PDA

Zobacz pełn± wersję : Dieta - prosze o pomoc



kumpel1908
09-05-08, 20:35
witam mam pytanie , zaczynam prace na zmiane nocna i chce robic mase . Obecnie mam 75 kg i 180 cm , 20 lat , i chce zaczac odzywki . Dieta moja wyglada tak
7 rano - rys maslanka , tunczyk kanapki z szynka z indyka
15 - ryz piers z indyka salatka
15,30-17 trening
17,30 platki owsiane
20,30 jajecznica z szynka z indyka
od 22 do 6 rano praca , w pracy o 1 ryz i piers z kurczaka
\chce dorzucic aminokwasy gainera i carbo . Niech ktos kumaty napisze gdzie te odzywki dorzucic i ile brac zeby nie przedobrzyc , noi ZTM sie zastanawiam ale nie wiem czy nie zaduzo tego bedzie

slayer87
10-05-08, 20:11
hm rozumiem ze od 7 do 15 spisz , na twoim miejscu dokupilbym sobie bialko albo jak masz malo kasy zamiast amino albo carbo, i rano mozesz sobie wrzucic bialko w twoim przypadku po przebudzeniu, pozatym jak pracujesz 8 godz a w tym czasie jesz tylko jeden posilek to troche malo, przerwy powinny trwac od 2,5 do 4 godz max , nie wiem gdzie pracujesz ale sprobowalbym jeszcz dorzucic jakis posilek w pracy albo pokombinuj z dieta, zdjedz np przed praca jakis posilek potem po 3 godz jakis i urozmaic sobie ta diete , dodaj twaroga, zamiast jajecznicy w ktorej sa zolta polecilbym samo bialko z jaj, ewentulanie na 6 jaj max 3 zoltka, poczytaj pokombnuj a ulozysz sobie diete spokojnie do twojego trybu zycia pozdro

kumpel1908
11-05-08, 08:51
z posilkami w pracy nie ma problemu bo mam 2 przerwy wiec moge meic 2 , zamowilem juz carbo amino i gainera , jak bialkodrzucic jeszcze?

slayer87
11-05-08, 17:19
najlepsze dla mnie cena/jakos jest ostrovi 1800g za ok 80 zl i wielu ludzi chwali, jak masz kase mozesz kupic inne ale wyjdzie cie duzo drozej albo jeszcze tansze megabola ktore ma nieciekawa opinie, a bialko mozesz jesc rano po nocnym katabolizmie a pozniej sobie rozplanuj w ciagu nia , najlepiej bierz przed posilkami w ktorych masz malo bialka :)

pablo91prg
11-05-08, 18:56
w pracy mozesz smigać gainera, zawsze to jaki¶ drugi 'posiłek'

kumpel1908
31-05-08, 08:59
witam ponownie , mam 2kg gainera , 4 kg carbo i 325 tabletek amino . Poradzicie jak to rozlozyc ? co z czym i o jakiej porze ?