjac cos dodac ?
Czy ta kreatyna o ktorej pisalem ze mam jest dobra ? ile musialbym dokupic do niej zeby miec pelny cykl mam 3/4 z 600gram a jesli polecacie jakas lepsza chetnie sie w nia zaopatrze :0
Rozpisalem taka prowizoryczna diete bo niigdy tak naprawde nie dostosowywalem sie do jakiegos dobrego i rozpisanego jadlospisu takze prosilbym o wpisanie do mojego menu suplementow ktore byscie mi polecili i dawkowanie kiedy ,ile ,a pewnie jeszcze jeden posilek by sie przydal bo 3x na dzien to skromnie a jesc sie bedzie pewnie chcialo.
Prosilbym o jakies konkretne propozycje bo jestem uzalezniony od was gdyz nie ma mi nikt poradzic ,a chcialem jak najszybciej zamowic wszystko,dziekuje i pozdrawiam.

Przykładowy jadłospis:

Śniadanie:
Owsianka ,pieczywo ciemne – woda, sok

trening

Obiad
Ryż, filet piersi kurczaka, surówka warzywna - napój

kolacja
3-4 jajka, 2 kromki ciemnego pieczywa, napój

Cielu7
12-05-08, 10:53
co tylko 3 posiłki ?? za mało zwieksz przynajmniej go 5 i jeden z gainera by było 6

Punisher
12-05-08, 14:01
J.w. Bez diety nie kupuj suplementów, bo nie ma sensu.

dunker
12-05-08, 14:45
Dieta na mase dla 73/74 kilo by zizu
sniadanie
-100g platkow owsianych
-300ml mleka 0,5%
-80g twarogu chudego
-10g oliwy z oliwek


sniadanie II
-90g ryzu brązowego
-100g tunczyka z puszki
-10g orzechow

Obiad
-100g kaszy
-piersi z kurczaka
-10g oliwy z oliwek

Posiłek potreningowy
-70g gainera

podwieczorek
-pieczywo razowe 250gr
-jajecznica z 5 jaj

Kolacja
-150g wołowiny/jak nie masz kasyna wolowinke to serek wiejski
-10g oliwy z oliwek


Kolacja II
150g-bialego sera
10g-oliwy
myśle ze ta dieta by zizu jest dla mnie bardzo dobra wszystko wypisane w niej jem zreszta na co dzień takze nie b ylo by z tym problemu :smile:

dunker
15-05-08, 19:18
zakupilem w koncu shocka therapy + storm + Daily Formula Vitamin 100 tabs Universal Nutrition i chcialem sie dowiedziec co jeszcze mozna dokupic do tego jakies bialko ? amino ? itd ?
Mam rowniez cykl kreatynowy i nie wiem jak to zrobic czy pierw cykla krety pozniej stacka czy na odwrot

Punisher
15-05-08, 22:19
Co masz dokładnie i ile, bo namieszałeś już trochę w tym temacie i nie wiem wkońcu co jest grane...

dunker
16-05-08, 09:30
sory za zamieszanie ,a wiec mam :
Universal- Storm 850g - fruit punch
Universal- Shock Therapy 1kg - wild punch kicker
Daily Formula Vitamin 100 tabs Universal Nutrition

gdzies wyczytalem ze koles takie zestawienie zrobil
Storm (smak : winogrono)
-Shock Therapy (smak : winogrono)
-Gain Fast 4,5 kg (smak : banan)
-Night Protein 2,5 kg ( smak : czekolada)
-Carbo 3kg (smak : pomarańcza)
-Gold Omega 3 - 60 kaps.
-Multi Pack - 60 tab.
-chela-mag B6- 30 kaps -gratis

Punisher
16-05-08, 10:20
Oczywiście do tego Storma, Shock'a możesz dokupić witaminy, białka i inne, a nawet jest to wskazane.

Prezydent_1c
16-05-08, 12:37
To ostatnie zestawienie dobre. Tylko większośc nawet nie umiała by tego zjeśc odpowiednio ;)

NIKOLIS 168
16-05-08, 15:02
Dokładnie i duza czesc by myslała ze bez diety by osiagneła po 15kg masy gówno prawda szkoda dobrych supli. Pzdr:)

dunker
16-05-08, 15:54
koles przytył po tym 8kg pisał ,mnie az tyle nie trzeba ale jak czytam jakiego ma kopa ten stack jak ludzie pisza to musialem go kupic pałer do cwiczen ponoc straszny .Dobra zobaczymy jak bedzie narazie wam dziekuje za udzielona pomoc i pozdrawiam
dunker