PDA

Zobacz pełną wersję : Nowości na rynku suple i odżywki!!!



Symu
30-04-08, 19:47
Obserwując ostatnimi czasy rynek supli widzę, że wiele firm rzuciło nowy towar i trudno się połapać w tym wszystkim. Dlatego tez myślę, że przyda się temat gdzie będziemy mogli wypisywać i komentować różne nowości na naszym rynku jak i za oceanem. Punisher proszę zdecyduj czy go podwiesić czy nie ale uważam, że temacik bardzo przydatny.

Proszę o nie reklamowanie sklepów, a branie linkow ze strony producenta lub kopiowanie składów i niekoniecznie kopiowanie opsiów które czesto są naszprycowane marketingowymi chwytami (choć zawsze można to zrobić :P ).

Symu
30-04-08, 19:51
Na początek nowa seria supli Olimp & Dominator (pudzian)

100% ANABOLIC !

ANTICATABOLAN to unikalna kompozycja specjalnie dobranych składników o NAJSILNIEJSZEJ aktywności antykatabolicznej i anabolicznej , zestawionych w taki sposób, aby wzajemnie wzmacniały efekty swojego działania. Produkt opracowany wspólnie przez najlepszych specjalistów ,technologów Olimp Labs® oaz M.Pudzianowskiego .

HMB i arginina hamują równolegle dwie, niezależne grupy enzymów katabolicznych, co daje białkom mięśniowym podwójną ochronę. Niedobór argininy silnie aktywuje, zaś dostatek hamuje procesy kataboliczne.
Glutamina hamuje katabolizm związany z niedoborem argininy i pozyskiwaniem przez organizm aminokwasów z mięśni na potrzeby innych tkanek.
Leucyna, izoleucyna i walina to aminokwasy stanowiące największy procent tkanki mięśniowej, najszybciej usuwane w efekcie katabolizmu z białek, które spożyte wraz z suplementem szybko wnikają do mięśni i hamują aktywność enzymów katabolicznych na skutek wysycenia komórek mięśniowych wolnymi aminokwasami.
Cała cząsteczka argininy oddziałuje na transkrypcję - wstępny etapy produkcji białek mięśniowych - w sposób podobny do anabolicznych hormonów steroidowych.
Ten mechanizm działania argininy wspomaga glutamina.
Arginina jest jednocześnie prekursorem związków o silnych właściwościach anabolicznych: poliamin, tlenku azotu i kreatyny.
Leucyna stymuluje aktywność kinaz - enzymów anabolicznych - w sposób podobny hormonów: GH, IGF i insuliny. Jednocześnie jest prekursorem HMB, w związku z czym długo utrzymuje jego podwyższony poziom w tkance mięśniowej.
HMB wspomaga aktywność leucyny względem kinaz, jak również dostarcza molekuł do syntezy anabolicznych hormonów steroidowych.
Podobnie do HMB działają rozgałęzione krótkołańcuchowe kwasy tłuszczowe (SCFA), powstające na skutek przemian izoleucyny i waliny.b
. Dla wzmocnienia efektu działania najważniejszych substancji/aminokwasów w ANTICATABOLANIE zastosowano aminokwasy estryfikowane o najwyższym potencjale ,które w praktyce posiadają kilkukrotnie większą przyswajalność względem form zwykłych aminokwasów( -zdecydowana poprawa wchłaniania z przewodu pokarmowego, -ograniczenie przemian w wątrobie, -najwyższa przenikalność wprost do komórek mięśniowych)

Efekt końcowy to super poręczny preparat ANABOLICZNY zawarty w 1 MEGACAPSIE o niezwykle wysokim potencjale działania-ANTICATABOLAN


Od tej pory możesz zapomnieć o łykaniu kilku preparatów oddzielnie ,masz Jeden -
REWELACYJNY ,SUPERMOCNY- ANTICATABOLAN
Suplementacja Mariusza Pudzianowskiego preparatem Dominator ANTICATABOLAN :
2 kaps na czczo
2 kaps przed treningiem
2 kaps po treningu
2 kaps przed snem

Skład ANTICATABOLAN / 6 MEGACAPS /dzienna porcja:
Ca HMB- 2280 mg
L-Leucine ethyl ester HCl- 1200 mg
N-acetyl -L-glutamine- 1200 mg
L-arginine ethyl ester HCl- 900 mg
L-valine- 600 mg
L-isoleucine- 600 mg
Vit B6- 12 mg

Symu
30-04-08, 19:52
CREATINE STRONG MATRIX 7 -Tajemnica mocy i masy DOMINATORA !


