PDA

Zobacz pełną wersję : Olimp massacra



terrorsiejem
09-05-08, 22:24
Witam. chciał bym poznac wasze zdanie na temat tytułowego wynalazku :) zdania na temat tego gainera są podzielone i nie wiem czy warto inwestowac w niego tyle pieniędzy czy kupic coś tańszego bardziej sprawdzonego.

Cielu7
09-05-08, 22:33
po 1 massacra to nie gainer !!!! tylko matrix kreatynowy(stack) który jest napchany specjałami i jest niewypałem olimpa

terrorsiejem
09-05-08, 22:38
nie wiedziałem gdzie to sklasyfikowac :P Jest swego rodzaju gainerem ponieważ też uzupełnia diete w btw tylko że ma do tego sporo "pierdów" dodanych.

Smug
09-05-08, 22:43
Jakim gainerem? Co Ty pierdzielisz? To stack kreatynowy tak jak napisał Cielu, to, że ma tam trochę węgli to tylko po to żeby przetransportować kreatyny i dać szybkie pobudzenie.

Co do samego stacka to mówią, że sredniawy, sam nie brałem bo jak widzę ile jest porcji za taką cenę to mnie nawet nie ciągnie zeby go przetestować. Bo 3 puszek kupował nie będę.

Pzdr.

terrorsiejem
09-05-08, 22:47
to i napisałem że mogło mi sie powalić :) oczekuje odpowiedzi osób które sprawdziły to .

qubuh
10-05-08, 12:41
znajomy to przetestowal z silki i... lipa minimalne efekty no moze mial wiecej ochoty do treningu, ogolnie masacra czy jak tam sie to pisze jest przereklamowana, nawet na polskich sklepach w szkocji wisza plakaty pudzianowskiego z wieeeelka pucha masakry pod lapa. Ogolnie odradzam lepiej kupic xpandera albo horse power

thomas_figo
15-06-08, 19:54
w anglii mnostwo plakatow widzialem i szczescie ze zawsze najpierw obadam temat zanim kupie,bo mialem taki zamiar.

Rynju
15-06-08, 20:05
masacra sprzedam za 106zl z wysylka ! ! ! ! Wystawiam na allegro ! Nie znajdziesz taniej ! !

ciaastek91
15-06-08, 20:50
oj ryniu raczej dobrej reklamy ten produkt nie dostal w tym temacie, wiec nie wiem czy ktos bedzie zainteresowany ;pp