PDA

Zobacz pełną wersję : Oto ja co powiecie??



Mattt
08-08-06, 18:29
więc ja też wrzuce pare fotek do oceny hehe :mrgreen:

LUKI
08-08-06, 18:48
Jest ok, klatka nie proporcjonalna do ramion i barkow(za duza), ile wazysz?

Zdobedziesz kilka kg masy i bedzie dobrze

Mattt
08-08-06, 18:56
waże 70 kg przy wzroście 182 cm i wiem że to nie za dużo. Słusznie zauważyłeś moje dysproporcje musze teraz w czasie zimy poprawic to wszystko :neutral: mam plan na mase zobaczymy jak podziała :mrgreen: zawsze miałem kłopoty z nabraniem masy w obrębie ramion, ale sie juz przyzwyczaiłem. Przynajmniej plus tego taki że znowu z zdobywaniem rzeźby nie mam kłopotu hehe wiesz trzeba się czyms cieszyć w życiu jak nie masą to rzeźbą :mrgreen:

LUKI
08-08-06, 19:40
Nie martw sie, jeszcze mlody jestes i masz szybki metabolizm, ale troche pozniej bewdzie lepiej, tez mialem ten problem. Jestes ekto wiec musisz zwiekszac kcal do tego momentu az idzie waga i nie patrzec na zadne wzory :wink:

Mattt
08-08-06, 19:49
spoko wielkie dzięki za rade postaram się połaczyc to z planem na mase :mrgreen: ciekawe jakie bade miał efekty po zimie hehe jak to wrzuce fotki dla porównania.

rafalkomando
08-08-06, 20:07
stary jak dla mnie masz zezbe kosmiczną zajebiscie choc biceps i klatka mała ale ramiona łał :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Mattt
08-08-06, 20:11
no wiesz jak już mówiłem wyżej na rzeźbe nie moge narzekac ale musze mase bić od tego jest okres zimowy hehe :mrgreen: a dodam że fotki robiłem dzisiaj ze wzgledu na konkurs :mrgreen:

rafalkomando
08-08-06, 21:03
jaki konkurs??? na czym jedziesz?? lub jechałes??

Xplayer01
08-08-06, 21:25
Jakosc fotek słaba... ale i tak mozna stwierdzic ze jest chudo, ale to juz sam wiesz... rzeźba jest za to całkiem całkiem... powodzenia w zime :)

LUKI
08-08-06, 22:38
jaki konkurs??? na czym jedziesz?? lub jechałes??



A na czym Twoim zdaniem jechal?

Mattt
09-08-06, 17:01
eee jaki konkurs hmm... nie wiem czy wy wydzicie czy nie :sad: ale ten konkurs jest na naszym forum!! postanowiłem spróbować swoich sił i dałem do tego posta fotki
Xplayer wiem że fotki mają słabą jakość i jest chudo( zawsze tak było hehe ja sie już przyzwyczaiłem że w życiu do 50cm w łapie nie dojde), a teraz do ciebie Rafałkomando. Jak myślisz co ja brałem?? po moim wyglądzie

yanek902
09-08-06, 18:58
gratuluje zezby jest bajerancko jaki masz starz na silce ??

Litwin25
09-08-06, 19:30
Jest sucho,teraz tylko masa.Ktos kto ma pojecie o ćwiczeniu,nie będzie ciebie podejrzewal o branie czegokolwiek,więc nie bój żaby :wink:

Mattt
09-08-06, 20:19
hehe rozumie :mrgreen:
yanek902: na siłke chodze 3 lata z tego 2 aktywnie
PS. gdzieś na koniec roku wrzuce jszcze jedne fotki hehe te fotki są z przed paru dni a wiecie lato człowiek chudnie i w ogule nie chce sie zabardzo hehe

rafalkomando
09-08-06, 20:36
no niewiem brałes jakąs kreatyne lub HMB wogule jakąs odżywke

