PDA

Zobacz pełną wersję : Co myslicie o tym...arginina?



lukasz-stargard
06-05-08, 09:53
http://www.allegro.pl/item348195297_najsilniejszy_hormon_wzrostu_arginin a_12ocaps_.html
Chodzi mi wlasnie o ten konkretny specyfik. Czy warto go polacxzyc z kretka Olimpa? Czy cos da?

Punisher
06-05-08, 10:20
Niewiele Ci pomoże.
W jakim celu zamierzasz brać Argininę?

Rickey
06-05-08, 10:24
Argininę jako argininę spokojnie możesz polączyć z kretę, ponieważ jednym z jej zastosowań jestr transportowanie kreatyny. Ponadto arginina powinna cię fajnie spompować i jest też dobrym antykatabolikiem.
A jeśli chodzi konkretnie o argininę z tej firmy, to nie mogę ci poradzić czy dobra czy nie, bo jej nie brałem, myslę jednak, że arginina z każdej firmy jest mniej więcej taka sama.
Poczekaj na wypowiedź tych, którzy ją brali i mogą coś więcej o niej powiedzieć.
Pozdro!!

Punisher
06-05-08, 10:29
Tak samo transportuje kreatyne jak i pompuje i wydziela hormon wzrostu... To są znikome działania l-argininy.

Rickey
06-05-08, 10:37
aha, to w takim razie sorry za pomyłke.
Nie wiedzialem, że to jej działanie to taka ściema:)
Pozdro!!

Hulk
06-05-08, 10:38
Arginina jest przemieniana w kreatynę, czego nie uwzględnia sie czesto w informacjach na opakowaniu, z uwagi na rozpowszechnienie suplementów kreatynowych.

Arginina ulega również całkowitemu, bezproduktywnemu rozpadowi do dwutlenku węgla i wody. Przebieg tej reakcji hamuje jej pośredni metabolit - alfa ketoglutaran (AKG), który po sprzężeniu z argininą daje AAKG - wielokrotnie zaktywizowaną formę tego aminokwasu.

Punisher
07-05-08, 14:14
Jak wyżej. L-arginina jest niestabilna.

NIKOLIS 168
07-05-08, 14:43
Lepiej kup Gainera:) A jak chcesz cos na pompe to wez AAKG z Treca polecam.