PDA

Zobacz pełną wersję : Suple do cyklu



simonides
03-05-08, 13:20
Witam
Mam Cell pumpa 665 g i mono 500 g i będę robił cykl kreatynowy. Co do cyklu to wiem co i jak, ale ostatnimi czasy wpłyneło mi troszkę gotóweczki.
Dokładnie to 200 zł. Zostało mi tylko 2,5 kg Gainera więc myślę że może sobie massa XXL dokupię 3 kg. A co poza tym do cyklu polecacie ?
Chciałbym żeby był naprawdę udany. Pewnie będę pisał relacje na forum.
Myślałem nad L-glutamina w blistrach Olimpu i ... właśnie, i już nie wiem co. czy jest sens jeszcze cos dokupywać ? Taurynkę mam.



PS
To mają być odżywki a nie sterydy :D

Punisher
03-05-08, 13:50
Cel?
Dieta? - gwarancja udanego cyklu

simonides
03-05-08, 13:51
Cel - masa mięsniowa. Dieta jest, cały czas trzymam.

Punisher
03-05-08, 13:54
A czego brakuje w diecie? Dokup białka albo gainera w zależności od zapotrzebowania jak najwięcej.

simonides
03-05-08, 13:59
W diecie brakuje mi troszkę węgli, ale gainer daje rade - Real mass 2700 od QSE - wszystkim bardzo polecam. Poza tym mam problemy z ograniczeniem tluszczy, ale to swoją drogą. Więc gainera dokupie.

Ale myślałem nad czymś typu aminokwasy bo zawsze po treningu hardcorowym bola mnie mięśnie i czuje że czegoś im brakuje. Glutaminy nigdy nie stosowałem, a chce spróbować.

Jest sens włączać do cyklu HMB ? np Revolution i brać 8-9 dziennie. Pompa by się zwiększyła a i HMB by działało.

Punisher
04-05-08, 13:49
Aminokwasy zawsze mile widziane.
Dokup jakieś witaminku polecam Universal - Daily Formula 35zl/100dni
HMB w jakim celu? Pompa?Heh, HMB ciebie nie spompuje. To lepiej AAKG, bo do CP ludzie dodają właśnie AAKG (zwłaszcza w połączeniu z mono), bo tam jest troche mało aakg. HMB jedynie jako antykatabolik, ale w sumie sam nie wiem, czy się opłaca.

simonides
04-05-08, 15:11
No te HMB Revolution z Treca ma właśnie argininę. HMB w celu zwiększenia siły i pozbycia się troszeczkę tłuszczyku (miło by było. AAKG nie chce bo pozniej mi zejdzie pewnie.

Punisher
04-05-08, 16:42
Może i ma w sobie, ale to tylko jako bajer.
Do HMB jestem sceptycznie nastawiony, więc nie będę o nim mówił.
AAKG wykazuje silniejsze działanie niż arginina.