PDA

Zobacz pełną wersję : Czy przerwac branie suplementow...?



mexk
21-04-08, 20:13
witam mam pytanie odnosnie tego co myslice o tym:

aktualnie robie sobie przerwe tygodniowa przed nowym cyklem mono i jabczan bo jestem troche zmeczony juz bo pracuje bardzo duzo i treningi do tego to wiecie... a ze mam zamiar ostro Cwiczyc na nowym cyklu to mysle ze zrobie przerwe zeby pozniej mi nie wyszlo przetrenowanie w czasie cyklu, no i wlasnie... biore narazie amino i (dextrose po treningu) bo reszte supli jak giner itp. zostawiam sobie na cykl, to jak teraz nie cwicze tydzien to przestac brac te aminokwasy i dextrose czy to nie ma znaczenia ze nie cwicze, boje sie troche o zoladek bo amino tabletki mam ogromne i nie powlekane i czasem nawet zgage mala mam po nich...

prosze o podpowiedz czy zachowac ciaglasc brania tych supli czy odstawic na ten czas i wrocic jak cykl zaczne

dzieki za odp
pozdrawiam

Nuru89
21-04-08, 21:18
Amino mozesz brac ale dextrose bym odstawil... (moje zdanie)

Tomek_17
21-04-08, 21:22
jw. dextroze do szafki :)

mexk
21-04-08, 23:28
no dzieki dzieki tez podobnie myslalem :)

jak ktos ma jeszcze jakies rady to zapraszam do odpowiedzi

pozdrawiam

SEBAN
22-04-08, 13:38
Dextrozę zamień na carbo jak juz tak mocno chcesz,albo wogóle nie bierz - zbędne cukry.

NIKOLIS 168
22-04-08, 15:23
Odzywiaj sie prawidłowo i zamiast wegli kup zma. Pomoze ci w lepszej regenarcji podczas snu, to poprawi samopoczucie w ciagu dnia

Rickey
22-04-08, 17:03
j.w. jeśli masz kasę to kup ZMA. Aminki możesz zostawić, bo one w niczym nie przeszkadzają, ale dextrozę odstaw, jest zbyteczna.
Pozdro!!

mexk
22-04-08, 23:47
dzieki dzieki za pomoc wlasnie z tymi odrzywkami to mam problem bo niestety nie mam latwego dostepu do nich i tylko w niektorych miesiacach moge sobie cos zalatwic ale coz... na nowy cykl juz zapas mam to mysle ze nie bede tak zle... ;)

pozdrawiam