PDA

Zobacz pełną wersję : co do metanabolu??



ro.bercik
09-08-06, 18:29
Witam.
mam 23 lat, wzrost 170cm, waga 55kg, cwicze 3m-c.
cel mam taki zebym nabrał masy i siły .
zakupiłem 100tab. metki i chce zacząć swój pierwszy cykl.
kumpel mówił mi, że żarł metke z testosteronem i z efektów był zadowolony.
chcę sie więc dowiedzieć czy warto brac met + testos. czy może zaproponujecie cos innego do metki.
prosze Was o rade w tej sprawie. pozdro

Harnas
10-08-06, 08:53
Dla Ciebie jeszcze na kreatyne za wczesnie, a juz sie bierzesz za metke... gdzie Ci sie spieszy?
Wykorzystaj swoj organizm :arrow: lepiej na tym wyjdziesz.
Radze udac sie do dzialu odzywianie, wymajstrowac dobra diete ewentualnie do niej dokupic gainera i masa Ci bedzie szla jak szalona :wink:

pey
10-08-06, 11:04
wywal to gówno! Rozwalisz wątrobę...zresztą wszystko ucierpi łącznie skóra - najbardziej na ywarzy i plecach! Nie pakuj się w takie rzeczy, są na krótki czas a szkody zostaja na długie lata i na całe życie! :evil:

vold
10-08-06, 12:04
j/w

za mała waga , nie powinneś brać żadnych sterydów !

ro.bercik
10-08-06, 12:26
jezeli tak piszecie ze za malą mam wage do sterydow, to chyba sobie dam spokój. to napiszcie co najlepiej brać z odżywek ( przyznam że nie za bardzo lubię ćwiczyć) poł godziny gora. ktos z tematu napisal ze za wczesnie na kreatyne. dlaczego? koleżka po kreatynie też dobrze wyglada, tylko on ćwiczy kilka razy dziennie (w puszce). czekam na porady. pozdro

mapet
10-08-06, 13:20
Najlepiej daj sobie spokój. Ale się uśmiałem jak to przeczytałem. Nie chcę Ci się ćwiczyć, ale masę mieśniową to chcesz mieć.
Kurde to od razu za sterydy.
To by było śmieszne gdyby nie było tragiczne.

Rocky
10-08-06, 14:37
Ojojoj bez pracy nie ma kołaczy jak chcesz byc duzy to musisz cwiczyc bo te 30 min to za duzo ci nie da kup sobie Garnierka i cwicz intensywnie a napewno bedziesz zadowolony. Na kox jeszcze za wczesnie jak mówili koledzy jak wezmiesz bedziesz zalowal uwiez mi

Smug
10-08-06, 15:13
Popieram wypowiedzi kolegów :wink:

ro.bercik
10-08-06, 19:09
piszecie ze zabójstwo te sterydy kazdy pisze nie bierz, odradzam. a tak wogóle to co by mi po nich było. czy jak nabiore masy to dopiero sterydy można brac bo za bardzo niewiem. prosze o jak najwięcej porad. i jeszcze jedno w mediach mowia "CPANIE zabija, sa po nich skutki uboczne " rozumiem cpanie robi balagan w mózgu ale w moim przypadku jakos jeszcze dobrze się trzymam:) moze tak samo jest po sterydach czy bardzo zle porównanie miedzy tym a tym? takze jeszcze raz prosze o jak najwiecej informacji na temat STERYDĂ?W.

[ Dodano: 2006-08-10, 18:11 ]
C Z E K A M N A J A K N A J W I E C E J O D P O W I E D Z I N A M O J E P Y T A N I A

mapet
10-08-06, 21:06
Nikt nie pisze "nie bierz". Piszemy z takim stażem i podejściem nie bierz.
A tak wogule choćbyś wziął tonę koxu to bez diety i trningu i tak Ci nic nie urośnie.
Kaska wypieprzona w błotko.

vold
10-08-06, 21:24
j/w.

Rocky
10-08-06, 23:45
powiem ci tak piszesz ze wciagasz przestan wciagac a na pewno urosniesz i to bez koxów a tak na marginesie nie przemyslany cykl to zje...ny cykl a cykl ze 100 mety to dlamnie zaden cykl i przy takiej wadze i bez diety za duzo ci nie da powiem tak da ci tyle co dobry garnier u srednia dieta a tak pozatym to cie wiecej wyniosa osłonki do mety i odblokowanie a to podstawa po kazdym cyklu a jak nie zrobisz odblokowania to po cyklu wszystko zejdzie i nic nie zostanie a czasem moze byc tak ze po cyklu bedziesz wazył 50 kg bo tak miał muj koles zrobił se cykl przytył 8 kg flul wody i tluszczu a po cyklu schudł 11 kg co ty na to. Mysle ze to wyczerpujaca odpowiedz

pey
11-08-06, 01:33
piszecie ze zabójstwo te sterydy kazdy pisze nie bierz, odradzam. a tak wogóle to co by mi po nich było.

odp.: powiększona komora sercowa,obciążenie organów wewnętrznych, zablokowana przysadaka mózgowa czyli sztuczny testosteron a produkcja Twojego zablokowana i inne...

czy jak nabiore masy to dopiero sterydy można brac bo za bardzo niewiem.

odp.: jak nabierzesz masy to po co Ci sterydy?Udało Ci się bez nich to nabieraj dalej!

ro.bercik
11-08-06, 02:17
takze juz wiem!!! "przestan wciągać, a urośniesz" - najlepsza odpowiedz ziomek. wiem ,ze duzo w tym prawdy ale .....
A ja sie głowie jak tu nabrac masy :smile:
takze daje sobie spokój ze sterydami moze kupie w/w odżywke i jakos tam bedzie. nie bede wielki jak pudzian ale ......... pozory mylą !!! dzieki wam za odp.
pozdro

CHUDY RO>BERCIK LUBLIN POZDRAWIA

[ Dodano: 2006-08-11, 15:22 ]
kurcze budze sie dzis z taką wielką gulą na szyji. bylem u lekarza okazalo sie ze po raz drugi w zyciu mam swinke! po obudzeniu pomyślałem przecież nie bralem zadnych sterydów, a jak bym bral sterydy i budzil bym sie np. z gulą na policzku, albo bez jadra :) itp. ale lipa by to byla. takze narazie nie bede bral tego gowna.

cm4
12-08-06, 01:12
co do mety to zanijmy ze masz tego za malo,100 to bardzo malo zaczniaj z 200 i jedz przez 5-6 tyg po 4-5 dziennie,co do cyklu to najlepsze roziwazanie na 1 cykl jest prop z winem oral, ma malo ubokow oraz prop w malej dawce bo tylko 50 mg,jak ci sie ten pomsyl podoba to powiedz to rozszerzE:)

edi666hunt
21-08-06, 18:53
A tam weź sobie do mety strzały omki i będzie git. Troche to podchodzi pod sezonostwo ale są efekty.

vold
21-08-06, 23:12
tak są efekty ale chwilowe a skutki uboczne zostają :evil: