PDA

Zobacz pełną wersję : Pierwszy cykl z saa na bazie omnadrenu



Nogowski Team
25-04-08, 12:38
Witam wszystkich, mam 23 lata i 14 miesięcy starzu na siłowni 3 razy w tygodniu ok 1,5 h. Mam 181 cm wzrostu i 82 kg wagi biceps 38 cm( przed moja masa wynosiła 62 kg biceps 31 cm) w ciągu tego czasu nabrałem masy ale od jakiegoś czasu wszystko stoi w miejscu lub są znikome przyrosty. Stosowałem początkowo gainery, kretke, HMB, obecnie jestem na Białku z ostrowi, Cel Pump kreatyna, HMB pure, bextro, oraz tribulon, ostatnio zanotowałem niewielkie przyrosty.
Moim celem obecnym jest masa ok 90 kg i ok 42-45 cm w bicepsie chciałbym zastosować omke w 5 strzałach troche czytałem na tan temat i wymyśliłem coś takiego:

Omnadren 250 250 mg E7D.pułtrwanie 7 tygodni, 5 injekcji, 5 ampułek

Nolvadex pro 20 mg ED przez cały cykl. 49 tabletek

Clomid po ostatniej injekcji 3 tyg. 100mg ED przez 6 dni i 50mg
ED 12 dni. 24 tabletki
Ambulanse pro po rozpoczęciu pierwszej injekcji przez cały okres
trwania 1 tab dziennie. 49 tabletek
Nolva profilaktycznie na gineko i obnirzenie estrogenów, clomid odblokowanie po cyklu, Ambulanse/Proscar na zapobieganie przerostu prostaty profilaktycznie oraz na zmniejszenie efektów łtsienia, porostu włosów, przetłuszcznia skury poniewarz blokuje ok konwersję do DTH.

Napiszcie co o takim cyklu myślicie tylko fachowo nie jakieś gupoty i czy nie spuchne na twarzy, bo tego bym niechciał

lg team
25-04-08, 15:31
cos cienko czytales jak ulozyles cykl na 5 tygodni i to w dodatku z omo,

po pierwsze mix na pierwszy cykl do glupota - wieksza w w/w schemacie brania,

po drugie fajnie ze myslisz o profilaktyce (bo nie wielu rzadnych masy o tym mysli) ale nad wyrost pomyslales, "fina" wyrzadzi wiecej szkod dla prostaty niz jej pomoze w twoim przypadku, poza tym na cele ktore opisales potrzebowalbys "duty" a tego w tym kraju to ze swieca szukac niestety,

po trzecie jesli chcesz juz cos przyjmowac wejdz na enanthat badz propa solo - prosty i bardzo skuteczny cykl jak dla osoby poczatkujacej,

Nogowski Team
25-04-08, 20:03
wielkie dzieki bracie z radę ten cykl który widzisz sam wymyśliłem ale jeśli mówisz rze jest zbyt trudny dla mnie to posłucham twojej rady.
Pomyśle o tym co napisałeś tzn enanthat lub propa solo
Nie jestem w tym temacie obryty więc chciałem sie poradzić fachowców ze tak powiem jeśli morzesz napisał byś mi jakiś cykl na te proponowane przez ciebie środki, i oczywiście pamiętajmy o profilaktyce i odblokowaniu jeśli coś masz to napisz.
Z góry dzięki.

lg team
25-04-08, 20:11
nie tyle trudny co nieodpowiedni jak dla ciebie & na wybrany srodek

enanthat 1-8(10) 200-250mg/e5d

badz

prop 1-6(7-8) 50-75mg/e2d

to co widzisz w nawiasach to sugestia, nie wzoruj sie dokladnie na 1-6 czy 1-8 bo moze sie zdarzyc ze enan bedzie dalej cie kopal w 9 czy 10 tygodniu wiec nie ma sensu przerywac cyklu - podobnie prop

pct standard clom lub clo + nolv

ciaastek91
25-04-08, 21:00
enanthat chyba jest lepszym pomyslem dla poczatkujacego, albo prolo... bo prop i strzal co 2 dni moze nowicjusza mocno zniechecic... ale w sumie to moze nawet lepiej ;]

lg team
25-04-08, 21:03
enanthat = prolo kolego

ciaastek91
25-04-08, 21:05
hah ;p nie spotkalem sie do tej pory z ta nazwa :D sorry moj blad.

