PDA

Zobacz pełną wersję : Braki .......... help :(:(



jarzo
04-05-08, 15:00
siema ............ mam problem z barkami ............... tzn nie mam barków :(:(..........cwicze prawie 2 mies .......... i wiem ze po takim okresie nie zauważa sie poprawy ......... ale chciałbym miec chociaż takie barki jak niecwiczący kumple z klasy.......... moze macie jakies specjalne cwiczenia ......... ja robie ............ sztanga do góry, sztanga przed siebie i odwodzenie hantelek .......... pomozcie

simonides
04-05-08, 15:27
Chłopie nie załamuj się, przede wszystkim używaj w interpunkcji mniej kropek bo dostaje oczopląsu.

No więc:
a)Żeby zauważyć efekty musisz trzymać dietę.
b)Stosuj odpowiednią ilość powtórzeń
c)2 miesiące to malutko.
d) Ćwiczenia rób wolnymi ciężarami.

Polecam:
1) wyciskanie sztangą za pleców siedząc
2) Wyciskanie sztangą stojąc do góry
3) Wyciskanie sztangietkami siedząc
4) Na kaptury rób szrugsy
5)podnoszenie gryfu do wyprostu rak

Rób 3-4 serie po 6 powtórzeń dużym ciężarem. Tzn nie rób tych wszystkich ćwiczeń bo spalisz mięśnie, wybierz 4 z nich i później zamieniaj albo znajdź jakiś plan inny.

Przede wszystkim DIETA !!!

jarzo
04-05-08, 17:29
dzięki , staram się trzymać diete ale nie bede stosował jakiejś diety jak profesjonaliści bo aż tak na to ćwiczenie nie jestem napalony :P:P:P może w przyszłości :):)

kubabmw320
06-05-08, 11:58
witam
wyciskanie zza karku na stojaco...jesli masz dostep to na maszynie.
wzniosy sztangielek na boki stojac lub siedzac,unoszenia sztangielek lub sztangi od pasa w gore(przed siebie), na bramce-linke z dolu do gory po przekatnej...czyli prawa reka walisz od lewej do prawej i na odwrot.
na skosnej lawce lezac na brzuchu wzniosy sztangielek...tyl barkow i plecki pracuja ladnie.
ja robie te cwicznia minimum 4 na treningu mieszajac je,ale zawsze wzniosy sztangielek i wyciskanie musi byc.
mam dosc duze barki, na serie ok 100 kg siedzac biore wiec wiem co mowie.
powodzenia:)

kubabmw320
06-05-08, 11:58
aha no i wyciskanie sztangi siedzac...dla mnie to podstawa:)

simonides
06-05-08, 15:50
aha no i wyciskanie sztangi siedzac...dla mnie to podstawa:)

Co racja to racja :P

modzel007
06-05-08, 17:38
Proponuje ćwiczenia tj.:
1.Wyciskanie sztangi zza głowy siedząc lub wyciskanie sztangielek,
2.Unoszenie sztangi do brody, 3.Unoszenie sztangielek bokiem w górę.

Dominiczek17
06-05-08, 17:55
Koles Cwiczy 2 miechy a wy mu polecacie cwiczenia które sa bardzo kontuzjogenne i piszecie jeszcze zeby uzywał duzych ciezarow... ludzie zastanówcie sie...
Po 1 nie od razu Kraków zbudowali... ( 2 miechy to czas na przystosowanie organizmu do wysiłku i opanowanie podstawowych cwiczen )
Po 2 napisz obecny trening ( jakie cwiczenia stosujesz ile serii jaki ciezar i ile powtorzen... to wtedy pogadamy )