PDA

Zobacz pełną wersję : -Zaczęcie cyklu z Kreatyną- Proszę o pomoc.



PanT
03-05-08, 09:18
Witam. Obecnie mam prawie 16 lat 170 cm wzrostu i 52 kg wagi. Ostatnio ćwiczyłem gdzieś w styczniu i miałem dużą przerwę. Wczoraj wziąłem się do roboty z siłownią. Piję Gainera takiego jak poleceono mi na forum.
Oto moje pytanie. Czy moge zacząć cykl z kreatyna ? Czy to nie była za duza przerwa żeby zazywac krete ? A moze mój wiek i wzrost jest nieodpowiedni do zaczeci cyklu ? I jaka byłaby najlepsza dla mnie kreatyna ? (Prosze o podanie nazwy).

Proszę o odpowiedź, bede wdzieczny. Pozdrawiam.

Rickey
03-05-08, 09:59
Na razie odpuściłbym kretę. Ułóż dietę, trening i jazda:) Na twoim miejscu na razie ćwiczyłbym na sucho. Na razie możesz poćwiczyć ogolnorozwojówką Kretę możesz sobie wziąć, ale za pare miesięcy. Na początek oczywiście mono: np. z uniwersala, vitalmax zielona, weidera, czy też olimpu. Jednak na razie ćwicz na sucho.
Pozdro!!

terrorsiejem
03-05-08, 13:21
ja polecam kreatyne mono z olimpu lub jabłczan kreatyny też z olimpu jednak zgodze sie z przedmówcą że to za jakis czas. Nie zapominaj o tym że kreatyna to suplement dający głównie siłe nie mase a z tego co widze zalerzy ci na tym drógim. Na razie dobra dietka trening i gainerek i powinno byc dobrze.

PanT
05-05-08, 19:45
Dobrze dziękuję za rady. Poczekam jeszcze. Pozdrawiam.