Zaloguj się

Zobacz pełną wersję : Suplementy na najbliższe 2,5 miesiąca?



QBAHC
09-05-08, 13:37
Witam zacni Panowie!!

Chhciałbym ostatni tydzień maja /pierwszy tydzień czerwca wskoczyc na mój drugi cykl kreatynowy( pierwszy cm3) Staż juz mam jako taki, trening i dieta w miare trzymana (zadowolony jestem). Wczesniej była redukcja przez ostatnie pół roku waga spadła ok.25 kg. teraz stoi więc jest dobrze.

Chciałbym wziąść jakiegoś niezalewającego wodą staka myśałem żeby połączyć no expolde z cm3 znowu + spalacz do tego jakis delikatny. Rozważałem też zastosowanie cell pump + cm3 + spalacz. Ewentualnie zainwestować w odżywki uniwersala shock therapy przed treningiem i jakiś stack po + spalacz.

Prosiłbym zebyscie mi doradzili . Chodzi o nabranie delikatnie masy i siły przy jednoczenym nie zalewaniu się wodą.

Ten cykl trwałby 6 tygodni do tego białeczko i glutamina.
Po tym cyklu chciałbym wziąśc bcaa, glutaminę i może aakg + spalacz. Chodzi o maksymalne wykorzystanie czasy do 10/15 sierpnia bo potem niestety mała przerwa sie szykuje.

Wszystkie porady będą dla mnie cenne. Dzieki!!!!

POZDRO!!!!!

Punisher
09-05-08, 13:57
2x445g CP będzie idealnie.
Do tego białko,glutamina, aakg i powinno być dobrze.
CP+cm3 nie ma sensu.
Napisz coś o sobie konkretnie.

QBAHC
09-05-08, 14:49
Słyszałem opinie, ze cell pump troszke sie popsuł w stosunku do tego co reprezentował jeszcze ze 2 lata temu, no ale wiadomo plotki , ploteczki... a na sobie trza wypróbować. Co myslisz o no explode słyszałem, że mocny specyfik. Moze faktycznie lepiej bedzie zostawic na następny raz.
Jak z tym spalaczem słyszałem że specjalnie nie przeszkadza w cyklu na kreatynie.
Mam 25 lat. Od 6 na siłowni( oczywiście przerwy były i rezultaty też różne). 5 lat bez suplementów. Teraz były spalacze, białko, glutamina, bcaa i cykl na cm3 (pierwszy w życiu).

POZDRO

Punisher
09-05-08, 15:22
Czy się popsuł? Może i coś w składzie się zmieniło, ale nie wiadomo do końca... Może to opinie takich co myślą, że to wezmą i nie wiadomo jacy chcieliby po tym być. CP jest ok jako pierwszy taki mały stak kreatynowy lub z Treca - Reactor Pro 3, z Biogenixa Crevolution(ale to jest na bazie estru, a nie jabłka). Chyba, że wolałbyś coś innego.. jakiś bardziej zaawansowany stak, jednak wiedz o tym, że po jakimś bardziej zaawansowanym staku taki np CP nie będzie już tak działał, bo organizm się przyzwyczaja do składników itp. nie będę się rozpisywał mam nadzieję, że wiesz o co chodzi, jak nie to pytaj.
Wzrost,waga?

QBAHC
12-05-08, 09:29
Witam!!

Nie było mnie pare dni. Dzięki za porady. Chyba jednak skusze sie na próbe z cell pump a inne stacki ( mocniejsze zostawie sobie na później).

Połączenie tego z spalaczem Trecka chyba nie będzie złe?
Ile powinien trwać cykl na cell pumpie? 6 czy 7 tygodni?
Czy dobrym rozwiązaniem będzie zastosowaniu po cyklu (bezpośrednio) bcaa, aakg, glutaminy i białka.

Dzieki jeszcze raz za porady!!
Pozdro

AHA!!Wzrost 185cm, Waga 90/91 kg

POZDRAWIAM

Chciałbym jeszcze zapytać czy aakg mam brać razem z cell pumpem czy zostawić sobie na okres po cyklu kreatynowym.