Mattt
10-08-06, 08:46
no powiem ci że miałem kreatyne,hmb i dibencozoide magnum powiem ci tak że nie dało mi to najlepszego efektu, ponieważ przerwałem przed końcem cylku i przestałem ćwiczyć na niecały miesiąc z pewnych powodów, ale na błędach człowiek się uczy :mrgreen: teraz to dopiero sobie kupie troche tych witaminek, ponieważ mam robote(robie na zmiany nocne a to okropnie mnie wysysa :cry:koszmar) , więc kasa będzie hehe a jak sie zacznie szkoła to dostane wypłate bedzie git :mrgreen:

rafalkomando
10-08-06, 19:39
a to spoko życze efektuw :cool:

Biku
11-08-06, 15:45
he no widze ze sie razem w konkursie spotkalismy

Mattt
11-08-06, 16:42
a no jakoś tak wyszło :mrgreen:

mass1988
24-08-06, 12:18
Szczere gratulacje za rzezbe bo jest naprawde super ale jesli chcesz byc wiekszy to ciezko bedzie ci ja utrzymac chyba ze masz dobra przemiane materi

Mattt
25-08-06, 09:30
To jest właśnie to że mam szybką przemiane materii i raczej mam kłopoty z nabieraniem masy :mrgreen: ale jak wyżej kolega powiedział, że jestem jeszcze poprostu młody a z czasem przemiana się zwolni i będzie już tylko lepiej. Ooo a w pojęciu "duży" nie myśle o zalewaniu się tłuszczami żeby przytyć, tylko chce aby moja waga była w większości czystą masą mięśniową :mrgreen:

[ Dodano: 2006-09-18, 22:55 ]
jeśli można poprosić to pooceniajcie mnie jeszcze troche :mrgreen: no oczywiście ci co nie pisali :razz:

kaczus89
09-10-06, 16:16
tez budowa fajna rzeźba jest nawet lepsza odemnie moze przez to ze jestes chudszy i wyzszy odemnie. no lape rzeczywiscie mam wieksza ale wszystko przed toba. dzieki za dobre slowa :) pozdrawiam:)

Mattt
10-10-06, 15:20
najwidoczniej masz racje mam 182 cm wzrostu to niski nie jestem ale też nie gigant:)

Czerwony Smok
10-10-06, 16:04
Ja myśle że wyglądasz fajnie mimo małej masy. Bo lepsze 34-35 w łapie i dobrze wyrzeźbione niż nalane 40-centymetrowe łapsko które nie robi żadnego wrażenia.
Zresztą głosowałem na Ciebie w konkursie.
Coś barki małe masz. Zrób sobie jakieś porządne wyciskanie piramidalne!

Troche dziwią mnie upodobania ludzi typu - "złapać masę, nie ważne jaką(tłuszczową)". To chyba dlatego że są niecierpliwi.

kaczus89
10-10-06, 16:15
Czerwony Smok ma racje. BO taka jest prawda ja mam w lapie 36cm i ta lapa wyglada o niebo lepiej niz np. lapa kumpla ulana ktora ma 39-40...

Widget
10-10-06, 18:54
Powiem szczerze ze podrzezbionych miesni tutaj niewidzialem jedyne co to niski poziom tluszczu.

kaczus89
10-10-06, 19:23
Widget mylisz sie looknij na jego plecy.... to jest rzeźba nie wcisniesz mi kitu ze nie...

Mattt
10-10-06, 21:32
Widget może nie widzisz, bo poprostu zdjęcia są słabej jakości, bo do tego moge się przyznać, no tylko fotka z plecami fajnie się prezentuje, bo jest czysta i niezamazana, i tak ogółem dziwi mnie to że nie widzisz u mnie rzeźby, no ale to tam twoja sprawa, no tym bardziej na fotce z plecami :mrgreen: nie żebym ją zachwalał hehe

