PDA

Zobacz pełną wersję : 2 Nurtujące pytania.



Simeel
28-04-08, 21:18
Witam od pewnego czasu nurtują mnie 2 rzeczy.

1. Co zrobic kiedy jest się chudym. Czy najpierw przytyc i dopiero zastosowac dietę, czy od razu stosowac dietę.

2. Czy dietę utrzymuje się tylko w dni treningów czy zawsze (bo przecież ciągłe jedzenie może że tak powiem zbrzydnąc)

Z góry dziękuję
PS. Będą SOG'i

Rynju
28-04-08, 21:22
1. Zdobywasz mase wlasnie odpowiednia dieta
2. Prowadzisz diete ciagle jedynie zmieniajac pokarmy, gdy jakis sie znudzi

Simeel
28-04-08, 21:44
Czyli że nie muszę ładowac w siebie fast foodów żeby przytyc, i wystarczy mi tylko dieta?

Oczywiście SOG

bld
28-04-08, 21:53
Tylko a nawet az dieta. Jedz duzo i czesto ok 5-6 posilkow dziennie. Jedz produkty zawierajace weglowodany (kasza, makaron, ryz) i bialko (piers z kurczaka, ryby) to napewno przytyjesz.

Simeel
28-04-08, 21:57
Ok. Rozumiem, dzięki
SOG poleciał

Paker666
29-04-08, 00:53
Czyli że nie muszę ładowac w siebie fast foodów żeby przytyc, i wystarczy mi tylko dieta?

Oczywiście SOG


Jezeli bys jadl ciagle fast foody ktore zawieraja ogromna mase tluszczy to przytyjesz ale w tkanke tluszczowa ktora jest zbedna :) tak jak wyzej kolega pisal bialko weglowodany poczytaj w podwieszonych tematach :)

Lordunio
01-05-08, 12:52
No i oczywiście dietę możesz uzupełniać Gainerkiem, bo to przecież Węgle i Białka - a Ty przecież chcesz przytyć. ;)
Ogólnie jedz często i dużo, ale nie tak żebyś był cały zapchany.

Rynju
01-05-08, 12:53
najpierw niech zrobi diete a potem pomysli o jej uzupelnianiu gainerem, carbo badz bialkiem:)