PDA

Zobacz pełną wersję : gainer?



bld
03-05-08, 16:33
Jak myslicie, oplaca mi sie teraz kupowac gainera? wiadomo, ze sie robi cieplo i ciezko jest przybrac na masie, ale moze akurat uda mi sie zrobic na tym pare kg? Bo jezeli przytyje dajmy 2 kg to szkoda pieniedzy ;/
Pozdrawiam

Mieczu93
03-05-08, 16:59
od gainera nie przytyjesz. Przytyjesz od dobrej diety i nadwyżki kalorycznej, którą możesz zapewnić gainerem. Ja mogę Ci polecić mass xxl. Bardzo dobry gainer, dużo osób Ci go poleci, dobra rozpuszczalność, dobry w smaku, a w działaniu to chyb każdy gainer jest dobry w działaniu jakie ma spełniać. I jeśli kupujesz to większe opakowania bo się bardziej opłaca 4-5kg.
Pozdro.

Cielu7
03-05-08, 17:36
Ja naprzykład w wakacje robie mase wiecej czasu lepsza dieta i mam przerwe w sezonie piłki nożnej wiec mam czasu troszke na masowanie.

bld
03-05-08, 17:55
ja sie zastanawialem nad kupnem 4/5 kg gb 6000 albo gainer 1 vitalmax, tanie a ponoc dobre :>

Rickey
03-05-08, 18:02
GB6000 mogę ci spokojnie polecić, bo go brałem i jest w miarę dobry. Dobry jest waniliowy. Vitalmax-a nie bralem, więc ci nie moge o nim wiele powiedzieć, ale z tego, co wiem też jezt dobry.
Ale nie spodziewaj się kolosalnych przyrostów po gainerze. Jest to posiłek w proszku.
Pozdro!!

bld
03-05-08, 18:25
wiem ze jest to posilek w proszku a co wiecej mam juz za soba jedno pudlo 4kg ;p ciekaw tylko bylem czy wybralem odpowiednia pore na zakup tego gainera.

nowy89
03-05-08, 18:55
też planuję cykl masowy na wakacje tez na GB6000... w wakacje tracisz dużo wody i musisz to nadrabiać ;) :D jak masz na siłowni wentylacje dobrą to dasz rade;)

czego zjadłeś już 4 kg i jakie po tym miałeś przyrosty ?

Mieczu93
03-05-08, 19:17
ja teraz biorę gainer 1 z vitala, gainer jak gainer, w połączeniu z dietą daje dobre efekty, lecz w smaku wogóle nie jest dobry. Ja mam czekolade, ale wogóle nie smakuje jak czekolada. No i po jego wypiciu, może nie tak od razu ale po jakimś czasie mam niezłą srakę. Wiem że to jest indywidualny problem, ale u mnie wystąpił. Jeśli nie masz kasy to możesz go kupić pod warunkiem, że nie musisz pić czegoś dobrego w smaku ;)
Pozdro.

ErWeider
03-05-08, 20:08
ja awlasnie tez jem Gainer 1 Vitalmax smak czekoladowy w samku jest obrzydliwy ale mieszam sobie dodatkowo z nim kakao i jest znosny do picia, minol juz tydzien i mam 1,2kg wiecej :) ale mam tez diete jako takom... a wlasnie ja sraki naszczescie niemam po nim :) wszystko wpozadku, stosuje 2porcje dziennie po okolo 100g z 330ml mleka

bld
03-05-08, 21:27
wczesniej pilem sitec mass 20 smak czekoladowy i byl pyszny (mieszalem z mlekiem bo z woda mi nei smakowal) . Co do efektow to zrobilem najglupszy blad poniewaz przed braniem gainera sie nie zwazylem ;/ ale zauwazylem przyrost masy i sily. Nowy89 ja tez planuje jakis cykl na wakacje np kreatynka+gainer no ale do wakacji jest jeszcze troche czasu ;p jak tak patrze na wasze wypowiedzi o gainerze 1 vitalmax to chyba jednak skusze sie na tego gb6000 ;p

nowy89
03-05-08, 21:33
bld o moim przewidywanym "cyklu" możesz poczytać tutaj ;

http://e-kulturystyka.info/showthread.php?t=10754

co do gainierka to na początku kupie GB6000 ~4kg jak zjem go i będą efekty to kupię kolejne 4kg jak nie to wybiorę Mass XXL 3kg na który tam samo jest dużo pozytywnych opini;)

pzdr.

ErWeider
03-05-08, 21:42
bld kazdy organizm inaczej reaguje wiec zabardzo nie mozesz patrzec na wypowiedzi co do naszych spekulacji o roznych gainerow bo moze smak rzeczywiscie nie dobry ale efekty sa dla mnie nei liczy sie smak tlyko efekt :) sraki nie mam jak kolega wyzej co sie wypowiadal :] co do GB6000 mysle ze tez bedzie dobrym wyborem ale biez odrazu 4-5kg bo dopiero po takiej dawce bedziesz widzial roznice

bld
03-05-08, 22:51
no mam zamiar kupic 4kg. Jak wszamam to napisze ile mi poszlo ;p
pozdro

ErWeider
03-05-08, 23:14
spoko i powodzenia ;)

pozdro