PDA

Zobacz pełną wersję : Dietka w Wycince.



MłodyPudzian
05-05-08, 22:01
Witam mam takie pytanie, a uznałem, że już niema sensu zaśmiecać forum. Za pare dni będę na wycince na Thermo Speed Extreme z olimpu, i mam takie pytanie, węgle ograniczyć do około 50%?? a po treningu zjeść banana? i po 40 minutach posiłek?? czy to na wycince dobry pomysł. i Jeśli chodzi o interwał ale nie bezpośrednio po treningu jak aeroby, tylko wiczorami, to robić go np , że zjem posiłek odczekam 1 godzine i i ide robie interwał 20-25 minut, i wracam i co po nim jem?? owoce , i na wiczór twaróg?? nie bardzo wiem jak sie zachowywać na wycince.

Albo jak bym robił trening na siłce potem 30 min aerobów to też banana po tym odrazu i po 40 min posiłek??

I takie jeszcze pytanko np jak bym niemiał na wiczorny posiłek twarogu albo tuńczyka to moge zastąpić to koktailem np woda+2 jajka albo mleko +2 jajka?? wiem ze lepsze bialka ale szkoda mi zoltek ciagle wyrzucac, a potem po 5 minutach np troche warzyw?? albo 2-3 plasterki chudej wędliny?? np szynki??

Dzięki z Góry, Pozdrawiam Paweł.

Smug
05-05-08, 22:09
Ja na Twoim miejscu w ogole wywaliłbym węgle. Tylko rano na sniadanie i w formie carbo/banan po treningu.

Daj więcej białka i tłuszczy bo od tego się nie zalejesz.

Posiłek po treningowy ważny, ale daj w nim białka, tutaj unikaj tłuszczy.

Interwaly tylko w dni bez treningu, bo trenonlu możesz dać aeroby, ale nie więcej niż 20-25 minut.

Owoce tylko do południa, bo mają dużo cukru, no nie wszystkie ale.

Po HIIT'ie wypiłbym jednak 30g cerbo, zeby uzupelnić glikogen.

Po aerobach jesz banana. A posiłek jedz wczesniej.

Mleka na noc broń boze! Sama laktoza. Możesz twaróg zastapić jajkami. Byle nie codziennie. Najlepiej na wymianę.


Pzdr.

Smug
05-05-08, 22:12
i nie zapomnij o antykatabolikach gluta, malutkie dawki krety, BCAA żeby uchronić miesko.

MłodyPudzian
05-05-08, 22:21
ok poprostu zamiast zalecanych dawek brac np o połowe mniejsze tych antykatabolików??

po hicie jak niemam carbo moze byc banan?? albo pol banana??

albo kakao tylko kakao np rozpuszczalne nesquik na mleku??

a całe jajka mogą być mowisz??

MłodyPudzian
05-05-08, 22:28
a np na wieczor moge dorzucic szynki troche, salaty? ogórka czy pomidora? albo marchewke?

i do posilkow w dzien jak mam ograniczyc wegle to bialkiem ich zabardzo nie zastapie , nie bede jadl kilo piersi z kurczaka dziennie :) nie ouszkujmy sie to moge tez dozucic wtedy salaty itp?? przyspieszy metabolizm.

Smug
05-05-08, 22:30
No niby może być. Ale carbo to przeciez tanie jest, u mnie w sklepie CarboBX kosztuje chyba 17 zl za kg... a to na prawie miecha mi styka.

Antykatabole to w dawkach normalnych, tylko o krecie wspomniałem żeby dać malutkie dawki.

kakao nie bierz, jeszcze na mleku...wex w ogole odpul to mleko.

Tak całe jaja mogą być. Pewnie ktoś mnie zaraz objedzie, że tam tyle tłuszczy zółtku i na noc ale ja uważam, ze dwa jaja na noc to dobry pomysł.

Smug
05-05-08, 22:31
No tak warzywa jak najbardziej.

Pamiętaj tylko, żeby nie mieszac ogórka z pomidorem.

Smug
05-05-08, 22:34
Dieta w redukcji jest najważniejsza.

Tak jak bedziesz jadł to takie będą efekty. Taka jest prawda.

MłodyPudzian
05-05-08, 22:50
A mógłbym np trening na silce, aeroby , a w dni nie treningowe interwaly dla zwiekszenia efektow, mysle ze dalbym rade, ale np aeroby moge robic skaknie na skakance, dzisiaj robilem okolo 20 minut naprawde ostro i czulem sie tak jakbym biegal.

Ehh niemam kasy zabardzo zeby nakupic tyle anykatabolikow.

I carbo lepsze niz banan??
wsumie moglbym kupic carbo i brac po treningu na silce i po tych aerobach, i potem po interwale.

ale po interwale walnac np tylko carbo, i potem juz po 2 godzinach twarog na noc??

a moze zamiast carbo kupic jakies cudo w aptece co by mi na micha starczylo tylko co?? BCAA za taka cene nie kupie...

Smug
05-05-08, 22:55
Ja robisz trening, zaraz po nich aeroby to dopiero po aeroach wypijasz carbo/jesz banana.

Skimin chociaz kase na samą glute ,bo tak to może pojechać po mięsie bardzo...

Tak po inter carbo, potem na noc juz twarog ( kolo 150g)

Jakie cudo z apteki? Carbo kup i już. Najlepsza opcja.

Czupa360
05-05-08, 22:55
Nie przesadź za bardzo z ucinaniem węgli, żebys się nie wykończył. Węglowodany jedz jeszcze przed treningiem (np. ryż).
Antykataboliki bierz w normalnej ilości.

Smug
05-05-08, 22:56
Niech podzieli torebkę rzu, 50g przed i 50g po treningu jak już coś.

A w ogole to jaki masz typ budowy?

MłodyPudzian
05-05-08, 23:01
no ja własnie Endromorfik :P i ostatnio czytalem o tej grupi krwi i dietce to teoretycznie najgorsza grupa krwia Ab aleee z krwia raczej bzdury :P

czytałem artykól zeby nie laczyc inter z aerobami to juz niewiem. a chodzilo mi zamiast carbo jesc banana i kupic cudo jakies wlasnie glute czy bcaa zeby spadki miesa male byly.

Smug
05-05-08, 23:03
Endo to tak jak ja :D

To trzba unikać węgli przed treningiem. Bo podobno tylko nas zamulają. Tak wyczytałem, ale czy to prawda to sobie reki nie dam uciąć.

MłodyPudzian
05-05-08, 23:09
i zeby walnac sobie atykatabolik na miesieczny cykl to musze wydac z 60 zl ..... ehh niemam tyle i szkoda mi kasy na odzywki , ciagle cwiczylem na sucho wiec....

a jak zwiekszyc to bialko kurde wiecej twarogu itp, ale kurde nie bede kupowal kilograma piersi na dzien, moze macie jakies pomysly? jak to zastapic?

Giera
06-05-08, 09:27
Smug czemu unikać ogórka z bananem?

MłodyPudzian
06-05-08, 11:25
Ogórka z pomidorem nie bananem :)

No a jakies pomysly macie do mojego powyzszego pytania??