CREATINE STRONG MATRIX 7 -każda kapsułka tego unikatowego produktu stworzonego we współpracy naukowców ,technologów Olimpa oraz samego Pudziana zawiera SIEDEM ! NAJAKTYWNIEJSZYCH ! form kreatyny - jej amidów, estrów i chelatów - nie zwiera mniej aktywnego monohydratu kreatyny.
CREATINE STRONG MATRIX 7 - zapewnia extremalnie szybki dostęp super -aktywnej kreatyny do produkcji ATP i długotrwałe utrzymanie jej podwyższonego poziomu w komórkach mięśniowych co gwarantuje super przyrosty masy oraz siły.

Jabłczan, alfa ketoglutaran, pirogronian i cytrynian wykorzystane do produkcji amidów kreatyny zestawionych w CREATINE STRONG MATRIX 7 hamują przemianę kreatyny do nieaktywnej kreatyniny, jak również ściśle współpracują z kreatyną w produkcji ATP na etapie wytwarzania tego związku w mitochondriach komórek mięśniowych.
Jabłczan może również - dodatkowo - wyręczać kreatynę w jej funkcji jako alternatywny prekursor aktywnego ATP.
Orotan jest prekursorem RNA - związku, który prowadzi anabolizm białek mięśniowych na etapie procesu nazywanego translacją.
Magnez z chelatu kreatynowego CREATINE MAGNA POWER hamuje przemianę kreatyny do nieaktywnej kreatyniny, jak też wykorzystywany jest przez organizm wraz z kreatyną do produkcji ATP. Jony magnezu pozostają niezwykle ważnymi składnikami cząsteczek ATP i innych nukleotydów, odpowiedzialnymi za ich aktywność i siłę działania. Kształtują strukturę i aktywność białek mięśniowych oraz hamują aktywność enzymów katabolicznych, niszczących białka mięśniowe.

CREATINE STRONG MATRIX 7 to niezwykle silny stack kreatynowy, w którym słowo "STRONG" nie jest jedynie ozdobnikiem, ale odzwierciedla prawdziwy charakter tego preparatu i obrazuje dynamikę jego działania .

Suplementacja Mariusza Pudzianowskiego preparatem Dominator CREATINE STRONG MATRIX 7 :
2 kaps na czczo
3 kaps po treningu
2 kaps przed snem

Skład CREATINE STRONG MATRIX 7 / 6 MEGACAPS /dzienna porcja:
CREA' MATRIX 7 STRONG BLEND - 7338 mg
W tym :
Creatine MAGNA POWER / patented Magnesium Creatine chelate/
Creatine malate/TRCRM/
Creatine ethyl ester HCl/CEE/
Creatine alpha ketoglutarate/CAKG/
Creatine Orotate /CO/
Creatine pyruvate/Creapure/
Creatine Citrate/Creapure /


NIE STAĆ CIĘ NA TO ABY NIE WYPRÓBOWAĆ NAJSILNIEJSZEGO STACKA KREATYNOWEGO MC
POCZUJ MOC PUDZIANA !!

Symu
30-04-08, 19:53
Jak dla mnie anticatabolon trochę pic na wcisniecie HMB, ale matrixa 7 chętnie bym wypróbował. Produkty dostępne od next tygodnia ciekawe jak z ceną.

Symu
30-04-08, 20:01
No i supelek który wyszedł jakis czas temu w USA ale u nas niestety nie ma a czekam z niecierpliwościa Animal Omega. Tu skład bo nie mogę skopiować. Ogólnie zdrowe tłuszcze.

http://www.universalnutrition.com/store/images/packaging/358.jpg

Punisher
01-05-08, 16:14
Zobaczymy, jakie będzie miał wzięcie temat.
Teraz nie mam czasu zbytnio, potem pomyslimy.

Symu
01-05-08, 18:46
Spox w sumie i tak bedzie poprostu podbijany jak cos nowego bedzie.

Punisher
01-05-08, 20:36
Poprawilem obrazek.
Tylko nie zapomnijcie podbijac.
Symu ja Ciebie znam jako człowieka otwartego na nowości i nawet nie zaskoczył mnie taki temat z twojej strony:)

Ciekawy wydaje się ten creatine strong matrix7
Ciekawy jestem, jakie będą ceny.
Co do tego 100%anabolic, to też mi się wydaje jako taki troche pic, ale może byc to dobra alternatywa dla zawartych w niej składników, które można kupic osobno, a tak wszystko w jednym preparacie.

