PDA

Zobacz pełną wersję : Jaka kreatyna ???



TomPL
15-08-06, 11:34
Jaka Waszym zdaniem jest najlepsza kreatyna? Dwa miesiące temu skączyłem wcinać JABłCZAN KREATYNY (olimp) - efekty byly piorunujące, o wiele lepsze niż po zwykłej kreatynce. Co Waszym zdaniem teraz powinienem kupić? Jest cos mocniejszego ?Obecnie mam 3 tyg. wymuszoną przerwe a od wrzesnia zaczynam wracac do formy.

LUKI
15-08-06, 11:45
Najlepiej jakbys zrobil przerwe tyle ile trwal cykl.. Zakladam ze masz troche dluzszy staz? wiec pomysl nad jakims stakiem- wybor masz duzy, mozesz sprobowac xpanda+mono, akurat powinno wystarczyc na cykl

TomPL
15-08-06, 11:54
Staż mam ok. 4 lat , ale nie orientuje sie w tych najnowszych suplementach, dlatego prosze o rade.

LUKI
15-08-06, 12:01
Taki stak zawiera krete z dodatkami, duzo by pisac, poszukaj w wyszukiwarce, w sklepie internetowym(forum) np cell pump, xpand itd

nowin
15-08-06, 19:17
może spróbuj teraz estry kreatyny

Jose
15-08-06, 21:16
duzo tego jest..
sprecyzuj bardziej czego oczekujesz to sie cos doradzi... ;)

TomPL
15-08-06, 23:10
Co może być lepszego og jabczanu ???

Jose
16-08-06, 01:10
wiele suplementow...

Harnas
16-08-06, 08:34
TomPL jest bardzo duzo mozliwosci. Ja osobiscie proponuje Ci teraz zapodac Cell Pump'a (dwie male puszki), albo storma (wystarczy jedna puszka na cykl).

Blakee
26-08-06, 11:29
wedlug mnie dobrym pomyslem byloby polaczenie cytrynianu kreatyny z monohydratem (masa) albo pirogronianu kreatyny z monohydratem (masa, rzeźba)...obydwa powinny spowodowac spektakularny przyrost masy miesniowej. a do tego dorzuciłbym jakis transporter, np. tauryna (zwieksza efektywnosc dzialania insuliny, ma wlasciwosci antykataboliczne i jest przy tym dobrym antyoksydantem), dextrosa (zwieksza wydzielanie insuliny), a jesli masz spory zapas gotowki mozesz kupic sobie d-ribose (rowniez jest to cukier prosty tak jak dextrosa, ale daje lepsze efekty)...no i do tego wszystkiego oczywiscie dobra dieta, trening, wiara i cierpliowsc... :mrgreen:

gangster
26-08-06, 12:02
Tak jak napisal Blakee,robie tak samo,skonczylem juz cykle cytrynianu z monohydratem,teraz czas na pirogronian z mono i dodatkami oczywiscie.

brysk
01-09-06, 19:34
ja bym Ci polecil Kre-Alkalyn ;)

Jose
02-09-06, 16:34
Testo Intelligence Stack SS1 firmy Ripfastwez go wpierw zalatw tutaj w polsce %-)