PDA

Zobacz pełną wersję : Pomocy!!!Mam problem!!!



shnapi
07-08-06, 11:05
Mój problem polega na tym, że prawy biceps jest większy niż lewy. Natomiast z klatą jest odwrotnie. Lewa strona jest większa niż prawa. Czy to normalne czy nie?

sławo
07-08-06, 11:42
jest to jak najbardzie normalne
ja też mam podobnie lewy mam większy od prawego

co zrobić w takiej sytuacji proponuję przerzucić się na sztangielki to po czasie może się wyrównać
albo zaakceptować to

shnapi
07-08-06, 11:43
A co z klatą?

sławo
07-08-06, 12:04
z klatą tak samo sztangielki

Karacho
07-08-06, 17:13
ja tez tak mam ze bic lewey jest troche mniejszy... ale takie sa prawa natury hehe jestes prawo reczny wszytko robisz prawa reka to ma prawo byc wieksze tak samo lydka czy udo .... pozdro

sławo
07-08-06, 17:34
ja jestem prawo ręczny a lewy bicek ma większy :razz:

Lava
13-08-06, 22:11
Trenuj na oba bicepsy takimi samymy ciężarami na każdy. Tutaj zalecam wogóle raczej sztanga nizhantle. Klate ćwicz normalnie wszytsko się wyrówna. I tak nie bedzie nigdy idealnie bo nikt tak nie ma.

MartiX_1988
14-09-06, 21:18
moj problem jest dość dziwny bo nie chodzi ani o dysproporcje miesni ani o przemeczenie. To jest problem natury psychicznej. Pierwszy raz tak mam. W niektórych momentach nie potrafie powstrzymac gniewu. Najbardziej cierpi na tym moja dziewczyna. wiem ze to glupie ale moze to dlatego ze za bardzo angazuje sie w przygotowania przed zawodami, na ktorych chce pokazac jak najlepsza forme... nie wiem co mam robic. Pomozecie??? :cry:

u.waw.pl
14-09-06, 23:33
Tutaj zalecam wogóle raczej sztanga nizhantle.

Sztangą pogłębi się jedynie dysproporcje. Polecam ćwiczenie hantlami.