PDA

Zobacz pełną wersję : Jaki gainer



Hedowiec
04-05-08, 21:24
witam szanownych użytkowników

17 lat, 55kg, 171cm, na siłowni troche 4 mc bez większych rezultatów w masie, nigdy wcześniej niezażywałem suplementów, jestem cholernie chudy i ciężko mi ruszyć z masą. Konkretnej diety nie mam aczkolwiek staram się w jak najczęściej jeść to co należy. Nie mam takiej możliwości żebym stosował się do ścisłej diety. Mogę poprostu dużo jeść potrzebnych składników oprócz tego co uszykuje mama.

Zdecydowałem się na gainera, możecie polecić mi coś konkretnego, może do tego jeszcze coś innego, byłbym wdzięczny za fachowe porady, pozdrawiam

nowy89
04-05-08, 21:37
Mass XXL, GainBolic6000 itp... :P poczytaj podwieszone tematy i zrób dietę ;)

pzdr.

ErWeider
04-05-08, 22:08
bez diety nic nie zdzialasz a gainery moga ci zastapic niektore posilki dnia najlepiej 2 razy dziennie to pic, a posilkow dziennie 5-6 czyli mozesz np: rano normalne sniadanie z platkow z mlekiem 2 godziny pozniej wypic gainera 2 godziny pozniej obiad, trening po treningu gainer 2 godzinypozniej kolacja... ;) i poczytaj podwieszone tematy trening i dieta, a napewno znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

pozdro

Rickey
04-05-08, 22:21
Gainery godne polecenia to: GB6000, Mass xxl, Magnum 8000 (jednak nie polecam go na pierwszy raz, ponieważ zawiera dosyć dużo krety 4g krety w 100g gainera), hard mass (bulk), mutant mass.
Ale oczywiście musisz mieć odpowiednią dietę i trening.
Pozdro!!

Cielu7
04-05-08, 22:24
no chlopaku masz juz 17 lat możesz juz od dawna sam szykowac sobie posiłki nie widze problemu co do gainerka to jak masz kase to mass xxl a jak nie to vitalmax 1 w sumie vital moze byc lepszy bo chudo u ciebie bardzo.

Hedowiec
04-05-08, 22:36
A jakbym do wziął MASS XXL + Kreatyna 60 cap + HMB 70 cap

Rickey
04-05-08, 22:48
Mass xxl możesz wziąć, najmniej 3 kg. Jeśli chcesz wziąć kreatynę to nawet nie rób sobie zawodu z 60 kapsami, tylko jak juz cos to dokup na pełny cykl. To samo z HMB. Powiem ci tyle HMB to jest sport dla ludzi, ktorzy mają kasę. HMB trzeba brać długo (przynajmniej 2-3miechy) , bo inaczej to nie ma sensu.
Niektorzy po 3 miechach nie widzą efektow, więc z HMB na twoim miejscu dałbym sobie spokój. Juz lepiej tę kasę przeznaczyć na dietę lub jakies inne odżywki typu gainer itp.
Pozdro!!

Hedowiec
06-05-08, 08:15
Mass xxl z kreatyną dałby lepsze efekty? To ile tej kreatyny powinno być>?

I mam jeszcze pytanie, Ile trwa jeden cykl? Proszę o odp

ErWeider
06-05-08, 09:40
na gainerze sie nie robni cyklow mozesz go jesc bez przerwy. na krecie okolo 6tyg przerwy miedzy cyklami 3-4tygodnie

Rickey
06-05-08, 10:35
j.w.
cykl na krecie powinien trwać jakieć 6 do 8 tygodni. Na pierwszy cykl poleciłbym jakieś mono np. zieloną z vitala, z olimpu, uniwersala lub Weidera.
A jaka masz tą kretę???
Pozdro!!

BiggerThanBig
06-05-08, 12:20
ja polecam świetny gainer Mass XXL od Treca. Dobry w smaku i skuteczny.

michall35
06-05-08, 12:37
Witam ja mam podobny problem z masą co kolega
kupiłem kreatyne z olimpu 300 caps mam juz połowe cyklu lecz nie widze zbytnich efektów:( jesli to mi nic nie pomoże planuje na wakacjach 2 cykl i co byście mi polecili do nigo ?

Hulk
06-05-08, 12:41
sama kreatyna nie zbuduje Ci masy miesniowej... zapewne bierzesz mono, wiec dorzuc do niej gainer (Mass XXL lub Gain Bolic) i powinny przyjsc efekty

modzel007
06-05-08, 13:28
Proponuje zakupić gainera firmy Universal Nutrition - Gain Fast 3100(4,5kg cena 199,00zł). Jest to odżywka naprawdę warta polecenia - sam się o tym przekonałem. Twoim problemem są kalorie. Jeżeli chcesz uzyskać szybki efekt przybrania na wadze powinienes zmienić swoje nawyki żywieniowe(podstawa) i dodać do tego odżywke.

ErWeider
06-05-08, 14:43
ja poelcam Gainer 1 Vitalmax stosunkowo nie drogi a skuteczny ja jak go jadlem to w tydzien nabralem prawie 2kg masy. polecam ;)

pozdro

michall35
07-05-08, 17:16
Ten cykl daciągne do końca na samej krecie , to lepiej abym brał w 2 cyklu gainier czy odżywke białkową ? Czy jabłczan da lepszy efekt niż mono ?

Rickey
07-05-08, 23:33
Ja bym ci polecil w twoim przypadku zdecydowanie gainera.
Jabłczan daje efekty, ale w sile a jeśli chodzi o masę to jeszcze gorzej niż mono.
Jeśli chcesz robić drugi cykl to połącz Mono+gainer+dieta+trening i masa powinna ruszyć.
Tylko przy mono nie zapominaj o wodzie.
Pozdro!!

michall35
11-05-08, 10:39
Na ile powinien starczyć mi gainer 2 kg lub 3 kg- jak się go dawkuje?

Rickey
11-05-08, 12:17
Gainer jest uzupełnieniem diety, więc bierzesz go, by "załatać" dziury w diecie.
Mnie 1kg gainera wystarczał na tydzień.
Pozdro!!

SEBAN
11-05-08, 12:44
Michall35 weź i poczytaj trochę,a wcześniej sprawdź swój trening i dietę, bo to na pewno przyczyna twoich słabych efektów.Jabłczan sam bez konkret diety też nic nie da.Pozdro!!!!!

michall35
15-05-08, 17:58
Proszę wreście o odpowiedź jaką kreatyne i gainer mi polecacie na 2 cykl ?
czy kupując jakiś gainier zawierający kreatyne nie musiał bym kupować kreatyny ?

Rynju
15-05-08, 18:02
unikaj takich gainerow z kreatyna. O dupe rozbic to dzialanie kreatyny ;) Kretyne po to kupujesz osobno, a gainera by uzupelnic co nieco. Najpierw zdecyduj sie na rodzaj kreatyny (mono itd.) potem na rodzaj gainera (bulk (50:50) czy hard ze znikoma iloscia bialka) Potem zobacz do listy polecanych suplementow i wybierz taki cenowo ktory bedzie ci odpowiadal i w skladzie