PDA

Zobacz pełną wersję : Zma / Mzb



dexter
03-05-08, 22:28
Chciałem zapytać czy tego typu środki rzeczywiście warto brać tak jak piszą w podwieszonych? W sumie to jest to dość drogie i zastanawia mnie czy warto wydawać na to akse
Brał ktos z was to? A jeśli tak to z jakimi efektami i czy była róznica kiedy tego nie braliście?

Punisher
03-05-08, 22:34
Polecam, bardzo sobie chwalę ZMA.

Symu
04-05-08, 13:33
Ja też juz kilka puszek zjadłem, czuć działanie.

simonides
04-05-08, 13:42
Możecie coś więcej napisać o działaniu ?
/ czytalem podwieszone, stosujecie apteczne ZMA czy w chelacie ?
Jakie dokladnie efekty czujecie ?

Symu
04-05-08, 14:04
apteczne to też chelaty :) Ja keidys stosowałem apteczne, teraz biorę MZB bo podobnie wychodzi pod względem ceny, a czasem jak dorwę tanie ZMA to je biorę bo nie jest w mega capsach a ich okrutnie nie lubie :P

Ogólnie po ZMA lepszy sen i regeneracja. Nie mam czegos takiego że na nastepny dzien trzęsą mi się ręce czy coś podobnego. Ogolnie lepsze samopoczucie.

Punisher
04-05-08, 14:07
stosujecie apteczne ZMA czy w chelacie ?
Chelat to hmm (trwalsza, bardziej przyswajalna) postać minerałów.
W ZMA pierwiastki są w chelatach, apteczne ZMA to też chelaty.
Mam nadzieję, że rozumiesz o co chodzi.

Działanie?
To co w podwieszonych to nie jest wyssane z palca.
Miałem:
brak jakichkolwiek snów przez pół roku, poranne zmęczenie nawet po 12h snu trudno wstać, róźne niekontrolowane odruchy i drgania, pulsowanie mięśni, wrażliwośc dziąseł, słaba jakośc skóry - popękana skóra, złuszczona, moim problemem było schodzenie naskórka ze wszystkich palców (pod wpływem wody), wyszuszona skóra, zmęczenie przez cały dzień, brak chęci do życia - znudzony byłem, nudności, co jeszcze hmm trudno napisac wszystko...
Nie wiem czy to wszystko to zasługa ZMA, ale tak:
Dzięki ZMA:
sny co nocy, rano wypoczęty, wyspany, lepsza regeneracja mięśni! minęły drgawki, pulsowanie mięśni, powiek, dziąsła nie są wrażliwe na zimno(brałem i nie było, miałem przerwe w ZMA znowu wróciło, wziąłem z powrotem i minęło znowu), skór jest zadbana, ładna, nie łuszczy się, na palcach nie ma śladu popękania skóry, więcej energii przez cały dzień, aż chce się życ wypoczętym:)

To tyle co mogę nagryzmolić, wiadomo, że wszystkiego nie wypiszę, to tak mniej więcej.

Edycja:
Wyprzedziłeś mnie Symu z tymi chelatami.

NIKOLIS 168
04-05-08, 14:14
Ciekawy jestem czemu na wielu ulotkach pisze ze ZMA powinno sie brac od 21lat :D Co oni uwazaja ZMA za SAA???;D

Symu
04-05-08, 14:27
Właśnie do tego co napisał Punisher. Rzeczywiście poprawa cery (syfy znikają) i co do snów, po ZMA były tak dziwne czasem że aż się bałem :D (zrezana psychika :P).

Co do tych 21 lat to poprostu producent chwali się że ZMA podnosi poziom testosteronu o 40% IMO gowno prawda, chyba na MZB nawet nie ma tego ostrzeżenia.

simonides
04-05-08, 15:15
AAA, ja myślałem że prawdziwe ZMA to jest to co robi Olimp albo Trec i że tylko oni robią w chelacie, a apteczne inne już nie robią w chelacie bo nie mogą :D a z tego co wywnioskowałem, można kupić też te witaminki w postaci chelatowej w aptece, tak ?

Symu
04-05-08, 16:39
opatentowana nie jest forma chelatu tylko nazwa "ZMA". Można te minerały kupić w aptece filomag b6 i zincas forte ale przy MZB jest to nieoplacalne.

Punisher
04-05-08, 16:44
Tak, masz opisane w przyklejonych jak zrobić apteczne ZMA.