PDA

Zobacz pełną wersję : Gainter ile można go zjeść :Pp



milosc309
05-05-08, 10:34
Wiem gainer to gainer uzupełnienie diety. Z uwagi że mam problemy z odżywianiem kupiłem mass xxl 4,8kg to już drugi.
Interesuje mnie jednak to czy jak zjadłem go już sporo nie lepiej kupić kolejnym razem czegoś innego?
Chodzi o to że każdy z tych gainerów ma jakiś charakterystyczny skład i moze lepiej było by następnym razem kupić coś o innym skłądzie?
Tego co mam starczy mi jeszcze jakoś do końca albo chociaż połowy miesiaca w tedy będzie że razem zjadłem go równo 4,8kg razy dwa.
Zresztą nie jestem taki pewien czy to jest tak zdrowo tyle tego jeść...no w sumie to na pewno lepiej było by jedzenie tylkoz tym jest juz problem bo czesto jest tak że nie mam czasu nic przygotowywać...

Cielu7
05-05-08, 10:38
zdrowo nie zdrowo braku sa trzeba łykac a co do zmiany to nie musisz sklady nie sa nadzwyczajne wegle białko i tyle a mass xxl to dobry jakosciowo gain wiec nie ma co zmieniac.

Hulk
05-05-08, 10:41
a trenujesz czy tylko wsuwasz Mass XXL?

ErWeider
05-05-08, 10:44
gainera mozesz jesc ciagle bez zadnych obaw, bo to wkoncu tylko posilek w proszku ;)

milosc309
05-05-08, 10:57
a trenujesz czy tylko wsuwasz Mass XXL?

No trenuje trzy razy w tygodniu od prawie pół roku.

ErWeider, wiem że posiłek ale spojrzałem na to z tej strony że jeść jeden taki sam posiłek w kółko to też troche nie dobrze np w kółko same kanapki czy sam ser. hehe
No i słyszałem że w mass xxl są jakies dodatki na siłe, mało ich jest ale jakieś są i tak mnie to zaciekawiło.

Co do treningu to trenuje trenuje i efekty ledwo widać, dopiero jak zacząłem uzupełniać jedzenie tym gainerem + pić dużo wody na treningu to coś się ruszyło ale to też minimalnie.

Hulk
05-05-08, 10:59
to co moge do gainera zaproponowac to ewentualnie mono i przy odpowiedniej diecie i treningu powinno poki co wystarczyc

ErWeider
05-05-08, 11:40
to co moge do gainera zaproponowac to ewentualnie mono i przy odpowiedniej diecie i treningu powinno poki co wystarczyc

o hulk podal dobra propozycje dla Ciebie, mysle ze wspam raz.
wiesz oprocz gaienra jesz tez inne rzeczy wiec niejesz woklo jedno i to samo :) a jak cwiczysz to mussiz te rzeczy na okrągło uzupelniac wiec sie nie przejmuj ;) gainer + kreatyna mono i powinno Ci to starczyc jak Hulk mowil.

pozdro

Punisher
05-05-08, 11:56
Wypadałoby spytać o staż.

Cielu7
05-05-08, 12:16
Punisher napisał ze ok pół roku :)

Punisher
05-05-08, 13:10
:d






________