PDA

Zobacz pełną wersję : Co po kretce? prosze o pomoc!



bIbI998
05-05-08, 17:25
Witam! Mam zamiar brać kreatyne olimpa Mega Kaps. 300 kapsółek starczy mi na 75 dni. Do tego trening. Co robić, aby po takim cyklu nie było spadków?? Proszę o podanie wszystkich możliwości aby zachować to co przybyło. Oczywiście Sog za odpowiedź;)

simonides
05-05-08, 17:42
Przede wszystkim dietka. Pij dużo.
Ja po kretce zrobilem cykl na tym (15 dni)
http://sklep.fbb.pl/bio_tech_usa_mlo_anabolic_pak_aminokwasy_ids_2005_ 1
zero spadków, a mięśnie się utrwaliły, polecam.

Cykl powienien trwac 4-8 tyg. Nie bierz tej kretki przez 75 dni, poza tym skoro na tyle Ci starcza to pewnie chcesz brac tak jak na opwakowaniu - 5 g dziennie. Tez mialem ta kretkę. Brałem 9 g było ok a po cyklo zostalo mi jakieś 20 tab.

Pozdrawiam.


EDIT Ile wazysz ?

CMP
05-05-08, 18:24
Bierz do kreatyny L-glutamine (najlepiej od początku cyklu , bo jest najlpeszym transporterem krety) a jak nie masz pieniedzy to pod koniec. Do tego dieta (przedewszystkim) duzo wody i powinno byc ok. Tak na marginesie to sam robie cykl na tej kreatynie i narazie jest dobrze. Pzdr!

Dominiczek17
05-05-08, 19:42
Jak masz tyle lat co podajesz w profilu to wybij sobie z głowki krete :P Zrobisz więcej na samej diecie i naturalnym treningu a tak poza tym to według mnie za wczesnie na trening siłowy :P

simonides
05-05-08, 21:13
Jezu nie zauwazylem... Ty masz 13 lat ??
Sprzedaj tą kredke.

Punisher
05-05-08, 22:20
Nie kupuj kreatyny! 16-17 lat to wiek w którym można zaczynac!

Rickey
05-05-08, 22:20
J.W.
W tym wieku nie ma sensu brać krety. Na samej diecie i treningu zrobisz bardzo dużo.
Kretkę mozesz sobie zarzucić najwcześniej za 3 lata.
W twoim wieku to nawet nie powinieneś ćwiczyć na siłowni:) jeśli już to bardzo lajtowy trening.
Pozdro!!

NIKOLIS 168
05-05-08, 22:51
Stanowczo odradzam kreatyne!!! Jak cos to jakies witaminki lub cos na stawy bo w tym wieku cwiczyc to przesada choc sam byłem nie lepszy, ale przynajmnie mam nauczke i slad np krzywe łopatki (moze nie tak jak znajomi, ale widac), przez chwile bolał mnie kregosłup. Nie warto ja zacząłem miał 11lat a najmłodszy 9. Cwiczyłem przez miesiac a przytyłem bardzo duzo potem przestałem i zacząłem cwiczyc na serio jak miałem niecałe 15at.