PDA

Zobacz pełną wersję : Wakacyjne piwko ;]



Jaco90
22-04-08, 20:34
Witam
Mam takie pytanie:
Przez wakacje nie będe miał dostępu na siłowni ponieważ wyjeźdzam , będe ćwiczył trening domatora , będe trzymał diete, lecz martwi mnie to jakie będą spadki?? w wakacje bede ćwiczył na sucho.
Oczywiście nie oszukujmy się , że nie napije sie piwa , myśle że raz w tyg. coś zaimprezuje mocniej. Teraz biore Białko Carbo i HMB. Do sierpnia napewno sie nic nie napije. Jak myślicie dużo zlece z masy albo z siły?? Czy łatwo bedzie to odrobić??
Dziękuje za wszystkie odpowiedzi i
pozdrawiam

tom
22-04-08, 22:30
2 miechy z treningiem domatora?
masa spadnie lekko gorzej z silą bedzie, na pocieszenie powiem ze odrobic takie straty nie jest trudno, jednak ja bym zalatwil sobie silkena wakacje na twoim miejscu...

Jaco90
23-04-08, 14:43
No niestety dostępu do siłowni nie dam rady mieć:(
no nie całe dwa miechy dokładnie, moge tylko jeszcze dodać że będe miał także do dyspozycji sztange i hantle,

A czy jak zrobie cykl na kretce mono w czerwcu (swój pierwszy) to przez wakacje wszystko spadnie ? , 100% tego co wypracowałem na cyklu ? ( przez lekkim imprezowaniu z alkoholem ) ??
Pozdrawiam

Hulk
23-04-08, 15:12
Wszystko na pewno nie spadnie... Ale skoro mowisz, ze bedziesz mial hantle i sztange do dyspozycji to jak dorzucisz do tego "8-minutowki" to powinno byc ok.

NIKOLIS 168
23-04-08, 15:25
W zeszłym roku na wakacjach dałem sobie spokój z siłka. Piłem i to ostro (prawie codziennie piwko) a raz w tygodniu ostra zajebka.
Diete miałem srednią. Raz na jakis czas wpadałem na siłke zeby pomachac sztangą. A z tego co zrobiłem to spadło mi 2kg masy, cent w bicepsie no i troche siły. Jej najwiecej bo na sztandze o ile pamietam to niecałe 10kg!

Jaco90
23-04-08, 19:22
A czy po cyklu kreatynowym , jakieś 2 tyg. bedą tragiczne spadki , jak myślicie??

Dzięki za odpowiedzi

NIKOLIS 168
23-04-08, 22:15
Nie bedzie jakis olbrzymich spadków bo nie bedzie wielkich efektów to tylko najprostrza forma kreatyny. Pojdzie ci kilka kg siły i masy z 3kg. Jesli chodzi o spadki to jezeli bedziesz miał diete i wspomozesz sie odzywkami to nie powinno duzo spasc.