Symu
04-05-08, 13:45
Coś na lato od controlled labs. Spalaczyk w 2 częściach na rano i popołudnie. W jednym widzę substancje na lepszy sen co pewnie wielu pozwoli uniknąć problemow z zasypianiem no i bez efki i johimbiny.

Symu
04-05-08, 13:52
i jeszcze nowość o Optimum ale tego raczej u nas się nie doczekamy:/ a szkoda bo lubię to firmę

Vassive N.O Formula-X

Vassive N.O. Formula-X Product Highlights:
3-Tablet Serving Size
3,000 mg (3 g) of Arginine (as AKG, L-Arginine)
1,250 Formula-X Blend providing:
L-Citrulline Malate

Quercetin
American Ginseng Extract
L-Histidine
Rhodiola Extract
L-Norvaline
Cnidium Monnier
Pomegranate Concentrate
Cocoa Extract (Standardized for Theobromine)

850 mg Sustained Release Delivery System

kox
04-05-08, 16:08
ja nie moge doczekac sie NOZ I.V jest bez krety ale podobno daje kopa na treningu i chodzisz przez cały dzien "podkurwiony"... hehe;)

Symu
04-05-08, 16:43
poczekam na pierwszych testerów :)

Symu
04-05-08, 17:38
Sklad nowego NOZa

Serving Size: 1 Scoop (21g)
Servings Per Container: 30
Calories 15
Sodium 5mg 0.2%*
Total Carbohydrates 3g 1%*
Sugar 2g
Nitric Oxide Amplication Complex
Elemental Pharmaceutical-Grade Arginine Alpha-Ketoglutarate†, L-Citrulline Malate†, Eleutherococcus Senticosus†
Intracellullar Recuperation Complex
Beta-Alanine (as 3-Aminopropanoic acid)†, Homocarnosine (as gamma-aminobutyryl-L-histidine)†, Anserine
(as beta-alanyl-N-methylhistidine)†, Adenosine 5' Triphosphate Disodium†,
Advanced Neural-Facilitating Complex
Thiamine Di(2-methylpropionate) Disulde†,Acacia Rigidula†, 4-hydroxyphenylalanine†, Vinpocetine†,
Caeine Anhydrous†,L-Glycine (as aminoethanoic acid)†
Multi-Pathway Insulinotropic Complex
Bis Picolinato Oxo Vanadium†, Phellodendron HCL†, L-Taurine (as 2-aminoethanesulfonic Acid)†
Multi-Stage (I.V.) Delivery System
Maltose†,Pure Dextrorotatory Glucose Crystals†, Sea Salt†, Calcium Chelate†,
Magnesium Chelate†,Potassium Chelate†
* Percentage of daily values are based on a 2000 calorie diet.
† Daily value not established.
Supplement Facts
Amount Per
Serving
% Daily
Value*
Trehalose†,
NOZ I.V.TM Proprietary Complex 19,300mg
Other Ingredients: 100% Pure Long Chain Polymeric Maltodextrin, Natural and Artificial Flavor, Sucralose, Acesulfame Potassium, FD&C Blue #1

Niestety tylko 30 porcji i nie podane ilości poszczegolnych składników.

Czupa360
04-05-08, 18:41
Te wszystkie nowości na rynku trochę mnie przerażają. Coraz bardziej widać, że dobra reklama to podstawa.
np.
Anabolic Halo za 229 zł.
Porcja-27g
w tym węglowodany-19g
...śmieszne. Carbo to ja mogę sobie kupić za 20 zł
Ale i tak w FitnessAuthority cały zapas zszedł w jeden dzień;)

Jednak najlepsza jest reklama Cyclin od MHP
http://img386.imageshack.us/img386/9976/cyclingf004ys1.jpg
To jest efekt brania go przez 30 dni;)
Na pewno znajdą się ludzie, którzy w to uwierzą...

Niestety prawda jest taka, że jeśli jakiejś nowości nie spróbuje się samemu, to nie da się przekonać o jej działaniu.

Punisher
04-05-08, 20:11
Teraz pchają węgle wszędzie.
Próbują zrobić jeden preparat, który będzie zawierał wszystko tzn. kreatynę, węglowodany, białka, aminokwasy, mct i inne różne. Przykład? Olimp - Massacra.

Symu
04-05-08, 21:46
Tak ale właśnie po to panowie jest wiedza żeby nie kupować tego ścierwa :D Anabolic halo to dla mnie idealny przyklad zajebistego marketingu. W Ameryce podejrzewam że dobra reklama to 90% sukcesu a 10% to dobry supel. U nas tez tak jest 99% moich znajomych po przeczytaniu reklamy nitrobolona uważa ten supelek za najlepszy na świecie. Dlatego ja patrze tylko na skład i nie lubię jak producent zasłania się patentem i nie podaje ilości substancji.

