PDA

Zobacz pełną wersję : brać czy nie kreatyne...???



Wilk05
22-04-08, 07:24
Witam.
Mam pytanie dotyczące kreatyny , a mianowicie chciałem właśnie zacząć cykl 6 tygodniowy ale dowiedziałem sie że na początku lipca miałbym badania sprawnościowe (chce sie dostać do Wrocławia do szkoły podoficerskiej , jeżeli ktoś wiec coś wiecej o tej szkole to też prosze i info ) .Badania wypadały by pod koniec cyklu kiedy moja masa powinna być większa o to co przybędzie mi dzięki kreatynie . I teraz moje pytanie czy wzrost masy będzie równomierny z wzrostem siły ??? (chodzi mi ogólnie o to że np teraz podciągam sie jakieś 10 razy a jeżeli przytyje np 4 kg po krecie to nie wiem czy dam rade tyle zrobić )

qubuh
22-04-08, 09:45
no nie wiem czy przytyjesz 4 kg, wogole poczytaj o kreatynie a dowiesz sie jak dziala i co daje, przedewszystkim bedziesz mial wiecej sily, wiec jesli podnosiles sie 10 razy to po kraetynie podniesiesz sie 14. Kreatyna to nie odzywka masowa.

SEBAN
22-04-08, 13:43
Przecież na cyklu tez możesz sie podciagać,pewnie siła trochę skoczy i zwiększysz ilość powtórzeń.Nie przeszkadza wcale jedno z drugim robić.Ja podczas pierwszego cyklu tak miałem.Zaczynałem na starcie z 5-6 powtórzeniami na drążku i doszedłem do 11 tu.