PDA

Zobacz pełną wersję : cwiczenia na wyskok



Romek
09-05-08, 15:55
witam ;D chcialbym zaczac znwou trenowac koszykowke kiedy jak bylem mlody wiekiem to gralem ale pozniej juz nie. i teraz chcialbym wznowic swoja gre w kosza ale jestem troche niski zeby zapakowac , i czy moglibyscie mi podac jakies cwiczenia na wyskok ?? tak zeby nie kolidowalo to z moim planem silowni cwicze pon wtor sroda wole i czwartek tez cwicze dalej wolne. Prosze o jakies sensowne odpowiedzi z gory dziekuje i nagradzam sogiem.
PS.jak by mozna bylo to prosilbym o jakies cwiczenia takie bez sprzetu zeby mozna by je wykonywac

Józiu
09-05-08, 20:41
http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?t=6637

qubuh
09-05-08, 20:59
byl niedawno taki post. Ale ok ja gralem 11 lat i nauczylem sie ze najlepszymi cwiczeniami jest:
- skakanie na jednej nodze po schodkach, im wiecej tym lepiej
- skakanka
- wyskok z krzesla (stajesz jedna noga na krzeslo, druga zostaje na podlodze i starasz sie wybic z tej na krzesle jak najwyzej
- opierasz sie o sciane, stajesz na palcach jednej nogi, drga zkladasz na ta ktora jest na podlodze i uginasz ja w kostce ile dasz rade

pozatym to ogolnie skacz, proboj zpakowac. Wpisz na googlach program treningowy na poprawe wyskoku a napewno cos znajdziesz.