PDA

Zobacz pełną wersję : Gain Fast 3100, Ultra Mass 4500 czy Real Gains (UNIVERSAL)



bartmon
21-04-08, 00:00
Witam wszystkich. Mam problem, a mianowicie dotyczący wyboru gainera któregoś z wymienionych w tytule. Który powinienem wybrać, jaki Waszym zdaniem byłby najlepszy. Chciałbym aby to był dobry wybór. pozdrawiam, z góry dzieks za wszelkie posty.

Punisher
21-04-08, 14:35
Po twoich danych w profilu sądzę, że jesteś ektomorfikiem i trudno Ci przybrać na masie...
Zależy ile chcesz kupić i ile stosować, bo np Gain Fast dla typowych ektomorfików - stosowanie to ok 200g więc ekonomicznie nie jest(wg mnie). W porcji powinno byc te 20-30g bialka, a dopiero taka porcja(200g) daje tyle białka, lecz dla ektomorfików najważniejsze są węglowodany.

Mass 4500 - inaczej sprawa wyglada, jest wiecej bialka niz w gain fast, w porcji 100g jest ok 20g bialka

Real Gains - dla ektomorfików raczej nie zbyt polecane - posiada wiecej bialka, mógłbym powiedzieć - pełnowartościowy posiłek.

Ogolnie wszystkie trzy gainery są ok, ale
gain fast - masówka, głównie węglowodany, nieznacząca ilość białka, dla hardgainerów
ultra mass 4500 - masówka, białko i węglowodany
real gains - idealny posiłek zastępczy posiadający uzupełniający białko i węglowodany

Tak to mniej więcej wygląda.

Co dla Ciebie? Stawiałbym na gain fast albo ultra mass 4500.

P.s. Nie zapominaj o diecie, bo bez niej nie wykorzystasz mocy odżywek.

bartmon
21-04-08, 21:46
serdeczne dzięks za odpowiedź. Stawiam na Gain Fast ;)
Wiadro ma 4540g, a na dzienną porcje myślę że starczy 200g. A to już ponad 2500 kcal. Naprawdę od chuja. To music być chyba konkretny sprzęt ;D Przy takich dawkach starczy na 22 porcje, dając jedna na dzień, czyli prawie miesiąc

Punisher
21-04-08, 22:10
Dieta, podkreślam. Wtedy połączenie będzie dobre.

bartmon
21-04-08, 22:14
ale powiedz czy dobrze rozumuje z tymi dawkami i ilością porcji?

Punisher
21-04-08, 22:22
http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?t=6872

Co do dawkowania to bierz poprawki, zalezne jest to od organizmu, gainera diety.

bartmon
21-04-08, 22:55
mam jeszcze pytanko, czy wystarczy jedna porcja składająca się z 200 gram na dzień? I czy bedzie zle gdy będe to wypijał przed snem? pewnie tłuszczyk sie bedzie odkładał? najlepiej chyba było by wypić w środku dnia.

SEBAN
22-04-08, 13:32
Gainera przed snem??????? Poczytaj troche kolego w dziale Odżywki i Suplementy,tam masz wszystko na ten temat.

Punisher
22-04-08, 14:41
Gainera przed snem??????? Poczytaj troche kolego w dziale Odżywki i Suplementy,tam masz wszystko na ten temat.
Podałem przecież linka wyżej...

Czytać ze zrozumieniem...

Bierz tak, aby uzupełniać braki w diecie.
Nikt nie napisze Tobie o 12:30 65g gainera, o 16:02 140g gainera.