PDA

Zobacz pełną wersję : ruska meta bez waty



lachu
27-04-08, 11:49
witam otrzymałem mete bez waty a tabletki miały różne kształty jedne duze a drugie mniejsze...
czy to jest kiczowata meta???
mi sie zdaje ze tak
.............

nowy89
27-04-08, 11:53
bardzo możliwe że jest to lipny towar jeśli nie masz pewnego źródła ... wiec zamień to na inne ... lub jeśli nie masz kasy na nowe to sprawdz jaki smak mają te tabletki po przegryzieniu.

pzdr.

Cielu7
27-04-08, 11:58
a jedz moze ci watrobe rozwali wrescie to sie nauczysz ze w wieku 16 lat nawet nie powinienes mysleć o saa i nie mówie tego ze złosliwosci jak cos :D tylko pomysł o konsekwencjach za pare latek

lg team
27-04-08, 12:02
bez waty produkuja w pl,
z wata przychodzi zza wschodniej granicy,

Paluch
27-04-08, 12:23
Co on tutaj jeszcze robi?

Moze by tak zadzwonic do jego rodzicow? :D

nowy89
27-04-08, 13:12
lg aha nie wiedziałęm o tym ja jedynie spotkałem sie za wschodniej granicy więc mówiłem na jej przykładzie :)

Moody
27-04-08, 15:03
Niech koksuje póki może

lachu
27-04-08, 15:09
ja tu widze pare docinek.
znowu powtarzam ze forum to nie sa głupie bezsensowne docinki ze strony jego uzytkowników tylko w pewnym sensie pomoc. ale cóz paluch ty ..........
.

Paluch
27-04-08, 16:31
Alez my Ci chcemy pomoc... Przestan brac koksy, to jedyne co mozesz dobrego dla siebie zrobic.



5763040 15:12:03
ty kurwa zjebie cioto i szmato tłusta jeb sie na ryj

koksiku mały, z czym do ludzi... z takimi tekstami to do piaskownicy...
Cale szczescie, ze tymi sterydami krzywdzisz samego siebie, a nie innych ludzi. Szkoda mi Ciebie.
I pojecia nie mam, dlaczego jeszcze bana nie dostales, ten dzial powinien byc od lat 18.

Toomekk6
27-04-08, 18:56
jego wybór. My możemy mu to tylko odradzać. zrobi co zechce. jego zdrowie;p

Przemyśl to jeszcze raz:)

pozdro

kogut2
27-04-08, 18:56
paluch jestem za regulaminem od 18 lat,i taki temat do zamkniecia niema sensu pisac ,a meta to wyjebka

NIKOLIS 168
27-04-08, 19:37
A ja za tym nie jestem bo nie jestem pełnoletni za 2miechy 17lat bede miał, na temat dopingu wiem dosc duzo. Nie stosowałem zadnych srodków dopingujacych lecz duzo czytam rozmawiam ze starszymi kolegami majacymi doswiadczenie. Moge sobie rozpisac mase cykli. Po prostu mnie to interesuje, nie musze brac moge równiez miec duzą wiedze która moge sie podzielic. Mam spore doswiadczenie w odzywkach, wiele cykli. Lecz pewnie w nastepnym roku skorzystam z dopingu mam juz plan na cyklik.
Macie racje niektórzy "gówniarze" nie maja zadnej wiedzy na temat treningu, dopingu, diety, suplementacji a chca sobie cykle 5 "szczałów" Prolki, albo ome i dece i pytaja (po miesiacu od skonczenia cyklu) czy trzeba sie odblokowac:D albo gosc ma 15lat i pyta sie jak zjesc 200mety. Dlatego wcale sie nie dziwie ze tak chcecie aby nie było młodych na SAA, lecz wtedy bym duzo stracił, Pozdro:)

Paluch
27-04-08, 22:14
Poglebiac swoja wiedze mozna jak najbardziej, ale tu nielaty prosza o rozpiske cykli, a to juz jest zle moim zdaniem.
Im wieksze spadki beda miec, im bardziej zaszkodzi, tym mniejsza szansa, ze znowu wezmie...

kogut2
27-04-08, 23:17
ja kiedyś pisałem na innym forum , ty masz wiedzę bo czytasz ,a ja wiem po sobie i gościach którym robiłem rozpiski i strzały jakie działanie maja koksy i kiedy zaczeło ich kopac po jakim czasie , wstep od 18 w dział dopingu ty nikolis dostac jakiegos znawce i prawo wstępu do dopingu a reszta brak wstępu w ten dział

nowy89
28-04-08, 08:14
i tak nie udowodnisz komuś że niema 18 lat ... wpisze sobie przy rejestracji czy edytuje profil i zmieni że jest pełnoletnim ...

według mnie to najlepiej pomagać im w rozpisaniu tego cyklu to ich zdrowie i oni je marnują wiec po co sie martwić za nich ...

a lepiej jest im pomóc niż ma taki człowiek który ma 0 pojęcia na SAA sam sobie napisać cykl i go nie skończyć bo za duże dawki sobie ropisze ... lub jakis kolega ze szkolnej ławki z wiedzą jak on mu doradzi ... ehh ...

według mnie trzeba im pomagać w rozpisaniu tych cykli ale i powiedzieć że nie warto sie brać za SAA w takim wieku ... chociarz jak sie uparli to i tak beda je brać ...

i nie warto pisać tak jak tutaj i naśmiewać sie z kolesia ... on sie uparł i to wezmie !! i tylko od was zależy czy weźmie to dobrze czy odjeb*** !

pzdr.;)

Paluch
28-04-08, 14:59
Tylko, ze ten koles jest w moim wieku, jest po kilku cyklach saa...

