PDA

Zobacz pełną wersję : Czy taki trening na początku to dobry pomysł?



krab94
21-04-08, 18:09
hmm....z tego co wywnioskowałem z wypowiedzi ludzi z forum wychodzi na to że w moim wieku i początkach przygody z siłownią najlepiej jest ułożyć jeden plan treningowy który będzie zawierać ćwiczenia na wszystkie partię ciała.
Czy rozsądnie było by zrobić plan 2 dniowy w którym rozłożę ćwiczenia na 2 grupy i będę trenował je na zmianę? 1 grupa poniedziałek i sobota , 2 grupa środa i piątek (wtorek i czwartek będę odpoczywał)Jeżeli ktoś nie zrozumiał o co mi chodzi to bardzo przepraszam ale mam małe problemy z pisaniem ze zrozumieniem... Jeśli ktoś zna się na tym proszę o pisanie na gg 9174872 bo chciał bym już rozłożyć sobie plan ćwiczeń i zacząć jechać z koksem.

Pozdrawiam wszystkich...;)

Józiu
21-04-08, 18:54
Z tego co piszesz to jest troche bez sensu bo mozesz przemęczyć mięśnie. Poczytaj sobie o treningu FBW 15/10/5. Masz tu 2 treningi i cwiczysz nimi na zmiane. W jednym dniu robisz cwiczenia na wszystkie partie miesni:)
Jest to trening podobny a bardzo fajny...tylko meczacy. Ale efekty sa i to duże:)

P. K.
21-04-08, 19:00
Józiu robisz ten trening co ja podałem ?
I jak idzie, ładnie czuć trening ??

Józiu
21-04-08, 19:05
Józiu robisz ten trening co ja podałem ?
I jak idzie, ładnie czuć trening ??


Troche pozmienialem...ale pompa jest super...przynajmniej przy pietnastu powtorzeniach. I masa tez SUPER idzie...
Jak dla mnie ten trening jest 10 razy lepszy niz zwykly i kazdemu go polecam:):):):)

krab94
21-04-08, 23:20
trening WBF może ktoś to dokładniej opisać albo jakiegoś dobre linka zażucić

Józiu
22-04-08, 16:49
Wpisz sobie w googlach trening fbw 15/10/5 i bedziesz mial wszystko opisane. Podałbym ci link ale nie mozna dawac linkow na inne fora, a na tym to oczywiscie nic na ten temat nie znajdziesz...