PDA

Zobacz pełną wersję : dziwny problem



hehehe
24-04-08, 18:06
witam

Odrazu mowie ze jesli ma ktos sie smiac ze mnie lepiej niech nic nie pisze...
To tak: jak bylem maly mialem operacje wyciecia jednego jądra oczywiscie jest wszystko OK i jestem płodny... cwicze juz od jakis 5 lat zjadlem wszystkie rodzaje kreatyn od mono przez jablczany po stacki i widze ze wkladajac nawet teraz w cykl 500 zl juz mi to prawie nic nie daje a tylko trace kase... Wiec nasywa sie pytanie czy moge zrobic cykl z metki w mojej sytuacji ?!?!

lg team
24-04-08, 18:43
z jakiego powodu wycieto?

po wycieciu badales poziom testosteronu?

daj wiek / wage...

kogut2
24-04-08, 18:48
bym powiedzial tak ale nie jestem pewien , sto mety to spoko mozna

Rynju
24-04-08, 18:59
zrob sobie badania na poziom testo w organizmie. jesli bedziesz mial mniejszy (choc organizm po to podwaja niektore rzeczy zeby z 1 dalo sie normalnie zyc) to po prostu wieksze dawki beda dopiero na ciebie dzialaly bo tak to podniesiesz sobie do normy albo lekko ponad. Jesli masz standardowy poziom (i mysle ze bedzie cos kolo standardu) to normalnie bedzie klepac

hehehe
24-04-08, 19:24
dzieki za odpowiedzi....

jadro mialem wyciete bo rutynowych badaniach w wieku 2-3 lat lekarz zauwazyl ze jest cos z nim nie tak wiec zeby nie ryzykowac utraty 2 poprostu wycieto je... waga e tej chwili jakie jakies nie cale 80 kg przy 182 cm wzrostu... oczywiscie clomid po cyklu dla mnie pewnie obowiazkowy ? aha wiek 23 lata

lg team
24-04-08, 20:03
nie całe tzn ile dokłanie?
dla niektorych 72kg to nie cale 80kg...

jakby nie bylo jak pisalem - zbadaj poziom tescie, oblooka sie jak funkcjonuje to jedno,

tak na marginesie 5 latek na karku, wszystkie mozliwe suple jak twierdzisz i nie cale 80kg to troche malo jak na taki staz & suple...

NIKOLIS 168
24-04-08, 22:09
j.w zrob badania na poziom testa. Przy takim stazu z treningiem, dieta i suplami i co najwazniejsze z dobrym wiekiem mysle ze spokojnie mozesz siegnac po SAA.
1-5tyg Meta 15mg ED
W czasie bierz jakiegos gainerka, osłonki na watrobe (esselive, sylimarol) wspomoz sie witaminkami (Daily Formula)
Po cyklu: Odblok 6tabsów styknie ale lepiej wziasc 12 tak dla pewnosci. Po cyklu wez równiez jakis stack kreatynowy polecam jakis mocny skoro jestes po tylu cyklach np. Vault czy Storm
Powienienes kilka kg zrobic.
Pozdrawiam:)

hehehe
24-04-08, 22:58
pisze nie cale 80 ponieważ wazyłem ponad, ale ostatnie 2 miesiące sporo spadłem przez melanże, wiecie zdałem ostatnia sesje już tylko praca... :) gdzie takie testy można zrobić, do jakiego lekarza mam sie udać ?

MhL
24-04-08, 23:12
ale ostatnie 2 miesiące sporo spadłem przez melanże, wiecie zdałem ostatnia sesje już tylko praca... :)

To sie nazywa zakonczenie. 2 miechy ladnie. Jakby kto nie wiedzial koniec lutego, planowane zakonczenie sesji:p
soki za off