On to polowa ze mnie, jest duzo slabszy, mniejszy, bladego pojecia o treningu nie ma. I glowe se dam obciac, ze z poprawym (juz nawet nie dobrym) treningiem, odpowiednia dieta osiagnalby znacznie wiecej... bo teraz to z niego co najwyzej pompa oswiecimska jest. Taka smutna prawda, tylko, ze on nie tego nie rozumie, a wy pomagacie mu brnac w ten kanal mlodego koksa...

Giera
28-04-08, 15:06
Paluch olej to bo on ma w dupie takie gadki napewno... Jego życie, zdrowie - jego wybór. Sam brałem SAA ale zanim zacząłem z tym przygodę to wyglądałem jak większość osiedlowych koksów po paru cyklach i żal mi dupę ściska jak widzę kolesi z posturą więźniów obozów koncentracyjnych, którzy zamiast wziąć się za jedzenie biorą koksy i na 20ml omy robią 5kg ale co poradzisz...

Paluch
28-04-08, 15:26
5kg wody...

Ale nadal uwazam, ze moze jak wezmie 100mg mety na raz dla eksperymentow, to moze oduczy sie raz na zawsze.

A z kompleksami, to sie idzie do psychologa, a nie do dilera...

Jak dla mnie Voldemort powinien zaczac banowac tych nielatow, powinien byc regulamin, wymog wypelnionego profilu, 18 lat.

Giera
28-04-08, 15:33
lepiej jakby sobie zajebał 500mg omo w żyłę ;)

NIKOLIS 168
28-04-08, 15:35
Zgadzam sie z Tobą Giera! Teraz sie zaczął okres dla sezonowców...juz słysze w szkole jak tam rozmawiaja: ja sobie kupuje 200mety albo jeden gosc pyta sie jakby tu rozpisac cykl z 10ml Deki i 20 ampułek 50mg Wina z Zambonu (Depot), To ja mu mowie ze musi dołozyc jakiegos tescia, a on ja nie chce zadnych omek, enanów bo on ma za duzo masy chce polepszyc definicje i zdobyc duzo suchej masy a z tesciem to bedzie słaba jakosc i wiecej skutków ubocznych, mowie mu ze bedzie gorzej jak tescia nie wezmie z deka. Znam gosci z 91rok a sa po dwoch cyklach na mecie na omie, a jeden szykuje bombe masową z antkiem i susta. Dobrze wygladaja ale jak przestaja cwiczyc na kilka tygodni to spadaja. Jeden jechał na staz to miał 43 w łapie po trzech tygodniach wrocił z 39 i znowu cykl na przywrócenie i oma bo daje mase a jest tania...żallll,żalll,żalll
A na imprezach to zgroza z nimi, po piwku jeszcze jest oki ale po kilku kielonach vodki nie są soba bo znam ich ładnych pare lat.
Nie wyobrazam sobie ich za 10lat. Oczywiscie sa tez ludzie ktorzy maja ledwo 17-18 lat a kokszą ale maja przynajmniej jakies pojecie...duzy staz jakas suplementacja...

lg team
28-04-08, 17:03
niestety takie czasy nastaply,

moda z USA na gigantyczne cykle przy wadze 70-80kg to juz nie rzadkosc niestety,

jak rowniez traktowanie np metki jako suplementu juz a nie saa...

lachu
28-04-08, 17:18
poszliść cie mi ładnie. ale coż przeciez wam nie przetłumacze ze wiem o co w koksie chodzi mam dobro diete którą ostro trzymam to ze miałem cykl na saa to nie znaczy ze jestem gorszy. wiem ze was tam cos zrzera a szczegulnie palucha który jest w sobie zakochany - ze majac 17 lat mam o 1cm łapke mniejsz...

lg team
28-04-08, 17:27
w tym wieku nie masz prawa wiedziec o co w tym wszystkim chodzi - poprostu nie masz prawa i kropka!

lachu
28-04-08, 17:30
nie no prawo to ja mam wiedzieć duzo na ten temat.!!!

lg team
28-04-08, 17:39
to korzystaj z tego prawa

przez nastepne 2-3 lata czytaj interesuj sie ale nie testuj

lachu
28-04-08, 19:49
o to mi własnie chodz.
sog 4you

123
29-04-08, 23:12
zdaje sie ze temat dotyczyl mety a nie wykladow ktore widze praktycznie w kazdym temacie:/

kogut2
29-04-08, 23:20
wiec temat do zamkniecia

lachu
30-04-08, 14:49
nom kazdego cos bolii

terrorsiejem
30-04-08, 18:10
przestańcie sam sie nauczy... też w jego wieku miałem "cykl" na mecie i jak mu masa spadnie więcej niż przybędzie tak jak mi to zrozumie że lepiej ułorzyc sobie najpierw diete i zabrac sie porządnie za ćwiczenie a potem koksowac :) a narazie trzeba mu pomóc żeby sie za bardzo nie skrzywdził... ja miałem fart ale on nie musi go mieć.

vold
01-05-08, 09:06
Amen!!!