PDA

Zobacz pełną wersję : Dieta do sprawdzenia



prokopek
26-04-08, 19:53
Bardzo proszę o sprawdzenie mojej diety. Gdzie powinienem dodać jakiś gainer czy coś ? To jest moja pierwsza dieta. Dieta na masę.

Śniadanie – Płatki kukurydziane 200g z mlekiem + woda lub chleb żytni z twarogiem 100gr


2 śniadanie w szkole – 2 kanapki z chleba żytniego + wędlina


Obiad – ryż 80g z piersią z kurczaka 80g i sosem


Po treningu – Owoce


Podwieczorek po treningu – 4 jajka na miękko, 3 kromki chleba żytniego + gorące kakao


Kolacja – Placek kulturystyczny + pomidor


Przed snem – 10ml oliwy z oliwek

Rynju
26-04-08, 21:36
Bardzo proszę o sprawdzenie mojej diety. Gdzie powinienem dodać jakiś gainer czy coś ? To jest moja pierwsza dieta. Dieta na masę.

Śniadanie – Płatki kukurydziane 200g z mlekiem + woda lub chleb żytni z twarogiem 100gr<--- ok, do platkw moga byc otreby


2 śniadanie w szkole – 2 kanapki z chleba żytniego + wędlina<-- ok, mozna dodac owoca, oliwe z oliwek, dodaj gainera jesli bedzie malo


Obiad – ryż 80g z piersią z kurczaka 80g i sosem <-- ok, jesli sie tym najesz do syta


Po treningu – Owoce <-- banan, gainer tez pasuje


Podwieczorek po treningu – 4 jajka na miękko, 3 kromki chleba żytniego + gorące kakao <-- dodaj gainera jesli bedzie malo


Kolacja – Placek kulturystyczny + pomidor <--- jesli ten placek ma malo wegli to prosze bardzo


Przed snem – 10ml oliwy z oliwek<--- tutaj ma byc bialko (twarog)


Gainera do dawaj do tych poislkow ktore maja byc najbardziej obfite a np. czujesz ze za malo zjadles, albo nie udalo sie zjesc wystarczajaco (chodzi o sniadanie, posilek przed i po treningowy), oprocz tego gainer pasuje pomiedzy posilki miedzy ktorymi masz najwieskze przerwy

prokopek
26-04-08, 22:00
a ogólnie dieta może być?

prokopek
27-04-08, 18:44
I jeszcze pytanie czy jajka sadzone są zdrowe? można je jeść z ziemniakami na obiad?

Paluch
28-04-08, 01:11
jaja sadzone jak najbardziej

ziemniaki lepiej zamien na ryz brazowy albo kasze. Ale od czasu do czasu ziemniaki tez moga byc.