PDA

Zobacz pełną wersję : Co dla mnie?gainer?



GnoM-G2
30-04-08, 21:29
Witam mam 17lat 171cm wzrostu warze 66kg jaka odrzywke najbardziej mi polecacie bralem guin bolic 6000 0,5kg.CZy dalej kontynulowac tylko tym razem 1kg czy morze cos innego ?A naprzyklad te to dobra cena warto
http://www.allegro.pl/item354360884_miesnie_carbo_kreatyna_bialko_mct_ma gnum.html.Pomorzcie
http://www.allegro.pl/item351758194_magnum_8000_kreatyna_mega_okazja_meg a_masa_.html. !Niekoniecznie kupie z allegro jesli tak to bierzcie pod uwage opcje za pobraniem jesli bedziecie liczyc czy warto.Z gory dzieki!!!!!!!!!!!!

Zapomnialem napisac nie mam diety.Ale bardzo durzo jem.Nawet jesli nie jestem glodny to sie staram cos przekonsic

nowy89
30-04-08, 21:45
dawno brałeś tą gain bolic 6000 i dużo Ci poszło po niej ... ?

Cielu7
30-04-08, 21:59
a co miało mu ic jak to po 1 zarcie w prochu a po 2 0.5 kg to wrecz az smieszne nie starcza nawet na tydzien jak juz kupowac gainerka to tak z 5 kg zeby na miecha bylo

GnoM-G2
30-04-08, 22:01
Niewiem czy dzieki tej odzywce diety nie mialemale staralem sie duzo jesc i 2kg przytylem.I troche miesni nabralem ale wiadomo troche ale polecam.

Cielu7 (http://e-kulturystyka.info/member.php?u=2742)-masz racje a do tego przytycia nie licze tylko jak zaczalem brac tego gainerka ale jakis 1-2 tygodnie przed wtedy ostatni raz sie wazylem i zaczalem ostro brac sie za jedzenie

MhL
30-04-08, 22:14
Jesli chcesz nabrac, rozplanuj to dlugodystansowo. Pol kilograma czy kilogram nie wystarcza.
Jesli trenujesz na mase (nie zrozum mie zle) dieta schodzi na dalszy plan, nie oznacza ze mozesz zrec wszystkiego. Chodzi o to ze moga byc lekkie wachania w dostarczeniu ilosci kalorii organizmowi. Minimum musi byc dostaczone !!!

Zrob rozpiske co jesz i w przyblizonych proporcjach. Policz czego Tobie brakuje moze wegli masz az nad to. Moze bialka brakuje.
Gainer, bialko i carbo to dodatki do diety, nimi UZUPELNIAMY braki

GnoM-G2
30-04-08, 22:32
A jesli bede durzo jadl na noc i robil tak jak teraz wyczerpojace treningi to bedzie ok nikt u mnie w rodzinie nie mil problemow z nad wago to ja mysle rze tak szybko by sie nic niestalo ,a troszke tluszczyko nie zaszkodzi bo mam go strasznie malo.Jesli bym chciel cwiczyc na rzezbe to co byscie polecil?Ogolnie jem bardzo dorzo owocow +takie pizze z piekarni pzrynajmniej 1 jogort pitny lob takie dan mleko, poaczki wiadomo oboad,sniadanie itp.wiec wydaje mi sie rze brakow w niczym nie mam No morze,bo prowadze bardzo rochliwy tryb rzycia.Durzo pilki norznej rowero wypady w gory ,bo mam niedaleko mieszkam przed zakopanem - nie została odnaleziona.

Toma
01-05-08, 09:31
Po pierwsze to zacznij używać słownika bo prawie w każdym twoim zdaniu jest błąd.

Cielu7
01-05-08, 10:18
a po 2 to co ty jesz to jest smieszna pizza paczki ;/ nie wiem ile masz lat ale chyba nie duzo wiec ci ciezko cos przetlumaczyc wiec tyak pizza i paczki na bok z tego miesini ze zrobisz a zacznij jesc ryz , makarony/kluski , kasze , piers z kuraka wołowe i inne duperele zreszta wejc w dział dieta i zobacz jak to wygloda i nie pisz takich postow bo aż sie krew zalewa

Punisher
01-05-08, 15:57
- A jesli bede durzo jadl na noc i robil tak jak teraz wyczerpojace treningi to bedzie ok nikt u mnie w rodzinie nie mil problemow z nad wago to ja mysle rze tak szybko by sie nic niestalo ,a troszke tluszczyko nie zaszkodzi bo mam go strasznie malo.Jesli bym chciel cwiczyc na rzezbe to co byscie polecil?[/B][B]Ogolnie jem bardzo dorzo owocow +takie pizze z piekarni pzrynajmniej 1 jogort pitny lob takie dan mleko, poaczki wiadomo oboad,sniadanie itp.wiec wydaje mi sie rze brakow w niczym nie mam No morze,bo prowadze bardzo rochliwy tryb rzycia.Durzo pilki norznej rowero wypady w gory ,bo mam niedaleko mieszkam przed zakopanem - nie została odnaleziona.

Nie pisz pogrubionym to po pierwsze, każdy twój post muszę poprawiać, widzimy dobrze niewytłuszczony tekst.
Po drugie to jak można kurva napisać "że" przez "rz" ?
Naucz się pisać i wróć. Niestety, ale nikt nie chce czyać takich postów, a co dopiero na nie
odpowiadać.


Zastosuj się do rady kolegów.

Punisher
01-05-08, 20:55
_____________________refresh______________

Rickey
01-05-08, 22:37
No to mi przypominasz mojego kumpla.
On też wziął 0,5kg gainera. No to ja się go pytam z ciekawością ile mu po nim poszło??? A on mi mówi że jakieś 3 kg.:) myślałem że skończę z gościa.
Pozdro!!