Hej Czerwony Smoku słuszna uwaga, może moje barki są słabe bo poprostu nie cierpie ich ćwiczyc :mrgreen: naprawde nie lubie :mrgreen:

no i jescze raz do Widgeta :mrgreen: pod koniec grudnia znowu wrzucam fotki do porównia i postaram się o lepszą jakość owych fotek, no i może wtedy zobaczysz jakieś zarysy mięśni u mnie :mrgreen: oczywiście dzięki za ocenie, bo nie daje tu fotek aby oceniali mnie wszyscy w samych superlatywach :mrgreen: krytyka tez się przydaje, ale jak jest uzasadniona :!:

yanek902
10-10-06, 22:06
cwicza bedzie ci dane dieta trening i uzupelnienie suplementami i bedziesz naprawde bajerandzko wygladam ale to nei znaczy ze teraz nie wygladas zjak juz mowilem zezby tylko pozazdroscic ale jak na twoj staz to nie jest zle ale tez zadnych atrakcji tu nie ma 3 lata to w huj czasu ja cwicze 7 miesiecy moj post to "KAMIL DO OCENY" looknijcie jak cos to link "http://e-kulturystyka.info/viewtopic.php?t=1217" sorka ze w twoim temacie ot ym pisze :wink:

Vitsky
11-10-06, 00:48
szczerze mówiąc to ja waże mniej od Ciebie 2 cm mam mniej wzrostu, a wyglądam troche bardziej masywnie jak siora przywiezie cyfrówe to zdjona wrzuce

Mattt
11-10-06, 10:05
Yanek ja wiem o tym że dość czasu juz zleciało, ja juz z natury jestem szczupły ale i tak się ciesze z moich wyników, choc nie zawsze się starałem :cry: ja jak zaczynałem to warzyłem 54kg i miałem 25cm w bicepsie to sobie to wyobraź, a teraz mam 70kg i 34,5cm w bicepsie( choc to i tak mało to mnie to cieszy :mrgreen: )

Czerwony Smok
11-10-06, 17:10
ja jak zaczynałem to warzyłem 54kg i miałem 25cm w bicepsie to sobie to wyobraź, a teraz mam 70kg i 34,5cm w bicepsie
Nie jest źle. A stosujesz jakąś diete?

kaczus89
11-10-06, 18:25
Cytat:
ja jak zaczynałem to warzyłem 54kg i miałem 25cm w bicepsie to sobie to wyobraź, a teraz mam 70kg i 34,5cm w bicepsie

to i tak nie masz jakis super efektow koles ja jak zczynalem wazylem cos kolo 50kg i tez nie mialem 25cm wlapie teraz waze 65 i mam 35-36 w lapie.... wiec nie masz sie czym chwalic zbytnio...

Mattt
11-10-06, 18:28
ogółem diety nie mam to z powodów finansowych :neutral: bo dieta jest niestety droga i nie każy może sobie na nią pozwolić, ogółem nie przykładałem do tego takiej wagi ale staram się w pewnym stopniu jeść więcej :neutral:

wolak
11-10-06, 19:06
moim zdaniem diety zblizonej nawet do kulturystycznej praktycznie nikt z nas nietrzyma poniewaz szla by na to nasza cala wyplata,musialaby byc logicznie ulozona no i czas na nia poswiecony....takze w naszym przypadku powinno sie stosowac termin "odzywianie kulturystyczne"(by wolak)...stanowi ono glowne zalozenia diety kulturystycznej przy naszych mozliwosciach finansowo/czasowych!! co wy na to??

Mattt
12-10-06, 08:28
dlatego ja jedyne co to stara się policzyć kalorie jakie wchłlone, no chodzi mi o to żebym wiedział, że zjadłem więcej niż potrzebuje:)

Czerwony Smok
12-10-06, 19:00
Nikt nie każe Ci robić od razu diety kulturystycznej bo na to idzie 3000 zł miesięcznie. Wystarczą dobre kanapki co 3 godziny i możesz to już nazwać dietą.

to i tak nie masz jakis super efektow koles ja jak zczynalem wazylem cos kolo 50kg i tez nie mialem 25cm wlapie teraz waze 65 i mam 35-36 w lapie.... wiec nie masz sie czym chwalic zbytnio...
Skąd u was taki popęd do przechwalania się i porównywania w cudzych tematach?

