PDA

Zobacz pełną wersję : MałyProblem z brzuchem



jachuer5
23-04-08, 21:48
Witam, jesten nowy na forum, i mam mały problem z brzuchem, tzn troszkę mi wyskoczyło tłuszczu...Mam 18 lat, 177cm i waże 85kg,(mam dość zbitą budowe ciała) Chodze od nie dawna na siłkę, biore 70kg na klate, na martwym 180kg...uważam że nie jest źle...Co możecie mi poradzić co do brzucha?

Rickey
23-04-08, 23:00
Jeśli chcesz spalić tłuszcze z brzucha to musisz zacząć robić ćwiczenia na brzuch np. brzuszki, po za tym zacznij uprawiać jakieś aeroby np. bieganie, rower. Możesz dorzucic do tego jeszcze l-karnitynę, ale musisz uprawiać aeroby, bo w przeciwnym wypadku nic ci ona nie da i oczywiście musisz mieć dietę.
Pozdro!!

DiscoKing
24-04-08, 11:20
Jeśli jesteś ambitny możesz zacząć robić 6 weidera :) Jest dość ciężka ale skuteczna :) No i jak powiedział wcześniej kolega musisz biegać co najmniej 40 minut oraz dobra dietka :)

tom
24-04-08, 11:36
dieta na spalanie, treningi silowe i aeroby/interwaly

jak sie przylozysz to bedzie ok.

kamikadze51293
25-04-08, 19:36
no własnie rób brzuszki i weidera...
ja robiłem ale po 19dniach miałęm ból w kręgosłupie i musiałem przestać i już go nie kontyniułuje... i może do tego jakiś spalacz tłuszczu termo speed od olimpa? byś kupił 30 kapsułek na spróbunek jak ci idzie... jak sie nie myle to 30 kaps. kosztuje ok 30zł na allegro

jachuer5
25-04-08, 22:34
Ale co to jest ten weider??? Szczeże mówiąc, jak robie brzuszki na podłodze, to mnie nic nie boli, robie po 90 dziennie, ale jak wskocze na altklas, i zrobie 10, to mi strzyka w kręgosłupie, tabletek nie kupie, ponieważ posiadam motocykl, który musze zarejestrować, i nie jestem przy kasie, a tak poza tym troche sie boje, od takich żeczy siada wątroba:))

sledzix
25-04-08, 23:30
poszukaj na forum to znajdziesz w zakładce trening pierwszy przyklejony temat hehe powiem ci szczerze ja robie właśnie weidera 2 tydzień i rezultaty już widać moim zdaniem najlepsze ćwiczenie na brzuch pozdrawiam

Nuru89
26-04-08, 12:01
Najważniejsza dieta i areoby co do cwiczen na brzuch to mozesz stosowac a6w ale rownie dobrze mozesz robic wlasny zestaw cwiczen zwlaszcza jesli jestes poczatkujacy mozesz sie zrazic do a6w bo naprawde jest ciezko ;) porobic sobie jakies cwiczonka zeby miesnie przyzwyczaic do wysilku a pozniej machnac a6w pzdr

Rynju
26-04-08, 12:15
dieta, aeroby (minimalnie 40min) na brzuch 8 minut abs (wpisz na youtube jak nie wiesz co to), gdy sie przyzwyczisz to a6w (w dziale trening opis masz)

bld
26-04-08, 12:18
wariat z Ciebie jak na martwy ciag cisniesz 180 a na klatke 70

jachuer5
26-04-08, 20:07
nie tli wariat, po prostu mam słabsze ręce...
Mam dobrą budowe ciała, ale musze ją bardziej ''Rozbudować''//Pewnie mam to po tacie, jeszcze nie tak dawno podnosił malucha z boku bez większego wysiłku, niestety plecy siadły...

WojtekQ111
03-05-08, 15:17
a co to ten weider ???????????????????????????????????????