PDA

Zobacz pełną wersję : 3 cykl na kreatynie????



qubuh
01-05-08, 17:51
pisalem juz o tym jaka mam sytuacje pokrotce - mieszkam w szkocji dostep do odzywek jest tutaj mierniutki, wiec mam pytanie z braku odpowiednich supli czy oplaca sie zrobic 3 cykl na krecie. Ostatni cykl skonczylem 2 mc temu, oczywiscie pierwszy byl najlepszy i dal najwiekszy efekt i teraz wasza opinia czy warto robic 3 a jesli tak to co wziasc do kreatyny zeby efekt byl lepszy??

simonides
01-05-08, 18:11
Powiedz na czym Ci zalezy, masa, "sucha masa" (takie pojecie prawie ze nie istnieje przy legalnej suplementacji :D), siła, wytrzymałość?
Jeżeli zależy Ci na masie to Gainer np. Mass XXl
Jeżeli nie chcesz dodatkowych kg to białeczko (chociaż przy sup. kreatyną i tak powinny sie pojawić)
Możesz rownież dodać HMB dla spalenia troszkę tłuszczyku i siły (chociaz trzeba dlugotrwałej suplementacji zeby był dobry efekt. Albo jakis NO Booster - Arginia itp, albo Stack NO

Wszsystko zalezy od Ciebie i Twoich środków ;]

Powiedz na czym roibłeś wcześniejsze cykle, jezeli to byly mono to spróbuj teraz jabłczan. I nie zapomnij ze dieta to podstawa :D
Pozdrawiam

qubuh
01-05-08, 19:18
2 cykle na hydro. Bardziej mi zalezy na rzezbie bo mase mam - tylko jak zrobie redukcje to czy nie spadnie mi np w lapce??? aha dzieki za zestawi:)

simonides
01-05-08, 20:02
hydro ? co to ? nie slyszalem.
Zalezy na czym bedziesz jechał na redukcji ,ale przy dobrym treningu spadek powinien być minimalny, o ile będzie. A zestaw przemyśl i daj do oceny.

Punisher
01-05-08, 20:07
Hydro=mono.
Chwytaj za jabłczan kreatyny. Do tego uzupełniaj dietę białkiem.
Możesz też dokupić dodatki takie jak glutamina,bcaa, zma. No i witaminki to podstawa.