Reklamy MHP to już wogle xD Na koksie nikt by czegoś takiego nie zrobił.

Co do pchania tych wegli to dla mnie strasznie ch..y pomysł bo sam wolę dosypać sobie carbo jak kolega wyżej. No ale co pucha massacry nie ma 400g już a 1kg :)

No i:

"Niestety prawda jest taka, że jeśli jakiejś nowości nie spróbuje się samemu, to nie da się przekonać o jej działaniu."

Taka prawda :)

simonides
04-05-08, 21:54
Przepraszam co to jest za grudka na klatce tego kolegi co reklamuje Cyclin ? (po prawej stronie). To nie jest po injekcji>> ?

Punisher
04-05-08, 21:57
Jest bardzo dużo przekrętów poprzez patenty... Ostatnio coś słyszałem, że BSN robi, ale nie pamiętam gdzie.
Odżywka/suplement pszyszłości: 7kg opakowanie za 800zł
w tym 2kg białka, 4kg węgli, 500g kreatyny, sporo aminokwasów, oczywiście w składzie HMB i dodatki tauryny,aakg,cytruliny i jeszcze coś. Do takiego czegoś dążymy, póki co:
tcm rlz.
Co do tego halo, to pewnie ja wierzę temu obrazkowi. Tylko pomiędzy tym były inne cykle, a anabolic halo wział do odbloku:]

Czupa360
04-05-08, 23:07
Przepraszam co to jest za grudka na klatce tego kolegi co reklamuje Cyclin ? (po prawej stronie). To nie jest po injekcji>> ?

Właśnie co do tej grudki, to wydaje mi się, że jest to rozrusznik serca;)
Po wieloletnim koksowaniu serducho zaczyna szwankować...

kox
04-05-08, 23:15
serce jest po lewej stronie a on ta grudke ma po prawej...

kox
04-05-08, 23:20
ja tez mam takie grudki ale nie az takie... hehe nie widac u mnie zył ale grudki mam np na rekach..

Czupa360
04-05-08, 23:23
serce jest po lewej stronie a on ta grudke ma po prawej...

Rozrusznik nie jest w sercu:P
Wszczepia się go koło serca.

Symu
05-05-08, 15:32
Z BSNem była sprawa że podobno kretyna którą wszędzie reklamują nie istnieje CEEM (creatine ethyl ester malate) - jabłczan CEE :P .

Patrick Arnold (bardzo znany biocehmik, właściciel ergopharm) uważa że synteza tego związku jest bardzo trudna lub niemożliwa, czyli wał. Jednak badania które nie wykryły tego związku u BSN były tez nie do końca dobrze przeprowadzone (tzn. ktoś dał komuś w łape) No a prawda jest taka, że co by tam nie było to no-xplode to kozak:D

kox
05-05-08, 20:42
robia na nim wałki a i tak jest kozak. osobiscie ja nie jadłem ale sie przymierzam. a ty symu??

Symu
06-05-08, 16:29
Z BSNa wcinałen No-xplode, cell massa i po porcji thermonexa i syntha 6.

No xplode-kozak, cell mass - dobry ale są lepsze, smak ok co nieczesto spotyka w stakach (miałem tylko 1 puszke)

z tych co nie mają CEEM to thermonexa (czy jak to się pisze;P) słabo odczułem, a syntha 6 ma jeden z najlepszych smakow jakie kiedykolwiek piłem. Ogólnie firma na +.

Symu
10-05-08, 15:24
Kilka nowości od Nutrifarmu z serii Go For It:


CARNI LINE

składniki: woda,maltodekstryna,winian l-karnityny ,fruktoza,regulator kwasowości-kwas jabłkowy,E202,zagęstnik -guma arabska,subst.słodząca-sukraloza,barwnik.

warość odżywcza/500 ml /butelka:

wartość energetyczna 42 kcal/175kJ
białko 0 g
weglowodany 10,5 g
w tym cukry 3,5 g
tłuszcze 0 g
błonnik pokarmowy 0 g
sód 0 g
l-karnityna 2000 mg



Kolorowy napój z l-carnityną, niskokaloryczny. Nawet ciekawy w zalezności od ceny i smaku.