lg team
25-04-08, 21:08
juz wiesz ;)

brodawid
26-04-08, 09:38
j/womka to fatalny pomysł na pierwszy cykl Ja zastosowałem mete Polską i byłem bardzo zadowolony lub j/w tesc na długim estrze w niewielkiej ilosci na poczatek wystarczy dowiesz sie jak reaguje twoj organizm przyrosty napewno bedą

Nogowski Team
26-04-08, 12:06
Ok myślę nad Testosteron enanthat powiedzmy 8 tygodni E5D 250 mg bo tyle ma ampułka do tego nolva przez cały czas testa porfilaktycznie na gineko i zmniejszenie androgenów( niewiem czy nolva zmniejsza takie skutki jak nadnierne przetłuszczanie skury, czy nadmiar owłosienia) a i co z przerostem prostaty czy brać coś na to jeśli poiszesz że fina niejest najleprza to co zastosować ? i oczywiście na koniec 2 tygodnie po ostatniej injekcji clomid 100mg ED przez 6 dni i 50mg ED 12 dni. 24 tabletki w ramach PCT

W trakcie cyklu można zauwarzyć jakąś opuchliznę na ciele i jak samopoczucie?

czy teraz lepiej to rozpisałem

lg team
26-04-08, 12:14
srodek ciagnij az bedziesz czul ze kopie,

rozpiske traktuj pogladowo - pisalem juz ci o tym,

nolvy nie ruszaj, trzymaj pod reka, jak pojawia sie pierwsze objawy gino dopiero atakuj dawka 40mg do ustapienia objawow a pozniej 20mg do konca odbloku,

clom 5 dni po 2tbl / 10 dni po 1tb przed snem,

na prostate (jesli juz wogole chcesz cos brac) kup w aptece normalny srodek prostamol - tego typu - i bierz,

pierwszy kontakt z saa wiec nie ma co szalec z fina - wiecej zaszkodzi niz pomoze,

doloz cynk 75-100mg dziennie i bedzie git,

Rynju
26-04-08, 12:27
zamiast inwestowac na prostate ja bym kupil jakas kreatyne razem z odblokiem by byla i witaminy do cyklu :)

Nogowski Team
26-04-08, 12:43
taka odpowiedź mnie satysfakcjonuje dziki IG jak coś to bede pytał znów

lg team
26-04-08, 12:54
wal jak w dym ;)

Nogowski Team
26-04-08, 15:33
witam ponwnie jeszcze jedno co z ciśnieniem podobno są skoki podczas cyklu na tescie jakieś srodki na utrzymanie poprawnego? 120/80
i jeszcze jedno źle przyjmoway doping powoduje obrzęk muzgu? co w tym temacie.
I ajk to wpływa na serce przecierz to terz mięsień

brodawid
26-04-08, 15:42
hehe spokojnie kolego ponioslo cie troche od wbijania kilka tyg tescia jeszcze nikt nie umarl nierdostal palpitacji serca ani tez zawalu czy cisnienia rozsadzajacego glowe
Moim zdanie niepotrzebny jest ta nolwa w czasie cyklu przy enatan nie ma takiej aromatyzacji szczolnie ze dawek nie wbijasz duzych

lg team
26-04-08, 15:50
mozesz probowac ratowac sie czosnkiem podczas cyklu - aliofil itp...

jakby juz konkretnie skoczylo Prestarium od mozliwie najnizszej dawki,

na uklad-sercowo naczyniowy omega-3 / zdrowe tluszcze / aspiryna moze byc / ograniczenie spozywanej soli,

obrzek moze byc nastepstwem stosowania koxu - ale przy bardzo duzym pechu - tym sie nie martw,

Nogowski Team
27-04-08, 10:52
dzięki z radę

lg team
27-04-08, 11:40
spoko ;)