PDA

Zobacz pełn± wersję : Pomocy!!!!!!!!!



Kakashi
06-05-08, 23:38
poszukuje zdjęć z filmu Przedwiosnie...

1) jak przekracza granice i pokazuje sie krajobraz zydowskiego miasteczka, to co narzeka na starego ze nie ma tych szklanych domów:D
2) ostatnia scena jak idzie w tym pochodzie:D

temat aktualny do jutra:P

BŁAGAM WAS O POMOC BO JEST MI TO POTRZEBNE NA PREZENTACJE MATURALNA A NIE UMIE TEGO ZNALE¬Ć:(

daje sogi w nagrode... nawet tysiac moge dac jak cos:D:P

Rynju
06-05-08, 23:40
heh proste...
Sciagnij film na kompa lub wypozycz
Zatrzymaj sobie w danym momencie na pelnym ekranie i wcisnij na klawiaturze Print Scrn, zrobisz tym zrzut tego co jest na ekranie. Wchodzisz do painta, klikasz wklej (lub skrot ctrl+v) i masz kadr z filmu :D

Kakashi
06-05-08, 23:48
:> jakby to tak wygl±dało to juz dawno bym to miałD: ale spróbój sobie tak zrobic to zobaczysz w czym problem:D

nie da sie zrobic screna filmu na zwykłym odtwarzaczu
a czas mi ucieka...mam tylko dzien!!

Rynju
06-05-08, 23:49
jak to nie da... bierzesz jakis all player, puszczasz film klikasz prnt scrn i potem w paincie wklej i gotowe

Kakashi
06-05-08, 23:51
to zobacz co sie robi:P
jak wył±czysz potem allplayera to w paincie zostaje tylko czarna plama:D takie gówno na prawa autorskie i przez taki badziew moge matury nie zaliczyc...bo myslałem ze jak fajne fotki powklejam to dadza mi te 30 %:D:p

Rynju
06-05-08, 23:56
sprobuj jakis screen saver - program do tego

Kakashi
07-05-08, 00:01
no nawet jakby to juz nie dam rady do jutra skombinowac sobie tego przedwio¶nia, a do 15 musze sprawdzic czy moja prezentacja działa...:D:p

PuaPAj
07-05-08, 15:47
http://www.stopklatka.pl/film/film.asp?fi=2490
tu moze w galerii cos znajdziesz
a kiedy masz? Ja dopiero 19-ego to mam jeszcze troche czasu

Kakashi
07-05-08, 16:17
jam mam ja juz:p
a w stop klatce moze i jest ale nie widziałęm fimu wiec nie wiem czego szukac;(