PDA

Zobacz pełną wersję : Mega mass 4000



Rasik017
12-08-06, 14:09
Siema chciałbym sie dowiedzieć co sadzicie o mega massie 4000??

pey
12-08-06, 15:05
Jak dla mnie to spoko towarek, może troche za drogi, ale warty swej ceny.
Trzeba tylko przdłużyć troche stosowanie aby dał fajne efekty.

http://mojtrening.w.interia.pl/mega%20mass%204000.html

cm4
12-08-06, 18:24
temat dorby ale za drogi ja bym wolal zainwestowac w gajnera z vitala 1 lub 2 cena przystepna i dobre efekty

Rasik017
12-08-06, 23:48
temat dorby ale za drogi ja bym wolal zainwestowac w gajnera z vitala 1 lub 2 cena przystepna i dobre efekty

A ja własnie słyszałem ze te gajnery to sa do kitu tylko mass xxl jest dobry z tej grupy odzywek!!

WaHacZ
13-08-06, 10:25
to zle slyszales, jaki jest Twoj staz na silowni, wiek? wiesz ze jak zjesz tego massa to pozniej slabsze odzywki nie beda na Ciebie dzialaly...?

Rasik017
13-08-06, 15:30
to zle slyszales, jaki jest Twoj staz na silowni, wiek? wiesz ze jak zjesz tego massa to pozniej slabsze odzywki nie beda na Ciebie dzialaly...?

Ja mam ta odzywke kupic gdzie za 2-3 tygodnie bo dopiero zaczynam 3 tydzien cwiczyc na siłowni, Mam 17 lat, ale o tym ze słabsze odzywki na mnie nie beda działały to nie słyszałem :sad: to jakie bys mi odzywki proponowal??

Harnas
13-08-06, 15:39
Zacznij od diety, pozniej ewentualnie mozesz dozucic do jej uzupelnienia mega mass 4000 - dobry gainerek :wink:

Rasik017
13-08-06, 15:54
Zacznij od diety, pozniej ewentualnie mozesz dozucic do jej uzupelnienia mega mass 4000 - dobry gainerek :wink:

A jakiego gainera brałes?? Ile Ci masy przybyło?? Ja myślałem na poczatku zeby kupic gainer 737 ale poczytałem o nim opinie na forum to zwatpiłem :sad:

Harnas
13-08-06, 16:02
Nie mozesz bazowac sie na opiniach w stylu "ile Ci poszlo" itd., poniewaz kazdy jest inny, kazdy trzyma inaczej diete, trening, regeneracje. Sadze, ze Twoim poczatkowym bledem jest to, ze myslisz wiecej o odzywkach niz o porzadnym odzywianiu.
Gainer 737 jest faktycznie slaby, slaba jakos bialek, zreszta cena mowi sama za siebie.
Mega Mass 4000 jest dobrym gainerem, mozesz go smialo kupic.
Z gornej polki polecam Gain Fasta z Universala.

tomek.
13-08-06, 16:13
wahacz

"wiesz ze jak zjesz tego massa to pozniej slabsze odzywki nie beda na Ciebie dzialaly...?"

co to kur.wa jest?

pey
13-08-06, 16:18
ja też nie rozumiem?

LUKI
13-08-06, 16:44
No faktycznie mega massa lepiej nie brac na poczatek, ma bardzo silny i anaboliczny sklad... :wink:

cm4
13-08-06, 16:57
wszytskie suplelemnty jak sama nazwa wskazuje sa tylko uzupelnieniem,podstawa jest dieta,jak bedzie dobra dieta to bede efekty a jak nie mozesz dostaczyc danej ilosc skaldnikow z jedzenia to kupujesz suplementy typu gajner lub bialko

Dyfel997
30-08-06, 23:34
witam ja dołącze do tematu. Ja mam takie pytane czy jadł już ktoś mega masa bez diety?? jeżeli tak o ile mu przyszło po nm masy odp. bo mnie na diete niestać i nedrążcie tego tematu o diecie bo naprawde niemam tyle kaski:/ a mega masa mam za darmo więc odp czy będą po nim jakieś efekty

vince
31-08-06, 18:17
Dyfel997, nie załamuj ludzi...

mozna 1000000 razy pisac to samo a i tak beda zadawac głupie pytania..http://rekreacja.nazwa.pl/images/smiles/termonter.gif

Mystic
31-08-06, 22:32
Nic nie zastopi pełnowartosciowego posiłku.Czy to tak trudno kupic sobie pare puszek tuńczyka i troche serków wiejskich, które można jeśc na śniadanie i na kolacje.Obiad wystarczy jak składa sie z miesa i najlepiej z ryżu ale nie musisz jeśc codziennie ryżu jak masz ziemniaki to trudno nie jestes profesjonalistą ja tez nim nie jestem i jem raz to raz to.Nie jem codziennie piersi z kurczaka ale zawsze mam jakies mięso czy to poledwice czy schab nieraz jajka sadzone.A miedzy tymi trzema głównymi posiłkami możesz sobie na przykład zrobi duzo kanapek z serem topionym który ma dużooooo białka.Wypic szklanke mleka.Myśle ze masz to wszystko w domu :wink: Zamiast płatków firmy nestle na śniadanie kup musli lub platki owsiane i juz masz duzo bialka i weglowodanów.I wedy mozesz to wszytko uzupełnic gainerem miedzy posiłkami jesli masz jeszcze jakies braki. :wink:

Ps. Do tego oliwa z oliwek i bedzie gites. :wink: Jeśli nie stac cie na diete.Ale jeśli stac cie na gainera to chyba jedzenie masz w lodówce :wink: