PDA

Zobacz pełną wersję : Pomysł na polepszenie sylwetki



TOOMMM
29-04-08, 21:44
Witam.

Jakieś pół rokou temu zacząłem swoją przygodę z siłownią itp., niestety 2 miechy temu straciłem dostęp do siłowni, a nie stać mnie na karnet za 160/miesiąc na siłkę, a mam taki pomysł:
3 razy w tygodniu basen+6 weidera+dieta na masę przez pierwszy miesiąc(trochę już jej mam), później na definicję+ewnetualnie drążek(jeśli poradzicie)+pompki itp. do 6 weidera 3 razy w tygodniu.
Nie oczekuję jakiegoś mega efektu. Chcę po prostu polepszyć swoją sylwetkę i zwięszyć wytrzymałość.
Co Wy na to? Jakieś sugestie?

nowy89
29-04-08, 21:46
sorry ale ja na Twoim miejscu nie kupował bym tego karnetu za 160 na miesiac <wow> wolał bym złożyć sobie samemu siłownie ... najpierw ławeczka sztanga i hantelki potem mozesz myslec o reszcie ... :)

Romek
29-04-08, 22:06
przeciez napisal ze nie kupi tego karnetu .... A co do tego pomyslu to jest bardzo good zobacz sobie mozna robic trening bez sprzetu .
http://www.kulturystyka.pl/atlas/ obczaj na dole jest duzo fajnych cwiczen polecam i pozdrawiam ..;)

oSiŁeK_sNd
29-04-08, 22:31
inwestuj we własny sprzęt, ja tak zrobiłem i nie żałuje, ćwicze juz prawie 3 latka (rok siłki + prawie 2 na domowym asortymencie )...osiągi uważam za satysfakcjonujące, podejżewam ze nie są gorze od tych które mogłbym zdobyć na siłowni, z początku chodziłem tylko na siłke, ale ja w przeciwienstwie do Ciebie nie musiałem płacic 160zł a 40zł ale i tak z czasem sie rozleniwiłem i mi sie nie chciało dojeżdzać, wiec zbieraj kase i kupuj ławke, hantle, sztangi i ciężary(+drążek, jak masz możliwość to taki na którym możesz robić szeroki uchwyt, nie taki co sie instaluje w futryne) bo na nich możesz zrobić właściwie każde ćwiczenie, ingerujące te same partie mięśni jakie angażują np jakieś wyciągi itp dostępne sprzęty na siłowni, tylko po prostu inaczej te ćwiczenia wykonujesz, ciężary są drogie wiec pewnie kupisz sobie tak jak ja nie za wiele na początek ale z czasem i przypływem gotówki powiekszysz kolekcje ;) na upartego możesz jeszcze zrobić własne, na forum jest mnóstwo osób ze sprzętem własnej roboty...wystarczy chcieć. pozdro

Punisher
29-04-08, 22:56
Sprzętu można się dorobić z czasem...
Niektórzy gdyby zobaczyli moje ciężary to by się śmiali.
Ale trzeba kombinowac, bo to nie ma wyglądac, tylko służyc.

123
29-04-08, 23:01
j/w ja tez zainwestowalem we wlasnuy sprzet, troche na niego wydalem ale w perspektywie czasu sie zwroci i co najwazniejsze oszczedzam czas bo musze zejsc tylko do piwnicy:]

Hulk
30-04-08, 10:00
kazdy sprzet jest dobry jesli przynosi efekty
ja jako nastolatek zaczynalem z kijem od szczotki i butelkami z woda - kazdy orze czym moze :)

Tomek_17
30-04-08, 21:49
Ja jak zaczynałem siłke w domu robić to moje obciążenie to były tarcze hamulcowe od samochodów ze szrotu xDD