Pozdro

Punisher
12-05-08, 14:08
2x450g CP starcza na pełny cykl.
Chyba, że na kogoś nie działają dawki 10g w porcji, to więcej musiałby kupić.
razem 900g CP - dawkowanie 2x10g = 45dni cyklu czyli wystarczająco. Jak słabo czuć działanie to można dawki 12-13g.
Czy połączyć ze spalaczem to kwestia sporna, niektórzy uważają - albo masa, albo redukcja/rzeźba, drudzy zaś, że to dobry sposób na przyrost beztłuszczowej masy.
BCAA, Glutamina, białko podczas cyklu ważniejsze jest. Ale po cyklu też mile widziane. Pamiętaj o diecie, która jest kluczem do sukcesów.
AAKG połączyć możesz z CP, który w swoim składzie już ma aakg, jednak nie jest tego zbyt wiele, po prostu po tygodniu, dwóch brania CP mozesz dorzucic AAKG. Tylko nie za duzo, uwzgledniaj to, ze w CP jest tez ten składnik. Tak więc z dawkami uważać, aż będziesz wiedział, jak twój organizm reaguje na daną ilość składnika.

QBAHC
12-05-08, 22:40
Dzieki za rzeczową odpowiedź!!!!SOG!!!Skorzystam z rady!

Pozdrawiam

QBAHC
26-05-08, 22:59
Czołem!!
Sprawy nieco sie skomplikowały:) bo dostałem ostatnio Animal Pumpa. Jak juz go mam to chyba go wykorzystam ( użyję zamiast cell pump). Moje pytanie brzmi nastepujaco: Jak go brac bo spotkałem się z opiniami że tylko w dni treningowe ? Czy można go z czymś łączyc np. z cm3 (czy warto)? Chodzi o zwiększenie wydajności.
Jest 30 saszetek a nie ukrywam że chciałbym aby ten cykl potrwał 6 tygodni tak do połowy lipca, potem chciałem na splacz wskoczyc. Dlatego pytam czy można go z czymś połączyc i dawkowac tylko w dni treningowe.

Dzięki za rady!!! POZDRO

QBAHC
27-05-08, 09:31
WITAM!!

Co myślicie o takim zestawieniu

DT:

Rano Cm3 4 kapsułki
Przed treningiem Anmal Pump
Po treningu Cm3 4 kapsułki

lub jedna dawka Cm3 tylko rano/po treningu?

DNT
2 porcie Cm3 w odstępach 8 h

Pozdro i proszę o rady!

Punisher
27-05-08, 14:57
Stosowanie samego Animal Pumpa mija się z celem, więc należałoby połączyć go z jakąś kreatyną.
Może być TCM i dawkowanie takie jak napisałeś.

QBAHC
27-05-08, 20:38
Cześc !!

Powiedz mi tylko czy brac TCM tak jak na opakowaniu czyli 2x dziennie po 4 tabsy? Czy tylko raz dziennie? no i Animala tylko w DT?


Dzieki za odpowiedź. Można na Tobie polegac.
Pozdrawiam

simonides
27-05-08, 20:44
CP ma tak malo AKG ze wogle nie czuc. W kazdym razie ja doslownie nic nie czuje :(

Punisher
27-05-08, 20:57
Bierz 2x4kapsy tak jak rozpisales.
W Animal Pump tez jest troche jablczanu ale to bardzo male ilosci, wiec sie tym nie przejmuj.
Animal Pump tylko w dni treningowe przed treningiem.
Najlepsze dzialanie, gdy jest w odstepie od jedzenia min 30min (pamietajmy o posilku przedtreningowym) no i tak 20-30min w zaleznosci od organizmu - sam to wyczujesz - przed treningiem.

QBAHC
27-05-08, 22:16
Dzieki jeszcze raz !!!Zrobie tak jak polecasz! Po cyklu napisze jak poszło!!

POZDRO

Punisher
27-05-08, 22:33
OK powodzenia.