Symu
10-05-08, 15:29
Next


CARBO VIT

wartość odzywcza 500 ml/butelka:

wartość energetyczna 360 kcal/1505 KJ
białko 0 g
węglowodany 90 g
w tym cukry 55 g
tłuszcz 0g
błonnik pokarmowy 0g
sód 0g
witaminy / 30% ZDS/ :
vit E 3 mg
niacyna 5,4 mg
vit B6 0,6 mg
kwas pantotenowy 1,8 mg

skład: woda,maltodekstryna,dekstroza,reg.kwasowości -kwas jabłkowy,aromaty,zagęstnik-guma arabska,E202,barwnik,Witaminy/octan DL-alfa-tokoferolu-witamina E,nikotynamid-niacyna,chlorowodorek pirodyksyny-Witamina B6,D-pantotenian wapnia-kwas pantotenowy/,substancja słodząca-acesulfam K.




(javascript:OpenWindowGlos('http://www.***.pl/glosowanie.asp?mode=glosuj&topicid=405801&strona1&post=2&fid=133&userid=107954'))

Symu
10-05-08, 15:31
ISO PLUS

Sposób użycia: 500 ml lub więcej w miarę zapotrzebowania w trakcie i/lub po treningu,
wysiłku fizycznym.

Składniki: woda, maltodekstryna, dekstroza, fruktoza, sacharoza, składniki mineralne:
cytrynian sodu, chlorek sodu, wodorofosforan dipotasu, hydroksywęglan magnezu,
regulator kwasowości - kwas jabłkowy, emulsja smakowo-zapachowa, winian L-karnityny,
aromaty, E202, substancja słodząca - sukraloza.

Warunki przechowywania: Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu, chronić przed
działaniem promieni słonecznych.

UWAGA: Zakrętka zawiera drobne części - istnieje ryzyko zadławienia

Wartość odżywcza Na 500 ml napoju
Wartość energetyczna 112 kcal/ 468 kJ
Białko 0 g
Węglowodany 28 g
w tym cukry 24 g
Tłuszcze 0 g
w tym nasycone kwasy tłuszczowe 0 g
Błonnik pokarmowy 0 g
L-karnityna 100 mg
Składniki mineralne
Sód 240mg
potas 90 mg
magnez 25 mg (8,5%*ZDS)

Symu
10-05-08, 15:33
Carbo Vit, to zwykłe carbo tyle że w butelce. IMO lipa, izotonik też mierny, ale ładna reklama :D

Symu
10-05-08, 15:36
a i jeszcze jedna ciekawostka :D

EREKTON

w 1 kaps:

TESTODRIVE blend - 350 mg w tym:
Ekstrakt Tribulus terrestris (60% saponin, 20% protodioscyn)
Ekstrakt kozieradki pospolitej (50% saponin)
Ekstrakt korzenia Maca 4:1
Owies zwyczajny (7% flawonów)
PUMP EREKT blend 400 mg
W tym:
L-arginina ( jako ester etylowy argininy HCl) 300 mg
Ekstrakt guarany (22%) 100 mg
w tym kofeina 22 mg
Chelat aminokwasowy cynku Albion® 25 mg
W tym cynk 5 mg (33%*)
Witamina B6 2 mg (100%*)



Nutrifarm rozwija się w nową stronę za amerykańskimi konkurentami. Choć po składzie myślę że produkt to bardziej reklama niż działanie.

marcinmks1
15-05-08, 17:39
Gaspari Nutrition HALODROL Liquidgels - 60caps.

Opis produktu:
Nowy Halodrol Liquigels posiada az 5 aktywnych skladnikow z ktorych:

1. DHEA - ktory jest naturalnym hormonem sterydowym produkowanym z cholesterolu przez nadnercza, jest on chemicznie podobny do testosteronu i estradiolu i latwo moze byc w nie przeksztalcony.

2. SHBG - bialko wiazacy hormon plciowy.

3. Kwas arachidonowy

4. Ecdysteroid - Steroid ten, importowany bezpośrednio z Rosji, ekstrahowany jest z rośliny o nazwie leuzea (Rhaponticum carthamoides) z gwarancją czystości rzędu co najmniej 98%. W wielu badaniach klinicznych wykazano, że ten ekstrakt roślinny sam w sobie jest bardziej anaboliczny, niż metandrostenolon (Dianabol) oraz że nie daje androgenicznych bądź innych niepożądanych efektów ubocznych. Ecdysteroid to niehormonalny suplement diety, który znacznie zwiększa anabolizm, nie powodując przy tym wzrostu poziomu hormonów w organizmie.

slim shady
02-02-09, 23:54
HYPERDRIVE 3.0+
http://www.alrindustries.com/images/products/Fat-Loss/hyperdrive-3.0.jpg
http://www.alrindustries.com/hyperdrive.php

Symu
03-02-09, 14:16
venom bez wkładki ;)