PDA

Zobacz pełną wersję : 14 lat i mały problem:/



artur19935
28-04-08, 21:27
witam!!! jak pisze mam 14 lt chociaz jestem z 93 to jestem z grudnia:P na tym forum to swiezak ze mnie ale juz dosc długo siedze na "KFD"
waze 68 kg mam 176 wzrostu na klate wziałem 76kg a w bicu mam 33:)to chyba tak dosc nawet nawet..
ale mam problem mianowicie prawa połkula czy czesc kaltki czy jak sie to mowi mam troche mniejsza a zwłaszcza w jej dolnej czesci czyli dolnego zarysu:p roznicy w cw zbytniej nie odczowam lecz przy wyciskaniu lub przy seriach na gornym skosie zostaje ona z tyłu za lewa reka(lewa juz wyprostuje a prawa dociagam) i chciałem sie zapytac jakie cwiczenia i ciezary (takie same na obie strony czy jakies inne) doradzilibyscie mi na zniwelowanie tej roznicy bo wiecie pewnie wiecej odemnie


prosze o pomoc:) bo juz niedlugo wakacje i chciałbym dobrze wygladac....a i moj ataz to troche ponad 8 mies

Toomekk6
28-04-08, 21:59
za młody jesteś. nie przeciążaj kręgosłupa!

ćwicz na wolnych ciężarach.

terrorsiejem
28-04-08, 22:02
na sztandze dokładaj troszke wieksze obciążenie na strone słabszą i wyciskaj chantelek (tak jak sztange tylko chantelek i jedną ręką) rób obiema rekoma i na słabszą reke rób jedną serie wiecej. Jednak obawiam sie że do wakacji możesz nie osiągnąć celu . Ale z czasem poprawa powinna sie pojawic .

pablo91prg
28-04-08, 22:22
ćwicz hantlami, brooń boze zadnej róznicy w obciązeniach

Symu
29-04-08, 22:49
jak pablo........... nie różnicuj ciężaru