PDA

Zobacz pełną wersję : Dla początkującego:)



pietras1992
03-05-08, 00:47
Kolega mnie prosił żebym mu ułożył plan ale ja nie potrafię :P
MOze wy coś wymyślicie ??? :)



Jestem jakby to ująć chudy, słaby i nie zbyt silny. I czy mogłby mi ktoś ułożyć plan treningu (ćwiczenia, itp) które pomogły by mi nabrać krzepy. Chodzi mi głównie o mięśnie rąk, ramion, barków oraz brzucha (bo mam miękki bardzo i każdy kuksaniec mnie boli ) i ewentualnie coś na kondycje bo często mam kolki. Zależy mi na tym aby po treningach nie było zakwasów (wole robić kilka razy dziennie po mniej niż raz a porządnie a na drugi dzień nie móc się ruszyć). Chciałby trenować ok. 5-6 miesięcy codziennie. Nie chciałbym przy tym wyglądać jak typowy "kark". Do dyspozycji mam hantle 4,5kg i 7,5kg, drążek do podciągania, rowerek treningowy stacjonarny. Dodam że wolałbym najpierw od łatwych rzeczy zaczynać i z czasem przechodzić na trudniejsze ćwiczenia.

pablo91prg
03-05-08, 08:42
Albo domator, albo zapisz się na siłownie. Dieta jest podstawą, do tego odpowiedni treninng i jesli już sie wkrecisz na dobre to supelki. W dziel terning masz wiele cwiczen w atlasie, wiec sam wybierz i ułoz sobie plan.

terrorsiejem
03-05-08, 13:13
bez zakwasów nie ma osiągów :) jak boisz sie zakwasów to sobie odpuść. Dieta na mase (w dziale dieta) i ćwiczenia też na mase (też w dziale trening) wszystko jest juz na forum wystarczy poszukać dobrze .