PDA

Zobacz pełną wersję : Prosze o porade mietek i deka



grzesko
09-08-06, 17:29
Witam .
Biore mietka i deca i rezultaty jak do tej pory mam zadawalajace.
Biore juz 4 tygodnie ,wiem ze deka bierze sie do 12 tygodni,ale mietka jak wyczytalem w necie do 6 tygodni
i tu mam wlasnie pytanie do znajacych temat,czy biorac razem te dwie witaminki ;) to ciagnac mietka razem z deka do 12 tyg. czy zakonczyc cykl mietka na 6 tygodniach.

Z gory wielkie dzieki

qwassen
09-08-06, 19:43
daj tam teste i ciagnij 2 tyg dluzej od deci
bo bedzie deca dick ;-)

metanabol 4 tyg wystarczy

vold
10-08-06, 10:59
Metanabol 6 tygodni to już max!

Szkoda że odrazu nie jechałeś z testosteronem ale możesz teraz dołączyć tylko proponuje propionat bo prolo za późno się rozkręca a ty już jesteś w 4 tygodniu.

Wogłule to powinieneś napisać coś o więcej który to cykl , co już brałeś, jakie dawki itd.

jondeca
10-08-06, 12:55
j/w
pociagnij teraz propa ewentualnie cyklo-testabolon do 13-14tyg(jesli cyklo 13) potek 14-15 odblok :mrgreen:

grzehu
11-08-06, 14:41
z dupy cykl,samo to że chcesz ciągnąc mietka do 12 tyg. świadczy o tym czy wiesz co robisz...dawek decy nie znamy ale jak ciągniesz ją 12tyg to dd i tak cie złapie,powodzenia...




już nic Ci nie pomoże


(ale słuchaj chłopaków,tescia dołóz szybko!)

qwassen
11-08-06, 15:41
pisalem z nim na gg mowil ze nie ma problemow narazie z DD

wydaje mi sie ze mial szczescie i wbrew swojej nieswiadomosci trafil na walony towar

tomek.
11-08-06, 22:23
czyli co
pewnie teraz testa bierze zamiast deci? hehe

qwassen
11-08-06, 22:34
nie wiem , podbij na bajere i sie dowiedz
mial dorzucic niby teste

cm4
12-08-06, 00:09
nie dziwie sie ze nie masz przyrostow bo polaczenie jak najbardzie dzaidowskie,deka nie jest na 1 cykl powinienes zaczac od superanablu,co do deki to powinienes walic tescia bo deca dick bedize i deka 10 tyg a tesc 12 tyg potem pct,mowisz ze nie rosniesz jak nie urosniesz do 5 tyg to cos zle jest,temat lipny dieta trening regeneracja duzo opcji jest,mete wal 6 tyg jesli jesz 20 mg jak 25 to wal 5 tyg bo to ostro hepatoksyczne,diete masz?12 tyg na dece za dlugo pozatym 12 tyg to juz boldenon powinien byc brany

grzesko
14-08-06, 14:39
deka -2 mlna tydzien
meta-20 codziennie



kto pisal ze nie rosne jak rosne nabralem 12 kilo masy.mietka bede ciagnal do 6 tygodnia a deke do 10 tygodnia. tescia do cyklu nie bede wlaczal,a na koniec odblok clomid
Deka jest grecka i orginalna na bank ,wiem jak wyglada orginal i biore z pewnego zrodla

wczesniej bralem mietka ruskiego w listkach przez 6 tygodni bez odblokowywania :wink:

zdjecia zapozyczylem/dokladnie takie mam

deka ma od wewnatrz butelki bita czerwona pieczatke i w kulku owalnym jest napisane to samo co na butelce z przodu na samym dole i musi miec wloski na wieczku po bokach
Tak wlasnie wyglada orginal

http://koksownicy.republika.pl/fotki/dekagrecka.jpg
http://koksownicy.republika.pl/fotki/methanabol.jpg

cm4
14-08-06, 22:10
moze cos zle peczytalem ale powiem jedno predzej czy pozniej bedziesz zalowal ze walisz deke bez tyescia znalem takich ziomkow co sie madrzyliu ze tescia nie beda walic a potem po paru miesiach przyszlo do karania laski a oni co?nic bo nie wstal!deka blokuje HPTA i to bardzo mocno!

vold
14-08-06, 22:50
j/w. Deca bez połączenia z testosteronem mocno blokuje, więc lepiej dołożyć testosteron bo i efekty będą o wiele większe i cykl zdrowszy.

wariat
25-09-06, 09:31
Siemka jestem tu nowy mam pytanie a mianowicie
mam 188cm wzrostu,waze 63kg,mam 17 lat ale chcialbym przybrac duzo nawet bardzo duzo na masie ale niewiem jak,jem bardzo duzo ale szybko to spalam,jakbym przybral na masie to potem chcialbym wziasc omke(a moze najpierw omke)sam juz niewiem wiec jak ktos sie na tym zna to prosba niech cos napisze

vold
25-09-06, 10:03
Zadnych sterydów w tym wieku.

mapet
25-09-06, 10:08
Lepiej zastanów się nad dietą.

wariat
26-09-06, 09:39
dzieki za odpowiedz!!!
a jaka diete proponujesz???tylko mozliwa bo ja slyszalem zeby sie duzo nazrec jak swinia ale ja uwazam ze to niejet rozwiazanie wiec jak masz jakas diete to moglbys napisac??
ja mam bardzo szybki metabolizm i niewiem jak sobie z tym poradzic??

wolak
10-10-06, 15:15
Siemka jestem tu nowy mam pytanie a mianowicie
mam 188cm wzrostu,waze 63kg,mam 17 lat ale chcialbym przybrac duzo nawet bardzo duzo na masie ale niewiem jak,jem bardzo duzo ale szybko to spalam,jakbym przybral na masie to potem chcialbym wziasc omke(a moze najpierw omke)sam juz niewiem wiec jak ktos sie na tym zna to prosba niech cos napisze


chce najpierw przybrac na masie a potem bic omke haha po co ?? by znow przybrac na masie??;P dobre....

wariat
11-10-06, 08:50
fajnie ze sie znasz tyle to a wiedzialem

wolak
11-10-06, 18:45
szybka masa to omka/susta plus metka--->> najszybszy efekt

vold
11-10-06, 20:17
szybka masa to omka/susta plus metka--->> najszybszy efekt


To zależy, ta wypowiedz nie jest dobra, zależy jaka masa, jedno jest pewne masa za niewielkie pieniądze .

wolak
11-10-06, 21:09
szybka masa to omka/susta plus metka--->> najszybszy efekt


To zależy, ta wypowiedz nie jest dobra, zależy jaka masa, jedno jest pewne masa za niewielkie pieniądze .

z jego wypowiedzi wywnioskowalem ze chodzi mu mase tzn wage tak mi sie wydaje (cytat nazrec sie jak swinia)..moge sie mylic dlatego napisalem omka/susta plus metka..p.s. jeszcze napisal ze szybko przybrac..