PDA

Zobacz pełną wersję : co byscie polecili?



anonimus
21-04-08, 20:44
Siema mam do was pytanie i chodzi mi konkretnie o przepis cwiczen i koniecznie jakis odzywek zebym przybral na masie i sile;) waze 52 kilo mam 164 cm wzrostu i 17 lat juz najprawdopodobnie nie urosne dlatego chce chodzic na silke bo bede mial wolne w czerwcu i w wakacje i chce cos przykoksowac:PP chodzi mi o jakies dosc tanie i najlepiej zeby byly wydajne odzywki bo nie bede mal jakis mega peniedzy bo potrzebuje na wakacje bo bede wyjezdzal ze znajomym itp. jestem zdesperowany bo jestem chudy i chce miec znacznie wiecej sily i wygladac jak 'czlowiek'

vinq
21-04-08, 20:51
na mase to dobre jest bialko z ostrowi i jakies gainerek;) na sile to jakies mono(monohydrat kreatyny) bo jablczanu chyba ci sie nie oplaca jak dopiero zaczynasz;P cwicz i rosnij:D

anonimus
21-04-08, 21:03
a czy moglibyscie mi napisac cos konkretnego? tzn nazwa i jakie dawki mniej wiecej odzywek;) bo chcialbym na 1,5 miesiaca odzywki potem bedzie mala pauza i znowu bede cos bral;)

Nuru89
21-04-08, 21:15
Zacznij od diety i dobrego programu cwiczen...

Tomek_17
21-04-08, 21:15
Najpierw opracuj sobie diete i plan treningu, potem idz do sklepu z odżywkimi i tam sie pana zapytaj to Ci napewno powie w jakich dawkach sie bierze. ALe do wakacji to ty masy raczej nie zrobisz jak na dzień dzisaiejszy ważysz 52kg :D

Tomek_17
21-04-08, 21:17
Jakaś forma witaminy B12 występuje z firmy trec, 100kapsółek za 25zł , to też byłoby dobre dla Ciebie

anonimus
21-04-08, 21:19
tzn. cwiczylem dosc duzo a przynajmniej widzialem efekty ale w sile a nie w wygladzie:|dlatego pytam was co wy byscie polecili bo sie na tym znacie:D

Nuru89
21-04-08, 21:20
Tzn. ile cwiczyles ?

anonimus
21-04-08, 21:25
biore od niedawna witaminy- hi tec vitamin a-z
+
koło 3 miesiecy

Nuru89
21-04-08, 21:28
Ułóż diete, kup gainera lub białko narazie... pzdr

SEBAN
21-04-08, 22:12
Mam tylko nadzieję,że po tych dwóch miechach nie zrazisz się do sztangi ,bo tak krótki okres to za mało żeby "przykoksować" he he he......

Korzon
21-04-08, 22:27
Seban ma racje, a jeśli chcesz zacząć ćwiczyć bo idą wakacje to lepiej sobie daruj szkoda pieniędzy i czasu :] nie będzie takich efektów jakbyś chciał i nie wytrwasz w tym.

SEBAN
22-04-08, 13:34
Zbliża sie okres sezonowców stąd takie głupie tematy.......

Korzon
22-04-08, 17:02
No u mnie na siłowni już też się zaczynają pojawiać ćwiczą dwa tygodnie i już chcą odżywki :D a jak kupi carbo albo gainera to pomyśli że to jakiś super extra kox i nie wiadomo jak urośnie:]

Rickey
22-04-08, 17:10
To jest najgorsze!! Ludzie myśla, że jak kupią gainera to już urosną niewiadomo jak. Gdy później go zjedzą to stwierdzą, że nic im on nie dał i w akcie desperacji siegają po cos mocniejszego typu jabłczany, stacki, mono itd. nie wspominając juz o koksie.
gainer to jest tylko dodatek do diety i powinno się go brać, gdy nie ma możliwości zjedzenia normalnego posiłku. Nie ma co się spodziewać niewiadomo jakich przyrostów.
Ja tobie na początek poleciłbym trening na masę+dobra dieta ewentualnie jakiś gainer. mono zostawiłbym na razie w spokoju.
Pozdro!

Nuru89
22-04-08, 18:19
Zdecydowanie zostawic mono a tym bardziej jakies stacki. Na chwile obecna tylko gainer lub bialko...
A co to sezonowcow, zawsze tacy byli mysla ze w miesiac zrobia fajnego bica i kaloryfer na plaze ;) ale zazwyczaj tacy cwicza max 2 miechy :P