Mattt
12-10-06, 22:49
No rozumie Cię :mrgreen: zależy też kto jak rozumie pojęcie dieta:) wiesz dobrze mówisz z tymi 3 godzinnymi odstępami pomiędzy posiłkami bo ważne jest aby jesć czesto ale po troche żeby nie ociążać układu trawiennego :mrgreen: a co do Ciebie kaczus89 to poprostu możesz mieć lepszą genetyke że osiągasz lepsze efekty :razz: wkońcu każdy jest inny, jedyny i niepowtarzalny hehe skoro twierdzisz że nie mam się czym pochwalić( no masz do tego pełne prawo aby tak stwierdzić i szanuje to) ale ja się ciesz moimi efektami :mrgreen:

rexx
04-11-06, 15:40
powiemy, że zdjęcia słabej jakości :p

bajtek
04-11-06, 21:51
a ja powiem tak, niby masz jakś tą rzeźbe, wyglądasz jakbyś szedł na "rasowego" kulturyste. ale ja osobiście nie chciałbym tak wyglądac, dla mnie to jest "wsadzic duże w mały worek", po pierwszej fotce mnie cofnęło :neutral: poprostu to wszystko do siebie nie pasuje za duże różnice. nie dla mnie taki wygląd.

yanek902
05-11-06, 16:40
ziomek wzrzuc jakies fotki lepszej jakosci i dla porownania :!:

Mattt
05-11-06, 21:27
zaniedługo dam nowe fotki ale nie ma tam za wielkich postępów :mrgreen: jak co to dam odrazu znać:)

otarod
05-11-06, 21:32
Szczerze to nie podoba mi sie Twoja sylwetka. Brakuje CI bruzd na plecach i jesteś odtłuszczony, odwodniony... przynajmniej tak sie wydaje. Rzeźba niesamowita aż koli w oczy polecam pracować masowo nad wyglądem. Owszem widać że dużo pracy włozyłes ale zastanów sie...

Mattt
05-11-06, 23:38
wiesz szanuje twe zdanie u mnie nigdy raczej nie bedzie wielkiej masy ( genetyka - nie każdy może mieć 50 cm w łapie) ja już ćwicze dla siebie i dla zdrowia, bo mam teraz dużo na głowie nie mam czasu na to aby pomasować a wiadomo że na to jest potrzebana dieta i w ogule a brak czasu to niemożność spożywania 6 posiłków dziennie, aby nie obciążać układu trawiennego, zresztą napewno wiesz o co chodzi:)

pawel1757
06-11-06, 22:44
niedługo na zawody[/scroll]

mr_dawid
19-11-06, 21:08
Plecy są cool i biceps je coolx2 a reszta do bani

Mattt
19-11-06, 23:21
tak jak obiecałem daje nowe foty: co powiecie maje plecy?? mam też nową fryzurke no i tak wam powiem że mnie ze szkoły chcieli wyrzucić :mrgreen:

ReX
21-11-06, 08:05
Super plecki =) i reszta sylwetki tesh spoxik. Fruzurka Fajniutka pozdrawiam.

sławo
21-11-06, 08:33
fryzurka extra

jesteś pancurem ??

Mattt
21-11-06, 12:51
Pancurem to może nie do końca :mrgreen: trzeba poświrować troche w życiu żeby miało sie co na starość wspominać np. ile sie wyciskało i jakie fryzy się nosiło:) z tak na marginesie to już niedługo bede zmuszony do zmiany fryzu bo wiadomo, jak szkoła sie kończy to trza do woja iść :mrgreen:

Dagome
21-11-06, 22:02
Niespotykana jak dla mnie żeźba... total dosłownie 10kg by Ci doszło byś był Kozak :D

Mafioso
25-11-06, 17:10
Moim zdaniem to Ty za bardzo sie garbisz! na zdjęciu 1 i 2 widać dokładnie...

Wyeliminuj garba i wtedy będzie Cool efekt :razz:

tomek.
25-11-06, 20:54
fryzura bardzo oryginalna
teraz dopiero zauwazyłem nowe fotki

Mattt
03-12-06, 20:49
eee tam wcale nie taka originalna :mrgreen: no nowe fotki są na 4ej stronce a nie każdy zagląda i patrzy tylko na te pierwszej stronce :razz:

bato22
06-01-07, 08:28
ja moge tylko powiedziec ze super rzeżba...i łapka fajna

Panek-koks
06-01-07, 18:50
Jestes panek,,,ale klata krzywa

Mattt
07-01-07, 22:23
krzywa jest na me własne życzenie( z głupoty złamałem sobie obojczyk i teraz jedna strona mi opada :evil: