PDA

Zobacz pełną wersję : Roztępy



Dawid3635
01-05-08, 12:40
Witam wszystkich!
Mam prośbę do bardziej doświadczonych kulturystów by pomogli mi dobrać nowy pan treningowy.
Zaczynając od początku, ćwiczę już prawie rok, dobra dieta i plan treningowy zrobiły swoje. przytyłem 15 kg, wzrosła siła, a biceps rozrósł się do 38cm.
Tylko, że przed tygodniem zauważyłem dwa rozstępy (JEDEN NA BICEPSIE DRUGI NA KLACIE).
Nie chce powiększać tych rozstępów, ani dorabiać się nowych więc proszę was o pomoc w zorganizowaniu mi takich treningów bym mógł jeszczę się trochę rozbudować, nie powiększając rozstępów.

Za odpowiedzi z góry dziękuję.

Rynju
01-05-08, 12:50
widac za szybko poszlo. Najlepiej udaj sie do dermatologa (choc zapewne ci powie bys poszedl do apteki po masc typu FISSAN), ale moze jak sie uda da ci bardzo skuteczna i tania masc na recepte (ktora robia w aptece) zawierajaca mocznik, bardzo szybko niweluje rozrost roztepow i blyskawicznie je wybiela. Ja musze sie po nia wybrac.
Nie licz ze ci znikna, to tylko operacyjnie;D Co najwyzej moga sie zmniejszyc zostana po nich biale zgrubiale kreski nie do opalenia ;D
By nie powtorzyc bledu smaruj sie oliwka przed i po treningu, pomaga skorze zniesc najwieksze momenty rozciagania

Toyboy
02-05-08, 23:09
Twoja rada na tyle mi się spodobała, że chyba dam Ci sog'a ( chociaż w sumie od czego ten skrót? ). Ten temat wiele razy poruszali moi kumple którzy już ćwiczą dośc długo, i żaden nie miał tak dobrego pomysłu. Przekaże im, a także zachowam dla siebie:)


pzdr

Rynju
03-05-08, 07:00
SOG to taki glos, a raczej ich suma. mozesz go dac komu chcesz jako nagrodzenie wypowiedzi "Jeśli Ci pomogłem, bądź podobała Ci się moja wypowiedź kliknij SOG (poniżej tego napisu po prawej stronie)"
Kazdemu mozesz dac taki honorowy punkt i kazdy moze przyznac tobie
Dla przykladu ja tak zrobilem;) Masz napisane pod swoim postem

Toyboy
03-05-08, 08:29
mhm, dzięki :)

Dawid3635
03-05-08, 12:48
No dobrze, a plan treningowy w takim razie pozostaje bez zmian? Powinienem tylko udać się do dermatologa i smarować się przed i po treningu.

Dawid3635
02-07-08, 20:44
Ma ktoś może jakieś sprawdzone kremy na rozstępy? Bo krem, który ja używam działa pół na pół.

Rynju
02-07-08, 20:50
stosowalem fissan - zero efektow teraz sotsuje z zalatwionej recepty na masc z mocznikiem:
http://img360.imageshack.us/img360/5563/p1040441qs2.jpg

007
02-07-08, 22:55
cynk i krzem

tm7
03-07-08, 01:02
widac za szybko poszlo. Najlepiej udaj sie do dermatologa (choc zapewne ci powie bys poszedl do apteki po masc typu FISSAN), ale moze jak sie uda da ci bardzo skuteczna i tania masc na recepte (ktora robia w aptece) zawierajaca mocznik, bardzo szybko niweluje rozrost roztepow i blyskawicznie je wybiela. Ja musze sie po nia wybrac.
Nie licz ze ci znikna, to tylko operacyjnie;D Co najwyzej moga sie zmniejszyc zostana po nich biale zgrubiale kreski nie do opalenia ;D
By nie powtorzyc bledu smaruj sie oliwka przed i po treningu, pomaga skorze zniesc najwieksze momenty rozciagania
szkoda ze nie bylo jeszcze tego postu zanim poszedlem do dermatologa i dostalem Fissan :( teraz jestem 20 zeta w plecy bo sam juz nawet widze ze nie pomoże :P , ale dzieki za wskazowki z ta mascia na recepte :)

Rynju
03-07-08, 05:32
007 o co ci chodzi cynk i krzem?

007
03-07-08, 07:45
Cynk i krzem aby zapobiegać następnym.Te pierwiastki pełnią dużą role w poprawieniu elastyczności i regeneracji skóry.

Te co są to już maść nie usunie
maść jest też przydatna,ważny jest dokładny masaż

Nakładamy na miejsce wrażliwe i długo masujemy,samo nasmarowanie może nie wystarczyć.

Ewka
06-07-08, 11:38
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3223948
Maści na rozstępy - moze wam się przyda.
I to:
http://www.kolagen-inventia.pl/kolagen_rozstepy.html?gclid=COu3sq37qpQCFRJvugodPF-XtQ