PDA

Zobacz pełną wersję : Trening pomocy !!!



Karki90%
25-04-08, 15:56
Witam neiwiem czy pisze w dobrym miejscu ale potrzebuje pomocy od specjialistow Mam 18 lat waze 72 kg i kedys cwiczylem na biceps ,triceps,troche klate a wiec barkli sa w tyle ;p ale neiwazne. Moj trening wyglada tak Poneidzialek ; Barki i biceps Wtorek Klata przerdamie Czwratek Nogi Sobota Klata triceps Niedzila plecy sam go wymyslilem :DD Kolega mi mowi ze kazda partie ciala powino sie cwicyzc raz w tygodniu ale mis ie neichce wierzyc ze mi cos przyjdzie : / barki mam wtyle wiec ona sa waze i klate musze pocwiczyc parzadnie ;p WIec prosze o rade tych co jzu cos wiedza o tym co mam zmienic co dodac ile razy itp. Mialem taki pomysl zeby w czwratek robic nogi + ogolno rozwojowy czy barki bicepos po malutkim treningu np 2 serie. Ale jak mowielm malo i neiwiem czy dobrze robie. Bardziej chcialbym przyrost czystej masy miesnowej bo neichce byc spasiony : ) i tak zeby po tych 2 miechach byly rezultaty : ] Wiec jak mam cwiczyc piszcie co radzicie Pozdrawiam

Hulk
25-04-08, 16:01
Ja cwicze piec razy w tygodniu, pon - barki, wt - plecy, sr - nogi, cz - ramiona, pt - klatka, do tego codziennie brzuch i jakos mi z tym dobrze - wiec kolega jak najbardziej ma racje.

Karki90%
25-04-08, 16:06
I cos przychodzi po takim treningu? :p

Hulk
25-04-08, 16:06
spytaj kolege :P

Karki90%
25-04-08, 16:10
No on jest wiekszy odemnei troche ale on cwqiczy tak 1 rok : / i jezli ja mam tak po roku wygldac to ja dziekuje :p

Karki90%
25-04-08, 16:12
Wez mi poradz gdzie mam napisac zeby mi pomogli ulozyc jakis plan treningowy bo wszedzie mi pisza jakies pierdoly --.--

Karki90%
25-04-08, 16:12
A tak ty mi powiedz ze przychodzi cos po takim twoim treningu ?????????

Hulk
25-04-08, 16:13
to czego oczekujesz od treningu?

Hulk
25-04-08, 16:14
trening sluzy rozwijaniu miesni :) wiec odpowiadajac na Twoje pytanie - owszem, po takim treningu rozwijaja sie :)

Karki90%
25-04-08, 16:17
No zeby po jakis 2 meichach bylo cos widac.A Zastanawiam sie czy cwiczeni kadej parti raz w tygodniu cos da :p I CHce sie dowiedziec czy lepjej jest cwiczyc kada partie meisni raz w tyg czy moze np klata i bary 2 ray w tygodniu : ] O to mi chodzi :p

Hulk
25-04-08, 16:18
jesli ostro forsujesz miesnie to wez pod uwage ze potrzebuja one czasu na regeneracje

Karki90%
25-04-08, 16:21
Widze ze pomagasz tez innym osobom na forum wiec widze ze sie znasz :p ok to bede robil taki trening jak ty. Dzieki :*

Hulk
25-04-08, 16:22
omnibusem nie jestem, ale dziele sie tym co wiem z doswiadczenia, pozdrawiam