PDA

Zobacz pełną wersję : Alkohol a Gain Bolic + Kreatyna



matysek1234
28-04-08, 18:57
Witam,

Jak sam temat! Nie chodzi mi o to Alkohol (codziennie) tylko jak np. wypije sobie 1 browarka na tydzień czy mi się coś stanie? A , i nie chodzi mi o to czy ścina białko czy nie. Bo słyszałem takie pogłoski że ponoć człowiek staje się troszQ głupszy? Czy to prawda ?

Daro17
28-04-08, 21:06
Alkohol ścina białko tak jak napisałeś więc na nasze mięśnia to niedobrze.
Z tego co pamiętam z biologii to alkohol zabija też nasze "komóreczki" w mózgu, ale nie te szare, jest złośliwy i zabija te których używamy.
Dodatkowo wpływa jakoś ujemnie na złącza neuronowe, ale na serio nie bardzo pamiętam (za dużo alkoholu :P )
Więc jak będziesz pił regularnie to może i nawet głupi będziesz... zresztą widziałeś mądrego żula ?
Może by się wypowiedział ktoś kto jest na bieżąco ( z biologią oczywiście ):P ??

matysek1234
28-04-08, 21:12
Chodzi mi o to że jak np walne se browarka na weekendzie i głównie chodzi mi że browar i Białko czy to jest mieszanka wybuchowa tnz. ze bardziej działa na nasze komórki czy coś ?

pablo91prg
28-04-08, 21:36
po jednym nic sie nie stanie, gorzej po duzej ilości
kreta nawadnia, alkohol odwrotni ;]

matysek1234
29-04-08, 18:38
Czekam na więcej informacji.

123
29-04-08, 23:14
Alkohol ścina białko
niby tak ale radze poszukac na forum pewnego madrego posta ktory zawiera w sobie wszystko na ten temat

respective
01-05-08, 08:56
jak bierzesz suple to lepiej odpuść sobie alkohol... gdy ćwiczysz na 'sucho' jeden browarek raz na tydzień może być w diecie i nie zaszkodzić a nawet pomagać ;) ale pamiętaj że "5g czystego alkoholu etylowego zatrzymuje synteze białek na 48godz" czy coś w ten deseń... jedno piwo zawiera ~2,5g czystego alkoholu etylowego.