PDA

Zobacz pełną wersję : Cos na miesnie i mase



Dzarul
23-04-08, 22:36
Witam serdecznie jestem poczatkujacy w tych sprawach dlatego chce sie dowiedziec czegos od ludzi co maja o tym pojecie
Dane:
wzrost: 185
waga: 70 kg
cwicze na silowni 3 razy na tydzien nie mam diety ( pracuje nad tym )

chciabym prosic o rade czego moge wziac zeby rozbudowac miesnie i troche sie poszezyc :) chce wygladac jak czlowiek :P myslalem nad gainerem ale to daje tylko mase... prosil bym o rade i napisanie dokladnych nazw czego mi byscie poradzili

POZDRAWIAM

Rickey
23-04-08, 22:55
Uzupełnij profil tj. ile masz lat ile chodzisz na siłownię. Bez tych danych będzie trudno pomóc.
Pozdro!!

tom
24-04-08, 11:34
na sile to trening a jak chcesz miesni to oprocz tego musisz dobrze jesc, mozesz uzupelniec diete gainerem/bialkiem ale najpierw przeczytaj podwieszone posty

Dzarul
24-04-08, 19:04
mam 17 lat chodze 3 razy w tygodniu na silownie cwicze
Wtorek: klatka, biceps
Czwartek: plecy, triceps
Sobota: Barki,

a mogbym mi ktos pomoc w ukladaniu diety ( ja o tym nie mam pojecia....;/)

ps. Wybralem gainer bolic + kreatyna dobrze zrobilem?

tom
24-04-08, 21:31
kreatyny zapewne nie wykorzystasz i nie odczujesz jej dzialania...

gainer ok.

diete masz w podwieszonych wszystko ladnie jak ulozyc
a jak jakies problemy to pytaj
tu:
http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?t=7353

SEBAN
24-04-08, 23:27
mam 17 lat chodze 3 razy w tygodniu na silownie cwicze
Wtorek: klatka, biceps
Czwartek: plecy, triceps
Sobota: Barki,


Kurde co wy,nóg nikt nie ćwiczy????? Nie pamiętam który raz już widzę takiego byka w treningu......

rafl1988
25-04-08, 00:12
bez nog trening?marnie to widze no ale jak chcesz ale pamietaj ze jesli nie bede cwiczyl nog to w zyciu nie bedziesz duzy bo organizm ma swoj rozum i nie pozwoli bys gore mial duza a nogi jak patyki z reszta w nogach jest duuuuzo testosteronu a on odpowiada ze rozwoj miesni i masy wiec jak wolisz

Dzarul
25-04-08, 08:14
hymm ale ja nie chce byc bykiem :) chce wygladac jak czlowiek :) gram duzo w pilke i biegam :P moze wystaczy? a czemu po kreatynie nie bede widzial efektow? mi mowil ktos ze gainer na mase, kreatyna na podbicie miesni :) a gainer bolic bedzie ok?

rafl1988
25-04-08, 11:05
przeciez mozesz brac gainera z kreatyna jednoczenie wiec nie widze problemu ;)